Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • 23andMe DNA testi kiti anlaşması, Babalar Günü hediyesi için en iyi fikirlerden biri olabilir

23andMe DNA testi kiti anlaşması, Babalar Günü hediyesi için en iyi fikirlerden biri olabilir

İngiltere Babalar Günü için tam zamanında (unuttuysanız 21 Haziran!) Amazon, 23andMe DNA test kitlerinin fiyatını 50 sterlin düşürdü - ama acele edin, buflaş indirim gece yarısı sona eriyor. 23andMe kitleri,en iyi DNA test kitleri kılavuzu, sağlığınız ve atalarınız hakkında böylesine ayrıntılı bir resim sundukları için.


Küçük bir tükürük örneğinden atalarınız ve genetik sağlığınız hakkında kapsamlı bilgi sağlayan amiral gemisi 23andMe 'Health + Ancestry Service' DNA test kiti genellikle 149 £ 'a mal olacak, ancak bugün Amazon'da yalnızca 99 £.

Bu DNA kiti, kişisel geçmişleri hakkında biraz fikir edinmek isteyen herkes için ideal olan, olağanüstü orijinal bir Babalar Günü hediyesidir.

23andMe Sağlık + Soy Hizmeti |Oldu149, şimdi Amazon'da 99 £
Bu, 23andMe'nin şu anda sunduğu en kapsamlı evde DNA test kitidir. Test tüpüne tükürün ve firma, Ancestry Composition, Maternal & Paternal Haplogroups ve Neanderthal Ancestry dahil olmak üzere 90'dan fazla kişiselleştirilmiş genetik rapor vaat ediyor; bu, diğer 23andMe müşterilerine kıyasla bu erken insan türüyle paylaştığınız genetik özelliklerin sayısını size söylüyor. . Ayrıca, belirli hastalıklar için risk altında olup olmadığınızı söyleyebilecek sağlık temelli raporlar da var.
Anlaşma biter: 8 Haziran gece yarısıAnlaşmayı Görüntüle


23andMe ayrıca müşterilerin ham, yorumlanmamış genetik veri dosyalarına erişmelerine olanak tanır. Bu, daha sonra aşağıdaki gibi üçüncü taraf hizmetlere yüklenebilir:GedMatchbilgiler amatör ve profesyonel araştırmacılar ve şecere uzmanları tarafından aile ağaçlarının izini sürmek için kullanılabilir.