Close
  • Ana
  • /
  • Çocuklar
  • /
  • 2020'nin en iyi 10 denge bisikleti: çocuklarınızın bisiklete binmesine yardımcı olun

2020'nin en iyi 10 denge bisikleti: çocuklarınızın bisiklete binmesine yardımcı olun

İster hevesli bir bisikletçi olun, ister bir sonraki Laura Trott veya Bradley Wiggins'i yetiştirmeyi umuyor olun, ister sadece oğlunuzu veya kızınızı bisiklete binmeyi öğrenen potansiyel olarak titreyen geçit töreninde teşvik edin, yararlı bir ilk adım var: denge bisiklet.


Esasen, pedalsız normal bir çocuk bisikleti olan bu bisiklet, küçük bisikletçilere, pedal çevirmenin dikkatini dağıtmadan yaşamsal denge sanatını öğretir ve üç tekerlekli bisiklette olduğundan daha uzun mesafeleri katedebilmelerine olanak tanır. Araştırmalar, denge bisikleti kullanan çocukların pedallı bisiklete daha hızlı ilerleme olasılıklarının daha yüksek olduğunu, bu nedenle ayaklarını daha hızlı bulup güven kazanacaklarını ve duvarınızda bu altın madalyaları çok kısa sürede alacağınızı göstermiştir .

  • Çocuklar için en iyi kamera
  • Çocuklar için en iyi bisikletler
  • En iyi scooterlar

Çocuğunuz için en iyi denge bisikleti nasıl alınır

Ama kendimizin önüne geçiyoruz. Şimdilik, her şey doğru seti seçmekle ilgili. Uzmanlar, bir eğitim bisikletinin çocuğunuzun% 30'undan daha ağır olmaması gerektiğini tavsiye ediyorlar (eğer onları yakalayabilirseniz, şimdi tartıya atıp kontrol etmek için iyi bir zaman).

Lastik ebadı, bisikletin genel ağırlığının en belirleyici ölçüsüdür - çoğu 12 inçlik tekerleklerle donatılmıştır, ancak bazı üreticiler daha uzun boylar için veya alternatif olarak çocuklarınızı ömür boyu işitmeye hazırlamak için 14 inç veya üstü bisikletler üretmektedir. o klasik okul blazer serisi: & ldquo; içine gireceksiniz & rdquo; - ancak mükemmel uyumu bulmak söz konusu olduğunda koltuk yüksekliği ana husustur. Doğru koltuk yüksekliği dizde hafif bir bükülmeye izin vermelidir - eğer diklerse, çok yüksektir, Gollum gibi çömelmişlerse, çok düşüktür.

Son olarak, ne kadar gergin olduğunuza ve çocuğunuzun kendini sıyrıklara kaptırma konusunda ne kadar yetenekli olduğuna bağlı olarak, dikkat etmeniz gereken bir dizi güvenlik özelliği vardır. Bazı modellerde frenler ve dönüş sınırlayıcılar bulunur ve her ikisi de nihai maliyete daha fazla katkıda bulunur, ancak bisiklet kullanmaya alışmaları söz konusu olduğunda yardımcı olabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, hadi aşağıya inelim ...


Bugün satın alınacak en iyi denge bisikletlerini seçtik

1. Ridgeback Scoot Runner

Son derece sportif ve yetişkin görünümlü, bu denge bisikletlerinin kötü çocuğu

Teknik Özellikler
Yaş: 2-4 Çerçeve: Alüminyum Ağırlık: 5kg Lastik Ebadı: 12 & rdquo; Frenler: Evet
Satın alma nedenleri
+ Kompakt taşıma sapı içerir + Çeşitli renkler
Kaçınılması gereken nedenler
-En ucuzu değil-Biraz ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Hızlı öğrenme için alüminyum çerçevesi, havalı lastikleri ve sezgisel kol ayarlı frenleri ile Ridgeback Scoot Runner, kendinden emin bir sürüş için tüm kutuları işaretler. 'Yetişkin stilinin' çekiciliği ve kişisel bir dokunuş için renk çeşitliliği sayesinde, eşlerini hemen etkilemek için etrafta dolanacaklar. Ve tüm bunlarla birlikte Ridgeback Scoot Runner, 2018'de çocuklar için en iyi denge bisikleti olarak bir numaralı noktamızı oluşturuyor.


2. Salıncak 3'ü 1 arada

Ahşap bebek yürüteçinden yürümeye başlayan trike'ye dönüşen klasik bir üstü açılır model

Teknik Özellikler
Yaş: 1-5 Çerçeve: Ahşap Ağırlık: 3.8kg Lastik Ebadı: 12 & rdquo; Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ İyi kalite + Çok yönlü ve uyarlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Uzun Ömürlü-Pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI299 ABD doları Peter of Kensington'da görüntüle 375 ABD doları Peter of Kensington'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Erken öğrenim için Wishbone 3'ü 1 arada, mükemmel bir çok yönlüdür ve piyasadaki 2 yaşındaki çocuklar için en iyi denge bisikletlerinden biridir. Bir bebek yürüteçinden üç tekerlekli bir tekere ve nihayet pedal çevirme becerisinin zirvesindeki çocuklar için daha gelişmiş bir denge bisikletine dönüşür. Biraz pahalı olmasına rağmen, bu model hafif, sağlam, çok yönlü ve çok yönlü bir klasiktir ve uzun ömürlülüğü ve kalitesi, maliyeti haklı çıkarmaktan daha fazlasıdır.


3. Denge Bisikletini Döndür

Küçük kaşifler için küçük ölçekli, hafif ve kompakt bir bisiklet

Teknik Özellikler
Yaş: 2-5: Çerçeve: Çelik Ağırlık: Yaklaşık 3kg Lastik Boyutu: Küçük (Standart Olmayan Boyut) Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Düzgün kompakt + Ayarlanabilir koltuk
Kaçınılması gereken nedenler
-Bütçe satın al-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI KONFORLU DEĞİL Amazon'a bakın

£ 40'ın biraz altında satışa sunulan Flip Balance Bisiklet şüphesiz listemizdeki en iyi bütçe dengesi bisikleti ve her zaman hareket halinde olan aile için ideal satın alma aracıdır. Sağlam bir şasi ve daha genç sürücülerde güveni ve kontrolü artırmak için iyi olan sağlam bir çerçeve ve lastik tekerleklere sahip şık ve kompakt bir itmeli motosiklettir. Övünmediği tek şey frenler, bu yüzden arazi için en iyi şekilde saklanıyor.

Strider 12 Spor

Macera arayanlar ve yarışmacılar için patlamaya dayanıklı lastiklere sahip küçük, sportif bir numara

Teknik Özellikler
Çerçeve: Çelik Ağırlık: 2.9kg Lastik Boyutu: 12 & rdquo; Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Kolayca ayarlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha fazla çocuk oyuncağı-En ucuz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil 329,20 $ Amazon'da görüntüleyin 674,01 $ Amazon'da görüntüleyin

Çok yönlü ancak uygun fiyatlı bir seçim olan Strider 12 Sport, 1-5 yaşları için uygun bir denge bisikletidir. Bu itmeli bisiklet, hem erkek hem de kız çocuklarına hitap edecek sonsuz bir renk listesiyle birlikte gelir ve süper parlak tonları, fırtına gibi yaklaşırken bile onlara göz kulak olabileceğiniz anlamına gelir. 18 ay ile 5 yaş arasındaki yaşları barındıracak şekilde ayarlanabilir bir koltukla birlikte gelir ve EVA polimer lastikleri hiçbir delinme anlamına gelmez. Zamana meydan okuyacak gerçekten harika bir orta seviye denge bisikleti.


5. Yvolution Y Velo Genç Denge Bisikleti

Kesin bir başlangıç ​​için daha küçük lastik seçenekleri ile bu, bebekler için en uygun fiyatlı bisiklettir

Teknik Özellikler
Yaş: 1-3 Çerçeve: Alüminyum Ağırlık: Yaklaşık 5kg Lastik Boyutu: 9 & rdquo ;, 12 & rdquo; Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Bütçe satın alma + Ayarlanabilir koltuk
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz ağır-Dış mekanda sık kullanım için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI

Hayata iki tekerlek üzerinde mükemmel bir giriş yapmak için, 50 £ 'nun biraz altındaki uygun fiyatla sunulan Yvolution Y Velo Junior Balance Bike'dan başkasına bakmayın. Benzersiz arka tekerlekleri ve çatal freni ile bu, yeni başlayanlar için en iyi denge bisikleti, kararlılık, daha güvenli direksiyon ve kullanım kolaylığı vaat ediyor. Ayrıca, hem içeride hem de dışarıda kullanılabilecek kadar çok yönlüdür, ancak ebeveynler ağırlıklı olarak dışarıda kullanıldıklarında daha hızlı aşınma ve yıpranma olduğunu fark etmişlerdir.

6. DK Nano Denge Bisikleti

Gelecekteki BMX şampiyonlarına ilham verecek havalı görünümlü bir motosiklet

Teknik Özellikler
Yaş: 2-5 Çerçeve: Çelik Ağırlık: 5kg (nakliye ağırlığı) Lastik Boyutu: 12 & rdquo; Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ İyi değer + Çok yönlü
Kaçınılması gereken nedenler
-BÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fren yok Amazon'a bakın

BMX yarışçısı Caroline Buchanan'ın katkılarıyla DK Nano Balance Bike, hem ebeveynlerin hem de çocukların onaylayacağı bir bisiklet için işlevsellik ve estetiği birleştiriyor. Ayak dayamaları ve kavrama bandı dahil tüm mod eksileri ile birlikte gelir ve güçlü metal çerçeve, her zevke uygun sonsuz bir parlak renk seçeneğiyle sunulur. Standart 12 inçlik tekerlek ve ayarlanabilir koltuk ile bu, 2 yaş ve üzeri çocukların açık hava maceralarına atılmaları için mükemmel bir denge bisikletidir.

