Close
  • Ana
  • /
  • Egzersiz Yapmak
  • /
  • 12 dakikalık boks tam vücut antrenmanı: Tommy Duquette, sizi evde formda dövüştürür

12 dakikalık boks tam vücut antrenmanı: Tommy Duquette, sizi evde formda dövüştürür

2021 için forma girmek ister misin? Bu 12 dakikalık boks tam vücut egzersizini deneyin. İhtiyacınız olan tek şey etrafta biraz alan, boks eldivenleri isteğe bağlıdır. Bu boks antrenmanı yanacakyüklerkalori alır ve sizi hemen zinde tutar. Evde egzersiz yapmak muhtemelen en uygun yoldur.metabolizmayı doğal olarak hızlandırmakher zamanbiraz kas tanımı geliştirmekçok.


Elbette kolay olmayacak. Nitekim, bu boks tam vücut antremanı oldukça zor. İyi haber şu ki, tamamlanması sadece 12 dakika alacak ve antrenmandan sonra çok daha iyi hissedeceksiniz. Daha da iyisi, bu antrenmanı hiç ekipman kullanmadan takip edebilir ve sizi daha fit bir hale getirmek için gölgede bırakabilirsiniz.

• Mike Tyson, kondisyonunu geliştirmek için BU alışılmadık vücut ağırlığı egzersizini kullandı

Burada Pingtwitter'te bol miktarda antrenman içeriğimiz var ama bu 12 dakikalık boks antrenmanı yine de bizi heyecanlandırdı. İlk 3'ünü paylaşan eski ağır boksör Ed Latimore ile çalıştık.boks egzersiz ipuçlarıancak burada, aslında tam vücut boks egzersiz videosunu takip edebilirsiniz. Burada hiçbir köşe kesilmedi.

•Yırtılmanın en verimli yoluBİLİM'e göre


Alternatif olarak deneyebilirsiniz.Mike Tyson vücut ağırlığı egzersizi: Zor, eski usul ve sizi güçlü kılacak. Iron Mike'ın antrenmanının haftanın altı günü, günde on defa egzersiz yapmanızı gerektirdiğini belirtmekte fayda var. Bilmeniz için.

  • Kilo kaybı için en iyi boks egzersizi
  • Daha hızlı güçlenmek için, kaldırmayı bu şekilde DURDURUN!
  • Trion uygulamasıMİLYARDAN fazla egzersizi bilen AI PT'si ile kilitleme egzersizini kolaylaştırır

12 dakikalık tam vücut egzersizi


(Resim kredisi: FightCamp)

SorduğumuzdaTommy Duquette, Eski ABD Ulusal Boks Takımı Üyesi ve Kurucu OrtağıFightCamp, Pingtwitter için bir boks tam vücut antremanı oluşturmak için ona sadece bir kriter verdik:zor. Neyse ki, Tommy meydan okumaya hazırdı ve hem boks becerilerini hem de kardiyo performansını geliştirecek, terleten, ertesi gün kas ağrısını garantileyen bir egzersiz yarattı.

Kalmaya gerek yok, bu 12 dakikalık boks tam vücut antremanı en iyi şekildeen iyi boks eldivenleriveen iyi yumruk torbası, ama aynı zamanda onu takip edebilir ve bunun yerine çıplak eklemlerinizle, yani gölge boksu ile havayı yumruklayabilirsiniz. Seanslarınızı izlemeyi ve kaç kalori yaktığınızı kontrol etmeyi planlıyorsanız,en iyi kalp atış hızı monitörüama giymeken iyi koşu saativeyaen iyi Fitbitaynı zamanda işe yarar.


İyi tekniğin özüne girmeden önce. Tommy'nin egzersiz videosunu izlemek isteyebilirsiniz.

