Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Şu anda Call Of Duty WW2 oynamanız için 10 neden

Şu anda Call Of Duty WW2 oynamanız için 10 neden

Yine yılın o zamanı, Call Of Duty başka bir sanal savaş turu için geri döndü ve eski bir okul görünümü ve buna uygun eski okul zihniyetiyle getirildi. Bildiğiniz ve sevdiğiniz (veya nefret ettiğiniz) modlar geri döndü, ancak her birine serinin yolculuğunu tam bir çember haline getirmek için doğru miktarda düzeltme yapıldı.

Bu nedenle, Call of Duty WW2'yi seçme konusunda kararsızsanız, sizi tek oyunculu, çok oyunculu ve Zombies'in yeni versiyonunu denemeye ikna edecek 10 nedeni bir araya getirdik. Savaşa katılma zamanı asker.

Bugünün en iyi Call of Duty WWII fırsatları 954 Amazon müşteri incelemesi İndirimli Fiyat Call of Duty: WWII -... Amazon Prime $ 49.99 $ 22.50 Call of Duty (COD) WWII PC ... CDKeys'i görüntüle37,79 ABD doları GörünümCall of Duty: WWII Standard ... 39,99 $ En İyi Satın Al Yenilenmiş Call Of Duty: ... Walmart39,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Medkits kavgaya yeniden katılıyor

Activision'ın saati 1944'e geri çevirme kararı, yalnızca 2.Dünya Savaşı köklerinden yararlanmanın ucuz bir yolu değil - geliştirici Sledgehammer oyunları, ilk COD ve orijinal Onur Madalyası günlerini oluşturan kilit mekanizmaların çoğunu geri çekti. sertliklerinde daha fazla.


İlk olarak COD2'de ortaya çıkan sağlık yenilemesi ortadan kalktı, yerini eski arkadaşınız medkit aldı. Harekatın Normany sahilinde D Günü istilasıyla başladığını düşünürsek, burada süper asker olmadığınızı anlamanız uzun sürmeyecek. Eksen mermileri hızlı ve hızlı öldürerek sizi yavaş, akıllı ve verimli bir şekilde oynamaya zorlar.

Ses tasarımı mükemmel


COD: WW2'nin sadece Xbox One X veya PS4 Pro'da değil, aynı zamanda normal güncel nesil makinelerde de ne kadar iyi göründüğüne ilişkin olarak son zamanlarda çok fazla gürültü üretildi. Ancak tüm bu içgüdüsel kargaşayı tamamlamak için Sledgehammer, tıpkı daha fazla olmasa da sürükleyici bir ses tasarımına sahip.

Topçu ateşi patlamaları, tüfek ateşli biberleri çamur, çelik ve kendi kendine özgü sesleriyle et ve hiçbir şey yeniden doldurulan bir M1 Garand'ın tıkanma pingine yaklaşamaz. Sistemik ses tasarımının dramayı taşımasına izin verme kararı - işi yapmak için (kendi başına da harika olan) puana sürekli güvenmek yerine.


  • Uncharted: The Lost Legacy: Drake'den sonraki bir hayatta mezarlara baskın yapmak

Takım çalışması her zaman ödüllendirilecek

Yalnız kurtlar savaş kazanmaz ve Sledgehammer, tek oyunculu hikayesiyle bu noktayı eve götürdü. Hayatta kalmak için takım arkadaşlarınıza her adımda ihtiyacınız olacak ve onların da size ihtiyaçları olacak. Her görevin, bir piyade arkadaşını bir Mihver askeri tarafından sindirilmekten kurtarmak gibi kendi 'Kahramanca Anları' vardır. Böyle bir kurtarmayı yapmak, takım arkadaşlarınızı sahada daha fazla cephane veya sağlık kiti sağlamak gibi gelişmiş yeteneklerle geliştirir.

Bu takım arkadaşlarının yetenekleri, Nazi işgali altındaki Avrupa'yı işgal eden tüm saldırılardan kurtulmak için hayati önem taşıyor. Sağlık üretiminin tamamen ortadan kaldırılmasıyla birleştiğinde, kardeşlerinizden birinin siperde sizinle birlikte olduğu için minnettar olacaksınız.

Azaltılmış hız ve hareket iyi bir şeydir


Bize bu konuda güvenin. Üç yıldan fazla bir süredir, COD tamamen artırılmış çift atlama ve duvarda koşma ile ilgilidir. O günler bitti ve iyi bir kurtuluş da. Böylesine becerikli bir hareket duygusuna sahip olmamak bir şok, ancak dikeyliğe verilen sinir bozucu miktarda vurguyu ortadan kaldırarak, çok oyunculu yoğun bir 'zeminde çizme' saldırısı haline geliyor.

Bu, azaltılmış genel hareketliliğinizin herkesi aynı kurallar dahilinde savaşmaya zorladığı, çıkarma yoluyla yapılan bir eklemedir. Oyunu ne zaman ellerine aldıklarına bakılmaksızın yeni oyuncular için işleri daha adil hale getirir ve her kullanıcının mekanik sömürüden ziyade beceriyle mükemmelleşmesini sağlar.

Kill Confirmed yine kendi modu

2016'nın kısmen donuk Infinite Warfare'ını oynadıysanız, hayranların en sevdiği çok oyunculu mod Kill Confirmed'in yepyeni bir modla birleştirildiğini fark etmişsinizdir. Birçok oyuncuyu Black Ops III'e geri döndüren sürekli bir sıkıntıydı - Infinite Warfare'ın bazı harika küçük ölçekli haritalara sahip olduğunu fark ettiğinizde biraz daha zordu.

Neyse ki, Activision ve Balyoz Oyunları dinledi ve Kill Confirmed'in köpek etiketi toplama kargaşası nihayet tek ihtişamına kavuştu. TDM ve Domination gibi oyunların yanı sıra, COD nihayet kutsal çok oyunculu üçlüsüne geri döndü.

