Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Telefonlar ve tabletler için en iyi 5 Android VPN uygulaması 2021

Telefonlar ve tabletler için en iyi 5 Android VPN uygulaması 2021

Android arayüzüne girdikten sonraen iyi VPN, aradığınız tüm cevaplar burada. Bir Android akıllı telefon veya tablet sahibi olarak önceliklerinizin karşılandığından emin olmak için bu en iyi Android VPN satın alma kılavuzu, sizi neleri arayacağınızı ve oradaki en iyi hizmetleri bir araya getirmenizi sağlayacaktır.


En iyi Android VPN'den ne isteyeceğiniz söz konusu olduğunda, akıllı telefonlar ve tabletler, güvenli olmayan, genel ağlara bağlanmaya meyilli taşınabilir cihazlar olduğu için hem akış hem de güvenliğin listenizin başında olacağını söylemek doğru olur. ağlar ve hareket halindeyken içerik akışı için sıklıkla kullanılır. Bir Android kullanıcısı olarak, teknoloji konusunda daha bilgili olabileceğiniz ve bu nedenle daha sıkı kontrolleri daha iyi kontrol etmenize izin veren bir VPN aradığınız varsayımıdır.

Size farklı özellikler arasında geçiş yapma ve bir dizi protokol ve şifreleme türü arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan bir dizi denetim sunan en iyi Android VPN'leri sunan önerilerimiz, en popüler akış hizmetlerinde coğrafi kısıtlamaları atlamanıza da olanak tanır. . Netflix'ten Prime Video'ya, nerede olursanız olun en son TV şovlarını ve filmlerini izleyin.

Sussed hakkında mı? Öyle düşünüyoruz, neden Android VPN seçimlerimizi görmek için okumaya devam etmiyorsunuz ve sizin için birine kaydolun.


1.ExpressVPN – bugünün en iyi Android VPN'i
Temiz, cilalı uygulamalar, ciddi güvenlik ve mükemmel performans ile,ExpressVPNmevcut en iyi Android VPN'dir. Pingtwitter okuyucuları talep edebilirüç ay ücretsizherhangi bir yıllık planda ve ayrıca taahhütte bulunmadan önce 30 günlük para iade garantisine sahip olacaksınız.Fırsatı Görüntüle

go.nordvpn.net/aff_c

2. go.nordvpn.net/aff_c
Tüm cihazlarda mükemmel,NordVPNharika bir Android VPN'dir. 5.500'den fazla sunucu ve aşılmaz şifreleme ile mobil cihazlar için en iyi çok yönlü hizmetlerden biridir. Arayüz işe yarayabilirken, orada en çok indirilen Android VPN'lerinden biri - bu her şeyi söylüyor, değil mi? go.nordvpn.net/aff_c


3.Surfshark – sahip olmaya değer en ucuz Android VPN
ExpressVPN kadar tam özellikli olmasa da,sörf köpekbalığıçok fazla ödün vermez – ancak aylık fiyatı aksini düşündürebilir. 3.200'den fazla sunucuyla canınızın istediği gibi yayın yapın ve 30 günlük para iade garantisi ile suları test edin. Sınırsız cihaza yükleyebileceğinizden bahsetmiş miydik?Fırsatı Görüntüle


2021'deki en iyi 5 Android VPN uygulaması:

ExpressVPN En İyi Android VPN


(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

Paranın satın alabileceği en iyi Android VPN uygulaması

Özellikler
Sunucu sayısı: 3.000'den fazla Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz: 5 Play Store derecelendirmesi: 4.4 Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, BBC iPlayer, Disney Plus, Prime Video, Hulu, Peacock
Satın alma nedenleri
+Kullanımı çok kolay+Mobil cihazlarda güçlü özellikler+Adanmış Android öldürme anahtarı+Harika müşteri desteği
Kaçınılması gereken nedenler
-En ucuz değil

Kimse gördüğüne gerçekten şaşırmıyorExpressVPNEn iyi Android VPN listemizin en üstünde yer alır ve bir dizi cihazda gerçekten en üst düzey istemcilerden oluşan bir seçkiyle birçok VPN satın alma kılavuzumuza hakimdir. Android uygulaması da farklı değil ve düzenli güncellemeler alan temiz, sezgisel arayüzünü sunuyor. En yenilerden biri, müşterilerine güvenli, hızlı ve istikrarlı bir bağlantı için kendi yarattıklarını kullanma seçeneği sunan ExpressVPN'in Lightway protokolünün gelişini içeriyor. Ayrıca Lightway'in daha verimli çalıştığı ve cihazınızın pil ömrünün tadını çıkarmaya yardımcı olduğu söyleniyor.

ExpressVPN, Android uygulama kullanıcılarına özel bir ton çevrimiçi öğretici ile nasıl indirileceğine dair çeşitli seçenekler sunarak VPN'inizi kurmayı çok kolaylaştırır. Daha da iyisi, tüm destek belgelerini uygulama içinde bulabilirsiniz - tarayıcınızda aramak için uygulamadan ayrılmanıza gerek yoktur.


Elbette, en iyi Android VPN olarak ExpressVPN, güvenliğinizi ve hızınızı artırmanın yanı sıra coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmanıza olanak tanıyan bir sürü harika özelliğe sahiptir. Uygulamanın ayarlarında, bağlantınızın ne kadar kurşun geçirmez olduğundan emin olmak için bir DNS Sızıntı testi çalıştırabilirsiniz. Gizlilik ve Güvenlik altında, önemli hesaplarınızı güvenli bir şekilde kilit altında tutmak için bir şifre üreticisi de bulacaksınız.

ExpressVPN ayrıca, bilinmeyen ağlar ve güvenilmez olarak belirlediğiniz ağlar için entegre bir kapatma anahtarı, bölünmüş tünelleme ve otomatik bağlantı özelliklerine sahiptir. Niftily, ExpressVPN uygulama ve web sitesi kısayollarını ayarlamanıza olanak tanır. Bu, bir sunucuya bağlanabileceğiniz ve doğrudan uygulamadan hızlı bir şekilde örneğin Netflix'e gidebileceğiniz anlamına gelir.

30 günlük tüm paranızı iade garantisi sunan, sizin için değilse, neden zor kazandığınız parayı kaybetme riski olmadan ExpressVPN'e bir şans vermiyorsunuz?


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Özelliklerden ödün vermeyen basit bir VPN

Özellikler
Sunucu sayısı: 5.400+ Sunucu konumu: 59+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6 Play Store puanı: 4.3 Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock, Disney Plus
Satın alma nedenleri
+Mükemmel güvenlik ve gizlilik+Çok sayıda yapılandırma+Tonlarca sunucu
Kaçınılması gereken nedenler
-Arayüzün aşırıya kaçma eğilimi var

NordVPNharika bir uygulama ile sunulan en iyi Android VPN olarak yakın bir saniye, ancak - daha da önemlisi - güvenliğinize büyük önem veren bir dizi olağanüstü özellik.

Yeni özellikler, Android'inizde TV modunda bölünmüş tünel kullanma özelliğini içerir. Bölünmüş tünelleme, bağlantınızı ayırmak anlamına gelir, böylece VPN'niz yalnızca bir görev/uygulama için çalışır. Örneğin, coğrafi kısıtlamalı Netflix'i izlemek istediniz, ancak Google aramaları yaparken VPN'nizin çalışmasını istemediniz.

Piyasadaki en popüler Android uygulamalarından biri olan NordVPN'in en iyi bilinen VPN sağlayıcılarından biri olmasının bir nedeni var. Seçtiği özellikler arasında, kötü amaçlı web sitelerini ve kötü amaçlı yazılımları algılayabilen, açılır pencereleri engelleyebilen ve tarama deneyiminizi güvende tutmak için benzeri işlemleri yapabilen CyberSec bulunur.

Ayrıca bir otomatik bağlantı işlevi vardır ve ayarlarınızda manuel olarak bir kapatma anahtarı kurabileceksiniz. Basitçe şu yolu izleyin: Sistem Ayarları > NordVPN ayarları > 'Her Zaman VPN'de' ve 'VPN'siz bağlantıları engelle'yi etkinleştirin.