Tommy Duquette tarafından 12 dakikalık EMOM boks tam vücut egzersizi

Metcon terminolojisine aşina değilseniz, EMOM 'dakikada her dakika' anlamına gelir. Ve bu hala sisi temizlemiyorsa, bu, her seti gerçekleştirmek için bir dakikanız olduğu anlamına gelir ve dakika bitmeden bitirirseniz, kalan zamanı bir sonraki dakikaya - ve set - başlamadan önce dinlenerek geçirebilirsiniz. .

Bu 12 dakikalık EMOM boks tam vücut egzersizi - tahmin etmişsinizdir - 12 setten oluşur ve her sette üç devre gerçekleştireceksiniz. Devreler kısadır ve her dakika birkaç kez tekrarlanacaktır; sonuçta bu zorlu bir egzersiz. Forma odaklanın ve özünüzü meşgul edin.

Antrenmandan önce biraz esneme, hafif gölge boks ve biraz air squat ve / lunges yaparak ısınmayı unutmayın. Antrenmana başlamadan önce kalp atış hızınızı yükseltmek istersiniz, aksi takdirde çok yakında yorulursunuz. Antrenmandan sonra gerdirdiğinizden veen iyi masaj aletleriKaslardan laktik asitten kurtulmak için. Köpük silindirler bacak / sırt kaslarını gevşetmek için harikadır ve kol / göğüs kasları içinen iyi perküsyon masajcıları.


boks antrenmanı

(Resim kredisi: Tommy Duquette / FightCamp)

Devre 1 - Güç 180'ler

4 kez tekrarlayın.

Kare, çömelmiş bir pozisyonda başlayın ve vücudunuzu 180 derece sola döndürmek için çekirdeğinizi kullanarak ayaklarınızı patlatın. Ardından başlangıç ​​pozisyonunuza geri dönün. Sonra, bir Kurşun Kanca ve bir Arka Kanca atın, kalçalarınızı çevirin ve her yumrukta merkezinizi sıkı tutun. Her bir ardışık tekrarda ters tarafa dönerek dönüşümlü olarak hareket edin.

boks antrenmanı

(Resim kredisi: Tommy Duquette / FightCamp)

Devre 2 - Zımba Kombinasyonu

5 kez tekrarlayın.

Baskın ayağınız biraz öne gelecek şekilde çanta üzerinde yakın mesafeden durun. Baskın tarafınızla, mide yüksekliğiyle ilgili bir kurşun kancaya vurun ve ardından yaklaşık kafa hizasına bir kurşun kancayı vurun. Hafifçe diğer tarafa geçin (baskın ayak hala önde olacak şekilde) ve diğer elinizle kancaları tekrarlayın.

boks antrenmanı

(Resim kredisi: Tommy Duquette / FightCamp)

Devre 3 - Push-up - Jab - Çapraz

Ellerinizin üzerinde bir tahta pozisyonu alın ve sonra bir yukarı itin. Ardından çantayı (veya gölge boksu yapıyorsanız havayı) bir tahtadayken el değiştirerek iki kez yumruklayın. Son olarak, ayakta durma pozisyonuna geçin ve bir sonraki dakikaya kadar iyileşmek için boksör zıplaması yapın. Kalp atış hızını orta seviyede tutarken ve tabii ki kalori yakarken dakikayı bitirip kol kaslarını gevşetmenin harika bir yolu.

Günümüzün en iyi Spor Salonu ve Fitness fırsatları Body 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünSpor Salonu Ter Havlusu - Turuncu ... Clever Yoga Kaymaz Havlu Amazon $ 8.49 İnceleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Süper Kararlı Ab ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 16.99 $ 14.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersiz Bisikleti Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti, Eğimli Katlanır Dik Egzersiz Bisikleti Macy's $ 319.99Tüm fiyatları görünXTERRA Fitness TR150 Katlanır ... Xterra Fitness TR150 Katlanır Koşu Bandı Amazon $ 391,53 GörüntüleTüm fiyatları görünExerpeutic ExerWorK 1000 ... Exerpeutic ExerWorK 1000 Amazon $ 470 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz