Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • 4 Temmuz Cihaz Satışları 2020: Bu Bağımsızlık Günü cihazlarda en iyi fırsatlar

4 Temmuz Cihaz Satışları 2020: Bu Bağımsızlık Günü cihazlarda en iyi fırsatlar

Bazıları ileen iyi 4 Temmuz indirimleriBu hafta başlayarak, alışveriş yapanlar cihazlar, mobilyalar, ev dekorasyonu ve daha pek çok konuda mükemmel fırsatlar bulabilirler. Beyaz Eşya Bağlantısı, Ev Deposu, Lowe gibi perakendeciler ve büyük ev aletleri mağazalarında daha fazla indirim yapan perakendecilerle birlikte, cihazlarla ilgili en iyi fırsatlardan bazıları 4 Temmuz satışları sırasında gerçekleşti.


Maytag, Samsung ve Whirlpool gibi büyük markaların tümü, bazı durumlarda% 50'den fazla indirimle satışa sunulacak. Appliances Connection'ın 4 Temmuz İndirimi ve Lowe'un 4 Temmuz Satışını Kutlama Etkinliği gibi bazı satışlar, birden fazla cihaz satın aldığınızda 700 $ 'a varan anlık indirimleri de içerir.

4 Temmuz 2020'nin En İyi Araç Satışları

Alet Bağlantısı 4 Temmuz İndirimi| Birden fazla cihaz satın aldığınızda 800 $ 'a kadar tasarruf edin
Şimdi 4 Temmuz hafta sonuna kadar, cihazlarını yükseltmek isteyen müşteriler, birden fazla cihaz satın aldığınızda 800 $ 'a kadar tasarruf edebilir. Tasarruflar, kaç cihaz satın aldığınıza bağlı olarak değişir ve Appliances Connection'ın 4 Temmuz satışında 8 veya daha fazla cihaz satın aldığınızda maksimum 800 $ tasarruf edin.


Home Depot Kırmızı Beyaz & Mavi Tasarruf Etkinliği| % 40'a varan indirim + Anında 600 $ 'a kadar tasarruf edin
Home Depot'un Red White & Blue Savings etkinliği, tek cihaz satın alımlarında% 40'a varan indirimler, belirli cihazlarda 600 $ 'lık anında indirim ve 6 veya daha fazla cihaz satın aldığınızda 600 $' a varan kademeli tasarruf ile cihazlarda birden fazla fırsat sunuyor.
Anlaşmayı Görüntüle


Best Buy Appliances 4 Temmuz İndirimi| Belirli cihazlarda% 40'a varan indirim
4 Temmuz'daki Appliances Satış etkinliği sırasında Best Buy'da büyük ve küçük ev aletlerinde tonlarca iyi fırsat bulacaksınız. Çamaşır makineleri ve kurutucularda, buzdolaplarında, ocaklarda ve daha fazlasında şimdi 4 Temmuz hafta sonuna kadar% 40 ve daha fazla tasarruf edin!


Wayfair 4 Temmuz İndirimi| Belirli ana cihazlarda% 55'e varan indirim
Wayfair, buzdolapları, dondurucular, portatif klimalar ve daha fazlası dahil olmak üzere belirli büyük cihazlarda% 55'e varan tasarrufla bu 4 Temmuz'da büyük bir cihaz temizleme satışı gerçekleştiriyor. Anlaşmayı Görüntüle

Lowe, 4 Temmuz Satış Etkinliğini Kutladı| Belirli cihazlarda% 40'a varan indirim + anında 700 $ 'a varan tasarruf
Lowe'un 4 Temmuz Satışlarını Kutlama etkinliği sırasında satışta olan hemen hemen her tür cihazı bulacaksınız. Belirli büyük cihazlarda% 40'a kadar tasarruf edin veya tüm sipariş boyutunuza bağlı olarak 700 $ 'a kadar anında indirim alın.

4 Temmuz 2020'nin En İyi İndirimleri

Önümüzdeki Bağımsızlık Günü hafta sonu boyunca devam eden en iyi satışlardan bazılarını ele alıyoruz, ancak şu anda devam eden 4 Temmuz satış etkinliklerinin daha fazla kapsamını görmek için aşağıdaki makalelere gidebilirsiniz!


  • 4 Temmuz Satışları 2020:Pingtwitter'ün bu 4 Temmuz hafta sonu gerçekleşecek en iyi satış kılavuzu
  • 4 Temmuz 2020 Yatak Satışı:Bağımsızlık Günü boyunca devam eden en iyi cihaz satışları için Pingtwitter'ün kılavuzu