  • Xbox One X oyuncuları için en iyi hediyeler: nihai XO oyun kurulumunu edinin

Savaş modu çok oyunculuya daha geniş bir boyut kazandırır

COD çok oyunculu, hızlı, tatmin edici FPS eğlencesi maçları için uzun süredir franchise'a gidiyor. Ve COD: WW2'de bu kurulum hala mevcut ve doğruyken, yeni savaş modu, Battlefield'ın kendi direniş parçası olan Conquest modunu andıran daha uzun bir savaş biçimi getirmeye çalışıyor.

Yani evet, biraz türev ve Battlefield'ın sunduğu büyük ölçeğe asla tam olarak uymuyor, ancak bölge ve nesnel kontrol için bir savaşta iki takımı birbirine düşürmek, Hakimiyet'in temel konseptini alıyor ve onu çok daha tatmin edici bir yıpratma savaşına genişletiyor .

  • sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review

Yeni Bölümler, göreve daha özel bir kurulumun geliştirilmesine yardımcı olur

Call Of Duty’nin toparlama ve oynama özelliği, onu video oyunlarında bir megastar haline getirdi, ancak genellikle oyuncu ekiplerinin kendileri veya küçük, bireysel partilerin bir kısmı için oynayan askerlerle dolu olduğu anlamına geliyor. Overwatch gibi takım tabanlı kooperatif oyunlarının stratosferik yükselişiyle birlikte COD: WW2, bu fikri COD dünyasına ustaca tanıtan yeni bir sınıf sistemini tanıttı.

Her bölüm, benzersiz bir yetenek ve daha taktiksel bir yaklaşımı teşvik eden sınıfa özel bir silahla birlikte gelir. Zırhlı oynayanlar, düşman ateşini bastırmak için daha çok kullanılırken, Airborne'dakiler düşmanları kuşatmada ve CQC için yakınlaşmada üstündür.

  • Assassin's Creed Origins incelemesi

Zombiler modu korkuyu geri getiriyor

Bizi yanlış anlamayın, COD: WW2'nin Zombies'i ele geçirmesi bizden Resident Evil 7 ile tam anlamıyla gitmeye çalışmıyor - modda diğer her adımda yaşadığınız tüm karmaşık, üst düzey aksiyonu bekleyin - ancak daha atmosferik bir dehşete dokunarak, kooperatif deneyimi, Infinite Warfare'ın sunduğu hastalıklı tatlı parodiden birkaç adım uzaklaşmayı başarıyor.

Sıçrama korkularını ve a) daha zeki ve b) sonraki dalgalarda çok daha agresif olan bir tür Nazi zombi bekleyin. Balyoz, her dalgada tehlikelerini aşamalı olarak artırarak, ölümsüz ordularına biraz daha derinlik katmaya çalıştı ve bir ekip olarak birlikte düzgün çalışmanızı teşvik etti.

Yükseltmeler ve seviyelendirme, Zombies'deki her şeydir

Takım çalışması, Sledgehammer Games'in Bölümler ile çok oyunculu modda geliştirmeye çalıştığı bir şeydir ve bu sınıfa özgü yetenekler ve araçlar sunar. Her şey doğru rol için doğru sınıfı kullanmakla ilgilidir. Aynı fikir Zombiler için de geçerlidir, ancak çok daha akıcı bir anlamda. Zombileri öldürmek, modun para birimi olan Jolts'u verir ve karakterinizi geliştirmek için akıllıca harcamanız gerekir.

Hangi yeteneklere odaklanılacağını ve hangi silahları dolduracağını bilmek, serideki önceki girişlere kıyasla çok daha önemlidir. Ayrıca bir ılımlılık duygusu da var - zombileri öldürmek size para kazandırır, ancak onları öldürmek yeni, daha sert dalgaları başlatır. Oyunu bitirmek için her dalgayı tüketmek zorunda değilsiniz, bu yüzden daha çok ne zaman ve nerede savaşıp yükseltme yapacağınızı bilmekle ilgili.

Eşsiz yetenekler cildinizi kurtaracak (bazen)

Korku unsuru artırılmış olsa da, Zombies modu hala eğlenceli olması amaçlanmıştır, bu nedenle geliştirici, işler zorlaştığında size yardımcı olabilecek bazı yeni yetenekler getirmiştir. L1 / LB ve R1 / RB'yi aynı anda tutarak etkinleştirilen bu ekstra güçler, görünmez olmanıza ve kısa süreliğine kayıp gitmenize veya sınırsız cephane anına erişmenize yardımcı olabilir.

Bir anlığına dayanacak şekilde tasarlanmış, böylece size kısa bir dinlenme hakkı tanıyan bu özel yetenekler gerçek bir cankurtarandır, ancak sürekli güvenilecek bir şey değildir. Zamanınızı ekip olarak çalışmaya odaklamak ve silahlarınızı yükseltmek, mükemmelleşmenin en iyi yoludur ve Zombies'e ne çok oyunculu ne de kampanyanın kopyalanamayacağı benzersiz bir his veren bir şey.

Bugünün en iyi Call of Duty WWII fırsatları 954 Amazon müşteri incelemesi İndirimli Fiyat Call of Duty: WWII -... Amazon Prime $ 49.99 $ 22.50 Call of Duty (COD) WWII PC ... CDKeys'i görüntüle37,79 ABD doları GörünümCall of Duty: WWII Standard ... 39,99 $ En İyi Satın Al Yenilenmiş Call Of Duty: ... Walmart39,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Neden kontrol etmiyorsunuz ...Xbox One X'in ham gücü nihayet PC oyunuyla boşluğu kapattı