Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Nioh oynamak istemeniz için 10 neden

Nioh oynamak istemeniz için 10 neden

Geçen hafta Nioh'un bir basın kopyasını çalıyoruz ve düşmanlarımız, hem erkekler hem de canavar gibi kanla yıkandıktan sonra, unvanla ilgili birçok şeyi gerçekten takdir etmeye başladık. İşte Nioh hakkında özellikle harika bulduğumuz 10 şey, ancak başlamadan önce, neyle ilgili olduğunu görmek için oyunun genişletilmiş Tokyo Game Show fragmanına göz atmalısınız.


  • Gravity Rush 2 oynamak istemeniz için 10 neden
Bugünün en iyi Nioh fırsatları 267 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Nioh - PlayStation 4 Amazon Prime $ 19,99 $ 13,50 İndirimli Fiyatı Görüntüle TECMO KOEI Nioh, Sony, ... Walmart19,99 14,60 ABD doları GörünümNioh (PS4) Amazon Prime 23 $ Nioh PS4 Amazon'u Görüntüle 25,77 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

1. Süper şık bir Dark Souls klonu

Dark Souls oyunlarının yüksek riskli yüksek ödüllü, cezalandırıcı, sınır çizgisi mazoşist oyun mekaniği, sert oyun topluluğu tarafından memnuniyetle karşılandı ve Nioh, hata yapmaları halinde oyuncuyu vahşice öldürme yeteneği de dahil olmak üzere bunlardan çok şey alıyor. Nitekim Nioh'da başarılı olmak için oyunun çeşitli silah ve yeteneklerinde ustalaşmalı, düşman saldırı modellerini öğrenmeli ve ardından kazanmak için bir plan uygulamalısınız. Düğme vurmak sizi hiçbir yere götürmez.

2. Bu Team Ninja tarafından bir oyun

Nioh, Dead or Alive, Ninja Gaiden ve Metroid gibi endüstri başlıklarını getiren tanınmış Japon video oyun geliştiricisi Team Ninja tarafından geliştirilmiştir: Diğer M. Team Ninja, şık, hızlı oynanan oyunuyla bilinir ve Nioh'da, hareket ve savaş hareketlerinin hızıyla (hem oyuncu hem de NPC'ler için) uygun şekilde çılgınca bir kez daha belirgindir. Ninja Takımı'nın aksiyon türündeki soyunun ön plana çıktığı yer, çılgınca dövüşe rağmen asla kontrolden çıkmadığınızdır.


3. Nioh, Japonya'nın hayali bir Sengoku döneminde geçiyor

Gerçek dünyada Japonya'nın Sengoku döneminde (MS 1467-1603), ülkenin güçlü ve uzun ömürlü Tokugawa şogunluğunun yükselişiyle sonuçlanan kanlı bir iç savaş çıkardığını gördü. Nioh bu ortamı ödünç alır ve sizi, efendisinin amacını ilerletmek için ünlü ninja Hattori Hanzō (kurgusal bir yeniden doğuşa sahip başka bir gerçek karakter) tarafından işe alınan Tokugawa Ieyasu'nun yanında dövüşen oyuncuyu görür. Ve Tokugawa'ya karşı olan adamlarla savaşmanın yanı sıra, ortadan kaldırmaktan da sorumlusunuz


4. Yōkai, ruhlar dünyasından iblisler

Nioh ile ilgili en havalı şeylerden biri, savaşmak zorunda olduğunuz yōkai iblisleri, ruhları ve hayaletlerdir ve bunlar genellikle görevler sırasında patron veya alt patron olarak hareket eder. Her yōkai, kanlı iç savaşın neden olduğu kaos içinde devler, hayalet, cadı ve daha fazlasıyla Japon folklorundan gerçek bir canavara dayanıyor. Bu patron dövüşleri de inanılmaz derecede yoğundur, çünkü erkeklerle savaşmaktan daha bağışlayıcıdır, bu nedenle her biri uygun bir yüksek meydan okuma ve heyecan duygusu yaratır.


5. İlk Batılı samuray olan William Adams'ın kurgusal bir versiyonunu oynuyorsunuz

Ve Adams kesinlikle gerçek dünyada ilginç ve heyecan verici bir yaşama sahipken, bu oyunda oyunun unvanını aldığı bir Nioh olarak yeniden doğuyor, çok güçlü bir koruyucu figür. Tabii ki, bir Batılı olarak önce Japonya'ya gitmeniz gerekecek, oyunun Londra Kulesi'nde oldukça dramatik bir şekilde başladığını gören bir yolculuk.

