Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • İPad Pro için en iyi 20 ipucu ve püf noktası: Apple tabletinizden daha fazlasını alın

İPad Pro için en iyi 20 ipucu ve püf noktası: Apple tabletinizden daha fazlasını alın

Apple,iPad ProEkim 2018'deki modeller ve o zamandan beri 11 inç veya 12.9 inç tabletlerden birine biraz para koyduysanız, ondan en iyi şekilde yararlanmak isteyeceksiniz - ve işte size yardımcı olabileceğimiz yer iPad Pro ipuçları ve püf noktalarından oluşan derlenmiş koleksiyon.

İOS ve iPad'leri ne kadar uzun süredir kullanıyor olursanız olun, bu listede faydalı olan bir şey bulmalısınız. Ekran görüntüsü almaktan iPad Pro'nuzun biraz daha hızlı şarj olmasını sağlamaya kadar herkese uygun bir veya iki ipucu var. Bugün yeni Apple tabletinizden en iyi şekilde yararlanmaya başlayın.

Daha fazlasını okuyun: Apple iPad Air 2019 incelemesi: insanların% 90'ı için en iyi tablet

1. iPad Pro hareketlerine alışın

Yeni iPad Profesyonellerinde Ana Sayfa düğmesi yoktur - eve gitmek için ekrandaki ana sayfa çubuğunda yukarı kaydırın. Şu anda iPad Pro'nun belleğinde açık olan tüm uygulamaları görmek için yukarı kaydırın ve basılı tutun.


2. iPad Pro'da ekran görüntüleri alın

Ana Ekran düğmesinin olmaması, iPad Pro'da ekran görüntüsü alma şeklinizde bir değişiklik anlamına da gelir: Üstteki Uyku / Uyanma düğmesine ve Sesi Açma düğmesine aynı anda basın.

3. iPad Pro'yu kapatın ve yeniden başlatın

İPad Pro'yu kapatmak için Uyut / Uyandır ve Ses düğmesini birlikte basılı tutun. Yeniden başlatmak için kombinasyon Sesi Aç'a dokunun, Sesi Kısma'ya dokunun, Uyut / Uyandır'ı basılı tutun.


4. iPad Pro izleme dörtgenini kullanın

İPad Pro'nuzun izleme dörtgeni olduğunu biliyor muydunuz? Yazılım klavyesi ekrandayken boşluk çubuğuna dokunup basılı tutun ve imleci hareket ettirmek için parmağınızı sürükleyebilirsiniz.

Bugünün en iyi Apple iPad Pro 12.9 (2018) fırsatları APPLE 12.9 'iPad Pro (2018) -... Currys PC World 1.119 £ Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

5. Harici bir monitör bağlayın

İPad Pro'nuzun bir USB-C bağlantı noktası vardır ve harici bir USB-C monitöre güç sağlayabilir (4K'ya kadar) - sadece USB-C kablosunu bağlayın ve iPad Pro ekran yansıtma işlemini halleder.


6. Diğer aygıtlarınızı şarj edin

Bu USB-C bağlantı noktasının bir başka avantajı, diğer aygıtlarınızı (doğru kabloyla) şarj edebilmesidir. Örneğin akıllı telefonunuzu ya daApple İzle.

7. iPad Pro'nuzu daha hızlı şarj edin

İPad Pro'nuz 18W'lık bir şarj cihazıyla gelir, ancak Mac için sahip olduğunuz bir şarj cihazını kullanarak veya Apple'dan böyle bir şarj cihazı satın alarak daha hızlı şarj edebilirsiniz. Yapması tamamen güvenli.

8. Ekranı uyandırmak için dokunun

Yeni iPad Artılarında ekranı uyandırmak için üst kısımdaki Uyku / Uyanma düğmesine basmanıza gerek yok: ekrana dokunmanız yeterli. Face ID'nin kilidini anında açmak için alttan yukarı kaydırın.

iPad Pro 2018


iPad Pro 2018

9. Uygulamalar arasında hızla geçiş yapın

İPad Pro arayüzünün altındaki ana çubuk düğmesini görüyor musunuz? Sağa veya sola kısa bir kaydırma yaparsanız, en son açılan uygulamalarınız arasında hızla geçiş yapabilirsiniz.

