Close
 • Ana
 • /
 • Genel Teknoloji
 • /
 • Ofisteki Noel partisinde hayatta kalmanıza yardımcı olacak 10 bit teknoloji

Ofisteki Noel partisinde hayatta kalmanıza yardımcı olacak 10 bit teknoloji

Ah, geleneksel ofis Noel partisi - meslektaşlarınızın etrafta ne kadar eğlenceli olacağına, içkinizi ne kadar iyi idare edip edemeyeceğinize bağlı olarak yılın en önemli olaylarından biri veya en önemli olaylarından biri olabilecek bir etkinlik şirket faturayı alıyor.


Bu yılki buluşmayı dört gözle bekliyor veya korkuyor olsanız da, yardımcı olabilecek bazı teknolojilerimiz var - önceden paketlenecek uygulamalar ve araçlar, böylece her olasılığa hazırlıklı olursunuz ve göstermekten utanmazsınız. Yüzün dolardan sonraki pazartesi.

1. Instax Mini 9 Kamera

Muhtemelen bazı fotoğrafların olayı hatırlamasını isteyeceksiniz, ancak fotoğrafları e-posta veya sosyal medya etrafında paylaşmak bir angarya olabilir.

Instax Mini 9, resmi çektikten hemen sonra sizin için basılı bir kopya çıkarır, böylece iş arkadaşlarınıza anılarınızı verebilirsiniz. Biraz da film almayı ve kendinizi ofis partisi fotoğrafçısı ilan etmeyi unutmayın.


Bugünün en iyi FujiFilm Instax Mini 9 fiyatları 468 Amazon müşteri yorumu instax Mini 9 Camera -... Amazon Prime £ 64.99 Fujifilm Instax Mini 9'u Görüntüleyin ... John Lewis & Partners64,99 Görünümİndirimli Fiyat Fujifilm Instax Mini 9 ... very.co.uk 74,99 £ 64,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Fujifilm Instax Mini 9 ... Littlewoods 96,99 £ 79,99 £ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

2. Uber

Uber, henüz kaydolmadıysanız, sizi taksi çağıran ve telefonunuzun ekranına sadece birkaç dokunuşla eve götüren isteğe bağlı taksi uygulamasıdır - özellikle birkaç içkiden sonra eve gitmek için iyidir.

Taksi bulmanın tüm sürecini çok daha kolay hale getirmenin yanı sıra aracınızı takip edebilir, nakit ödemeden ödeme yapabilir, bahşiş bırakabilirsiniz.


 • Uberiçin ücretsiz play.google.com/store/apps/detailsveios

3. Nintendo Anahtarı

Her Noel partisi için uygun değildir, ancak insanlar saçlarında gelin teli ile ofiste dolaşıyorlarsa, hızlı bir mobil oyun patlaması, meslektaşlarınızla bazı küçük konuşmalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.


Elbette, Switch'in ana satış noktalarından biri, kolay çok oyunculu oyunlardır - herhangi birinin fazladan kontrolcü getirip getiremeyeceğine bakın.

Günün en iyi Nintendo Switch fiyatları 869 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Console Gri ... 365games.co.uk £ 299,99 Nintendo Switch'i Görüntüle (Gri) ... Nintendo Resmi İngiltere Mağazası £ 299,99 Nintendo Switch Console Selfridges £ 329,99 Düşük Stokları Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime 330 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

4. Jeopardy! Dünya Turu

Kullanılabilir bir Anahtarınız yoksa, Jeopardy'yi yükleyin! Telefonunuzda Dünya Turu yapın ve iş arkadaşlarınızın genel bilgilerini test edin - bu, stok kontrolü ve ofis mutfağının durumu hakkındaki garip konuşmalardan daha iyi.

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce kategori var ve pek çok benzer uygulamanın aksine, sizi reklamlarla boğmaz.

 • Jeopardy! Dünya Turu, için freemium play.google.com/store/apps/detailsveios

5. iDance Sing Cube Karaoke Sistemi


Ofis Noel partisi genellikle karaoke anlamına gelir ve gerekli olanaklara sahip bir yerde buluşmuyorsanız, iDance Sing Cube Karaoke Sistemi sizi halledecektir. Seçtiğiniz cihaza Bluetooth aracılığıyla bağlanır, bu nedenle ilgili melodileri içeren bir müzik uygulamasını sıraya koymanız gerekir, ancak ışık şovu da dahil olmak üzere her şeyi yapar.

Bugünün en iyi iDance Cube BC100 fırsatı 55 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat iDance Sing Cube BC100 ... Robert Dyas 69,99 £ 59,99 £ iDance BC100 Amazon Prime'ı Görüntüle 76,59 £ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

6. Bir İçki Takibi

Kaç tane içki içtiğinizi unuttuğunuz anda, gece daha da kötüye gidebilir, ancak One You Drinks Tracker bunun olmasını önlemenin basit bir yoludur.

Uygulama aracılığıyla içecek seçmek kolaydır ve daha sonra ne kadar para harcadığınızı ve kaç birim tükettiğinizi hızlı bir şekilde görebilir, böylece bir gece ne zaman arayacağınızı bilirsiniz.

 • One You Drinks Trackeriçin ücretsiz play.google.com/store/apps/detailsveios

7. Kingston 32GB USB sürücüsü

Bu, ofis Noel partisi için değil, ancak bir Gizli Noel Baba olacaksa ve bir hediye için takılıp kalırsanız, şapkadan kimi çıkarmış olursanız olun bu işe yarayacaktır - herkesin USB belleğe ihtiyacı var, değil mi? Kingston'dan geldiği için güvenilir olacağını biliyorsunuz, bir anahtarlığa takılabilir ve 32GB sürümü muhtemelen belirlenen bütçe dahilinde.

Günümüzün en iyi Kingston Technology DataTraveler SE9 G2 32GB USB 3.0 fiyatları 12 Amazon müşteri yorumu Kingston Technology ... Amazon 11,99 £ Kingston DataTraveler SE9 G2'yi görüntüle ... Bax-shop UK12,90 Sterlin GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

8. Sahte Arama - Sahte Arayan Kimliği

Kendinizi ofis deliğiyle garip bir köşeden çıkarmanız gerekiyorsa veya sadece erken ayrılmak için bir bahaneye ihtiyacınız varsa, etrafta telefonunuzun çalmasını ve birisinin gerçekten arıyormuş gibi görünmesini sağlayan birçok uygulama vardır.

Burada Android için en iyi seçeneklerden birini seçtik, ancak hem Android hem de iOS'ta kullanılabilen alternatifler var.

 • Sahte Arama - Sahte Arayan Kimliği, ücretsiz play.google.com/store/apps/details
En iyi fiyatlarla en iyi Noel hediyeleri Amazon Echo Plus - Birlikte ... Amazon Echo Plus Amazon £ 139.99 GörüntüleTüm fiyatları görünSphero R201ROW R2-D2 ... Sphero R2-D2 Amazon £ 79.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

9. LED peri ışıkları

Ofis masanızı özel günler için süslemek veya Noel partisi kıyafetinize biraz Noel havası eklemek isteyip istemediğinizi, bu LED peri ışıkları işi yapacak - pille çalışırlar, bu yüzden onları hiçbir yere takmanıza gerek kalmaz. ve onlar da çok ucuz. Noel partisi bittiğinde, onları evinizdeki Noel ağacınıza aktarabilirsiniz.

Günümüzün en iyi Şenlikli Işıkları 20 LED Mikro Gümüş Tel İç Mekan Pille Çalışan Ateşböceği Dize Işıkları teklifi 905 Amazon müşteri yorumu Şenlikli Işıklar 20 LED Pil ... Amazon Prime £ 5,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

10. Snapchat

Ofis Noel partisinden sonraki sabah bir sürü utanç verici fotoğrafın yeniden ortaya çıkmasını gerçekten istemezsiniz ve Snapchat, arkadaşlarınızın ve ailenizin gönderdiğiniz görüntüleri ve videoları saklayamayacağı fikri üzerine inşa edilmiştir (ekran görüntüsü almaktan daha kısadır) , neyse). İsterseniz anılarınızı kendi cihazınızda güvenli ve özel bir şekilde saklayabilirsiniz.

 • Snapchatiçin ücretsiz play.google.com/store/apps/detailsveios
 • Bu Noel süsleri çok iyi