Close
 • Ana
 • /
 • Özellik
 • /
 • Yalnızca Noel'de yaptığınız 10 teknolojik şey

Yalnızca Noel'de yaptığınız 10 teknolojik şey

Noel zamanı - muhtemelen tümNoel hediyelerişimdi - ve ister ruhunuz içinde olun ister kutlamaları tamamen görmezden gelmeye çalışın, işte kesinlikle sadece bu Noel'de yapacağınız teknolojik şeyler ...


1. Wii U denetleyicileriyle çocukları vurun

Yılın geri kalanında oyun bağımlılığınızı özel olarak beslersiniz, yalnızca kulaklıklar aracılığıyla çevrimiçi birliklerinizle iletişim kurarsınız. Peki, 25 Aralık'ta yeğeninizle Wii U'da oynamaya teşvik edildiğinizde, kontrolcüye onun taze, tombul, küçük yüzüne hizmet etmeniz şaşırtıcı mı? Ve sen neden fıskiye hıçkırarak, secde formu üzerinde dans ederken kız kardeşin üzgün görünüyor? Öğrenmesinin tek yolu bu ...

 • Noel 2016 için oyuncular için en iyi hediyeler


2. E-kart gönderin

Bugün Noel'in Noel Kartı'nı göndermeyi unuttuğunuzu fark ettiğinizde, Boxing Day ve Stilton ve port ile sağlam bir şekilde doldurulmuş şişmiş gövdeniz patlayıcıdan sadece rahatsız olmaya indirgenmiştir. Suçluluk duygusuyla bilgisayara dalmışsınız ve & ldquo; Seni unuttum & rdquo; diye bağırmayan bir animasyon bulmaya çalışıyorsun. Şenlikli dans eden bir zürafaya yerleşirken, bir kutlama brendi için oturma odasına gönder ve emekli ol. O zaman nananızın aslında bir bilgisayarı olmadığını hatırlarsınız… Oh pekala.

 • PlayStation 4 oyuncuları için en iyi hediyeler: Noel 2016 için en iyi PS4 oyun kurulumunu edinin3. Yemek yerken müzik dinleyin

Yaklaşık on yıl önce ilk iPod'unuzu aldığınızdan beri Noel yemeği çalma listesinin kontrolü sizde. Festival ruhunu yüksek tutmak ve aile kavgalarını önlemek için ruh halini mükemmelleştirme sanatı karmaşık bir sanattır. S&B Zeppelin Wireless'ın önünde diz çöktüğünüzü, krakerler çekilirken Pogues'in Mogwai'yi takip edip etmemesi gerektiğini düşündüğünüzü vurguladı ve et suyu Brüksel lahanalarının etrafında donmaya başladı.


 • En iyi Bluetooth hoparlör: kablosuz müzik almanın en kolay ve en ucuz yolu
4. Telefon defterinizdeki herkese mesaj gönderin

& ldquo; Herkese Mutlu Noeller! Umarım en yakın ve en sevdiklerinizle aşkı ve mutluluğu bulursunuz! Ye, iç (bolca) ve mutlu ol! & Rdquo; Ne kadar düşüncelisin; çamaşırhane, yerel Domino'sunuz, eski sevgiliniz ve tesisatçınız derinden etkilenecek.

5. Bir şeyi iki saatten fazla pişirin

Vergi beyannamenizi doldurmak gibi önemsiz konularda Noel'de bir kuşu okşamak, lekelemek, doldurmak ve tokmak konusunda daha fazla özen ve dikkat sarf ediyorsunuz (bunu yapmayı unuttunuz, değil mi?). Kanatlıların iç organlarının tam olarak 84,7 ° C olduğunu kontrol etmek için bir et termometresi almaya bile hazırsınız. Emin olmak en iyisi; Ne de olsa önümüzdeki iki hafta boyunca onu yiyeceksin.


 • Tomurcuklanan Mary Berrys için en iyi pişirme teknolojisi pişirme ekipmanları

6. İçinde Chevy Chase bulunan filmleri izleyin

Ah Chevy. Otuz yıl önce dünya ayaklarının altındaydı, ama National Lampoon'un Noel Tatili'ni her izlediğinizde, bu duygusal sırıtış, askeri düzeydeki kendini beğenmişliğin bu bilge kırıcı WASP'sinin onu her zaman büyük yapmasının nedeni biraz daha şaşkına dönüyor. Yine de izliyorsunuz, çünkü kedinin elektrik çarptığı kısmı seviyorsunuz.

 • Yetişkinler için en iyi 10 Noel filmi: pompalı tüfekler, zombiler ve kuklalar dahil7. Bütçe oluşturma uygulaması indirin

Aralık ayını şık yeni uygulamanızda tamamladınız. Hediyeler için 200 sterlin, dışarı çıkarken 300 sterlin, seyahat için 150 sterlin, yeni ceket için 100 sterlin ve geri kalanını faturalar, kira ve yiyecek için ayırdınız. 4 Aralık'ta, cebinizde bir iPad Pro ve & ldquo; Cristal x2 @ £ 400 & rdquo; makbuzu bulmak için iki günlük bir yumurta içeceği içkisinden uyanacaksınız. ve telefonunu kaybettin. Yine de, en azından uygulama ücretsizdi ...


 • Pingtwitter'ün 2016 Yılının En İyi Teknolojisi8. Motorlu testerenizi kullanın

Her yıl en büyük ağacı, yerel tren istasyonunuzun dışındaki parmaksız eldivenli adamdan satın alırsınız ve görünüşe göre 6 metrelik tavanınız olmadığını unutursunuz. Görkemli olmayan evinizin gerçekliğiyle karşı karşıya kaldığınızda, üst düzey bir Husqvarna motorlu testereye yatırım yapmaktan başka seçeneğiniz yok. Kanepe kolundaki rahatsız edici köknar gövdesini dengeleyerek odun kesmeye hazırsınız. Dikkat et: Hindiyi tek elle kesmek zordur.

 • Noel 2016 için en iyi 10 hediye9. Ofisinizin içinde fotoğraf çekin

Ofislerini Noel partisini gerçekten ofiste yapacak kadar şanssız olanlar, iş yerinizi bir fotoğrafta görmenin, kamera ne kadar iyi olursa olsun, gerçekte olduğundan bin kat daha gri ve iç karartıcı göründüğünü bileceklerdir. Kağıt bir şapka içindeyseniz, plastik bir bardak ılık Cava tutarsanız, kasvet daha da artar. Yıl boyunca tüm sıkı çalışmamız için bize teşekkür etmek ister misin patron? O zaman bir barın üstünde bir oda kiralayalım. Aslında sadece eve gitmemize izin vermek bile tercih edilebilir.

10. Şarabı kaynatın

Mmm… Demek en iyi Barolo şişemi aldın, tahta parçaları ve çocuk çoraplarının altındaki satsumalar gibi görünen şeylerle kaynattın. Glade eklentisi gibi kokuyor ve tüm tencereleri mahvettiniz. Şerefe!

 • Pingtwitter Drives: Renault Zoe nihai elektrikli otomobil mi?

Görsel hakları: Üzgün ​​ve yorgun genç Shutterstock'un izniyle