10. Derinlik efektli özçekimler yapın

Belki iPad Pro'nuzda çok fazla fotoğraf çekmiyorsunuz ama şimdi Face ID var, derinlik efektleriyle özçekimler yaratabilirsiniz. Kamera uygulamasındayken modu Portre olarak değiştirin.

11. Anında Rahatsız Etmeyin

Kontrol Merkezini bulmak için sağ üstten aşağı kaydırın, ardından Rahatsız Etmeyin'e (ay) dokunup basılı tutun: bir saat veya daha uzun süre veya siz geçerli konumunuzdan çıkana kadar etkinleştirilebilir.

12. Ekran Sürenizi öğrenin

İOS 12 çalıştıran diğer cihazlar gibi, iPad Pro'nuz da kullanımınıza ve zaman kaybına sınırlar koyabilir. Özelliği yapılandırmak için Ayarlar menüsünden Ekran Süresi'ni seçin.

Bugünün en iyi Apple iPad Pro 11 '(2018) fırsatları 199 Amazon müşteri yorumları İndirimli Fiyat APPLE 11' iPad Pro Cellular ... Currys PC World 749 £ 699 APPLE 11 'iPad Pro (2018) -...'i görüntüle Currys PC World £ 769 Apple iPad Pro 11 '2018'i görüntüleyin ... Amazon Prime £ 799,99 11 inç iPad Pro Wi-Fi'yi görüntüleyin 256 GB ... KRCS pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

13. iPad Pro'nuzda başkasına izin verin

Başka bir aile üyesine iPad Pro'nuza erişim vermek istiyorsanız Face ID'ye başka bir yüz ekleyin. Ayarlar'dan Face ID ve Parola'yı seçin, ardından Alternatif Bir Görünüm Ayarlayın.

14. Kendi Animojinizi oluşturun

FaceTime'ın IPad Uzmanlarına gelişi, kendi Animoji'nizi oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Mesajlar'a gidin, Animoji (maymun) simgesine dokunun, ardından başlamak için artı düğmesine dokunun.

15. iPad Pro yuvasından yararlanın

İPad Pro'nun artık bir yuvası var - ana çubuğundan hızlıca yukarı kaydırmak, onu getirmek için yeterli. Uygulamaları başlatmanın daha kolay bir yoludur ve tabletinizde çoklu görev yapmayı kolaylaştırır.

16. iPad Pro'da Slide Over'ı kullanma

Yatay modda açık bir uygulama ile Slide Over'ı kullanmak için üstüne başka bir uygulama simgesini sürükleyin. İkinci uygulama bir pencerede çalışır - gerektiğinde gizlemek ve göstermek için üstteki çubuğu kaydırın.

iPad Pro 2018

iPad Pro 2018

17. iPad Pro'da Bölünmüş Ekranı Kullanma

İkinci uygulama simgesini ekranın kenarına doğru sürüklerseniz, Bölünmüş Ekran adlı bir mod elde edersiniz. İki uygulama arasındaki ayrımı değiştirmek için ortadaki siyah çubuğu kullanın.

18. iPad Pro'da metin ve görüntüleri sürükleyip bırakın

Slide Over ve Split Screen, iPad Pro'larda sürükle ve bırak özelliğini kullanmayı kolaylaştırır: bir resme veya metin bloğuna dokunup basılı tutun, ardından kopyalamak için başka bir uygulamaya sürükleyin.

19. Üretkenliğinizi aksesuarlarla artırın

Bazı aksesuarları seçerek iPad Pro'nuzdan daha fazlasını elde edin: Resmi Apple kitinde olduğu sürece, Apple Pencil (119 £ / 129 $) ve Smart Keyboard Folio (179 £ / 179 $ ve üstü) deneyin.

20. iPad Pro'ya klavye kısayolları ekleyin

Peki bu aksesuarlar üretkenliği tam olarak nasıl artırıyor? Harici bir klavye, uygulamaları değiştirmek için Cmd + Tab ve arama yapmak için Cmd + Space gibi klavye kısayollarına erişmenizi sağlar.

  • Google Pixel Slate vs 2018 iPad Pro: 2'si 1 arada hangi tablet kazanır?