7. Ace of Play Denge Bisikleti

Küçük bacaklarla kolay manevra kabiliyeti için listedeki en hafif bisiklet

Teknik Özellikler
Yaş: 3-6 Çerçeve: Alüminyum Ağırlık: 1.9kg Lastik Ebadı: 12 & rdquo; Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Bulduğumuz en hafif ağırlık + Geniş renk seçenekleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazılarından daha pahalı-Diğer bisikletlerden daha az çekici BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

2kg'ın biraz altındaki ergonomik alüminyum çerçevesi ile Ace of Play denge bisikletinin süper hafif ancak dayanıklı çerçevesi, onu tatiller için olmazsa olmaz haline getirir ve bagaja koyulduğunda hasar görmez. Bazı ebeveynler tekerleklerin estetiğini ucuz olarak tanımlasa da, benzersiz EVA lastikleri, patlak olmaması ve daha uzun ömürlü bir bisiklet anlamına gelir, bu nedenle kitabımızda kazanan onlardır. Çocuklar ayrıca yumuşak bir sürüş için ayarlanabilir bir koltuk ve gidon, yumuşak tutacaklar ve sızdırmaz yataklardan yararlanacak. Harika bir yatırım ve bize göre 3-6 yaşındakileri eğitmek için en iyi denge bisikleti.

8. Early Rider Road Runner

Denge bisikletinin tüm güvencesi ile bir yol bisikleti gibi görünür ve hissedilir

Teknik Özellikler
Yaş: 3-5 Çerçeve: Alüminyum Ağırlık: 3.8kg Lastik Ebadı: 14 & rdquo; Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Eşsiz görünüm ve his + Harika kalite
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Çok uyarlanabilir değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Pahalı olabilir, ancak ebeveynler ve çocuklar, Early Rider Road Runner'ı çok beğenirler. Şık tasarımı, çocukları yetişkinlerden biri gibi hissettirecek, bu nedenle yavrularınız sık sık bisiklet sürüyorsa, bu, en küçük sürücünüzün aile eğlencesine dahil olduğunu hissetmesini sağlayacaktır. 14 & rdquo; tekerlekler, bu bisikletin 3-5 yaşındakiler için en uygun olduğu anlamına gelir, ancak frenlerin ve yol dostu tasarımın eksikliğini aklınızda bulundurun - biraz daha fazla hız ve macera arayanlar için uygun olmayabilir.

9. Erken Rider Lite

Bisikletlere benzersiz ve şık bir giriş olan bu ahşap harikası, en küçük bisikletçiler için idealdir.

Teknik Özellikler
Yaş: 2-4 Çerçeve: Ahşap Ağırlık: 3.2kg Lastik Ebadı: 12 & rdquo; Frenler: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Yeni başlayanlar için mükemmel + Tüm ortamlar için
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkesin zevki için değil-BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI için pahalı Amazon'a bakın

Başka bir Early Rider, ancak 2-4 yaş arası yeni başlayanlar için Early Rider Lite, görünüm ve işlev açısından tüm kutuları işaretleyen klasik bir ahşap çerçeveye sahiptir. Hızla güven oluşturmak için yeterince çeviktir, ancak istenmeyen çarpışmaları önlemek için ebeveynin takdirine bağlı olarak açılabilen bir hız sınırlayıcıya sahiptir. Tahta bisikletler için ölçeğin daha ucuz (ve daha hafif) ucundadır ve hava koşullarına dayanıklı kaplaması, uzun süre dayanacak şekilde üretildiği anlamına gelir.

10. Firstbike Frenli Çapraz

Tam bir güvenlik özellikleri cephaneliğiyle donatılmış klasik denge bisikletine modern bir bakış

Teknik Özellikler
Yaş: 2-5 Çerçeve: Cam Elyaf Takviyeli Plastik Ağırlık: 3.9kg Lastik Ebadı: 12 & rdquo; Frenler: Evet
Satın alma nedenleri
+ Güvenlik özellikleriyle dolu + Kurulumu kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-En ucuzu değil-Herkesin favori stili değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 199,95 $ Amazon'da görüntüleyin199,99 Catch.com.au adresinde görüntüleyin219,95 $ Amazon'da Görüntüle

Bu ödüllü Alman tasarımı, özellikle gergin çocuklar veya ebeveynler için mükemmel bir eğitim arkadaşı yapan, tamamen çocuk dostu bir denge bisikletidir. Hız sınırlayıcı ve sezgisel frenler gibi güvenlik özellikleriyle öğrenme düzeyini kontrol edebilirsiniz ve kurulumu ve ayarlanması kolaydır, bu da hangi stili seçeceğiniz konusunda kararsızsanız çok yönlü bir kullanım sağlar.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Wishbone 3'ü 1 arada Salıncak Bisikleti ...Salıncak 3'ü 1 aradaPeter Kensington299 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görün