Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Yeni arabanızı kişiselleştirmek için ihtiyacınız olan 5 aksesuar

Yeni arabanızı kişiselleştirmek için ihtiyacınız olan 5 aksesuar

Sürüşünüzü yükseltmek mi istiyorsunuz? Biz yuvarladıken iyi araba aksesuarlarıbaşlamak için. Bu, MTV'nin Pimp My Ride'ından daha az ve yerel Currys şubenizden geçmek gibi, ancak bu listedeki tüm önerilerin arabanızda bir yeri hak ettiğini düşünüyoruz.


Garmin 66W

(Resim kredisi: Garmin)

1. Araç kamerası

Araç kameraları, bize göre, arabanız için satın almanız gereken ilk teknoloji parçasıdır. Bir araba kazasında masumiyetinizi kanıtlayabilirler ve bazı modeller park halindeyken aracınıza bile göz kulak olur. Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek favori araç kameralarına göz atabilirsiniz.

Mpow araç telefonu montajı

(Resim kredisi: Mpow)

2. Araç telefonu montajı

Doğru olanı bulana kadar iyi bir araç telefonu tutucusunun ne kadar yararlı olabileceğini bilmiyordum. Açıkçası, sürüş sırasında telefonunuzu kullanmak yasa dışıdır ve telefonunuzu bardaklığa veya kol dayanağına koymak pratik değildir, bu nedenle, telefonunuzu arabanız için uydu navigasyonu olarak kullanmayı planlıyorsanız, telefon bağlantılarından birine ihtiyacınız vardır. aşağıdaki kılavuzda.


araba şarjı

(İmaj kredisi: Rav Gücü)

3. Araç şarj cihazı

Daha modern telefonların kullandığı bir USB-C bağlantı noktası bir yana, birçok eski otomobilde telefonunuzu şarj etmek için bir USB bağlantı noktası yoktur. Bu araç şarj cihazları, kabininize daha fazla şarj yuvası eklemenin harika bir yoludur ve özellikle birden fazla telefon, kamera, kamera şarj ediyorsanız yararlı olabilir.navigasyon, araç kamerası… liste uzayıp gidiyor.


Halfords taşınabilir atlama marş

(İmaj kredisi: Halfords)

4. Hızlı marş

Arabanız biraz eskiyse, bilerek eski model veya kasıtsız olarak eskiyse, yeni ve şık bir marş motoru almanızı öneririz. Bu kullanışlı küçük cihazlar bir akıllı telefona benzer boyuttadır ve bir arabayı AAA demekten daha hızlı çalıştırmak için kullanılabilir. Akıllı telefonunuzu şarj etmek için bile kullanılabilirler!


Gösterge ekranında Android Auto

(İmaj kredisi: Shutterstock)

5. Android Oto / Apple CarPlay

Bu yükseltme, bir araç içi kamera takmaktan biraz daha gelişmiş, ancak arabanızı yükseltme konusunda gerçekten ciddiyseniz, o zaman bunu dikkate almaya değer. Spotify ve Google Haritalar gibi uygulamalar ekleyerek eski stereo sisteminizi yeni bir Android Auto veya Apple CarPlay sistemiyle değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki ana ünite önerilerimize göz atın.