  • Nacon PlayStation 4 Revolution Pro Controller incelemesi

6. RPG cevizleri, Nioh'un karakter özelleştirme seçenekleri yüzünden akıllarını kaybedecek

Nioh'un hızlı tempolu, taktiksel savaşının altında karmaşık bir istatistik sistemi yatıyor; her silah, zırh parçası ve bir dizi niteliğe sahip eşya. Sonuç olarak, oyuncular karakterlerini kalp içeriğine küçültebilir / maksimize edebilir. Ek olarak, dövme, birleştirme ve yeniden şekillendirme gibi alt mekanikler sayesinde oyuncular, kullandıkları daikatana'nın sadece sert vurmakla kalmayıp aynı zamanda istedikleri gibi göründüğünden de emin olabilirler.


7. Savaş sistemi derin

Oyunda katanalar ve mızraklar gibi elden ele silahlardan yay ve tüfek gibi menzilli silahlara kadar geniş bir yelpazede silah disiplinleri bulunuyor. Ek olarak, her bir el-ele silah, her biri oyuncunun hareket ve vuruş şeklini etkileyen alçak, orta ve yüksek olmak üzere üç duruştan birinde kullanılabilir. Daha fazla güçle bir dizi darbe mi vurmak istiyorsunuz? Sonra yüksek bir duruşla vurun. Engelleme ve kaçma yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmak ister misiniz? O zaman düşük bir duruş seçin. Nioh'da ancak bu mekaniklerde ustalaşarak başarılı olabilirsiniz.

8. Nioh, PS4 Pro'dan büyük ölçüde yararlanır

Nioh'u PS4 Pro'da 4K TV ile çalıştırırsanız, çeşitli ekran modları arasından seçim yapabilirsiniz. En dikkat çekici ikisi, oyunun 3840x2160'ta 30FPS'de görüntüleneceği Film Modu ve 1920X1080'de süper pürüzsüz bir 60 FPS'de görüntüleneceği Eylem Modu. Değişken kare hızı seçenekleri de mevcuttur, bunun yerine 1080p ekranda çalışan bir PS4 Pro'nuz varsa, 30 FPS'de de yüksek kaliteli kenar yumuşatma elde edersiniz. Pingtwitter, 4K TV'de Film Modunda oynatılıyor ve Nioh muhteşem görünüyor.

9. Nioh'un müziği ve ses efektleri atmosferiktir

Team Ninja, oyunun orijinal binaları ve kostümleriyle doğru görünmesini sağlamanın yanı sıra, Nioh dünyasını da doğru ses çıkarmak için açıkça zaman harcadı. Zamanın geleneksel Japon müziği baştan sona kullanılırken, silahların çatışması, bir tüfeğin fitilinin yanması ve tahta rüzgar çanları gibi iyi tasarlanmış ses efektleri, oyunun karanlık fantastik dünyasını atmosferle aşılamaya gerçekten yardımcı oluyor.

10. Nioh, kooperatif ve bazı harika çevrimiçi özelliklere sahiptir

Son olarak, dilerseniz Nioh'un kooperatif görevleri ve diğer oyuncuların 'hayaletlerine' karşı savaşma becerisini içeren çevrimiçi işlevlerine katılabilirsiniz. Bu hayaletler her haritanın etrafına dağılmış durumda ve oyunda başka bir gerçek dünyadaki kişinin öldürüldüğü bir yeri temsil ediyor. Bu fantomlar yapay zeka tarafından kontrol edilirken, oyuncunun o sırada sahip olduğu teçhizatla donatılmıştır, yani yüksek seviyeli bir oyuncuyu yenebilirseniz, o zaman lezzetli teçhizatını kaydırabilirsiniz.

Nioh hakkında daha fazla bilgi için,oyunun resmi web sitesi.

Bugünün en iyi Nioh fırsatları 267 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Nioh - PlayStation 4 Amazon Prime $ 19,99 $ 13,50 İndirimli Fiyatı Görüntüle TECMO KOEI Nioh, Sony, ... Walmart19,99 14,60 ABD doları GörünümNioh (PS4) Amazon Prime 23 $ Nioh PS4 Amazon'u Görüntüle 25,77 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review