NordVPN'in harita arayüzü bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı. İstediğiniz sunucuyu bulmak için yakınlaştırıp uzaklaştırmanız gerekecek. Avrupa'da bir sunucu peşindeyseniz, birçok işaretsiz ülke ile karşı karşıya kalacaksınız. Temel olarak, o zaman, coğrafyanızı bilmeniz gerekecek. Mevcut sunucuların bir liste sürümü için yukarı kaydırma seçeneği olsa da, özellikle Avrupa sunucusundan ABD sunucusuna gitmek istiyorsanız, kesinlikle en pratik veya zaman açısından verimli arayüz değildir. uzaklaştırın ve tekrar yakınlaştırın. Bununla birlikte, inanılmaz özellikleri ve protokollerinin bolluğu kesinlikle bunu telafi ediyor.


Surfshark en iyi Android VPN uygulaması

(İmaj kredisi: Surfshark)

3. Sörf Köpekbalığı

En ucuz VPN gerçekten özelliklerle dolu

Özellikler
Sunucu sayısı: 3.200+ Sunucu konumu: 65 ülke Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Play Store derecelendirmesi: 4.4 Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock, Disney Plus
Satın alma nedenleri
+Gülünç derecede ucuz +Anahtar desteğini sonlandır+Birçok sunucu
Kaçınılması gereken nedenler
-Gizlilik politikası daha açık olabilirdi

NordVPN'in fiyatlandırması çok kötü olmasa da, konu en iyi Android VPN olduğunda ExpressVPN kesinlikle daha pahalı tarafta yer alıyor. Çok fazla harcamadan ilk üçümüzden birinin peşindeyseniz,sörf köpekbalığıcevap, oradaki en özellikli ancak uygun fiyatlı VPN hizmetlerinden biri olarak.

Bütçeye uygun bir VPN'in tamamen geri çekilmesini veya en azından masaüstü muadilinin sulandırılmış bir versiyonunu beklersiniz. Tıpkı Windows istemcisi gibi tam kapsamlı bir deneyim sunan Surfshark'ta bu tam tersidir, ancak elbette ExpressVPN'in beğenilerinden alacağınız kadar çok şey elde edemezsiniz. Bununla birlikte, hala heyecan duyduğumuz harika bir dizi ilginç özellik var.

En son eklenmesi GPS Spoofing'i görüyor. Bu kullanışlı özellik, Android uygulamalarının sunucu konumunuz üzerinden fiziksel konumunuzu görmesini engeller. GPS Spoofing'in bu durumda coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi çok daha sorunsuz bir deneyim haline getireceğini umuyoruz.

Diğer özellikler arasında çoklu atlama bağlantıları, CleanWeb'in reklam ve kötü amaçlı yazılım engellemenin yanı sıra bölünmüş tünelleme bulunur. Protokoller açısından, WireGuard, OpenVPN ve ShadowStock protokolü gibi tüm olağan suçluları bulacaksınız.

Uygulama içinde, VPN'inizle gerçekleştirmeyi planladığınız görevlere bağlı olarak birden fazla şifreleme yöntemi arasından seçim yapabilir ve - uygulamayla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız - doğrudan uygulama içinden hata raporlarını kolayca gönderebilirsiniz.

Gülünç derecede ucuz bir VPN olan Surfshark ayrıca tüm favori akış servislerinizin engelini kaldırır ve sınırsız bağlantı ile birlikte gelir, yani bu aracı tüm cihazlarınıza yükleyebilir ve ailenizle de paylaşabilirsiniz.


Özel İnternet Erişimi En İyi Android VPN


(İmaj kredisi: Gelecek)

4. Özel İnternet Erişimi

Bu Android VPN ile seçenekler bol

Özellikler
Sunucu sayısı: 28.000+ Sunucu konumu: 77+ Desteklenen maksimum cihaz: 10 Play Store derecelendirmesi: 4.5 Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Prime Video, Disney Plus
Satın alma nedenleri
+Tam şeffaflığa izin veren açık kaynaklı uygulama+Kill switch+Her sunucu için gecikme rakamları sunar+Harika, net arayüz
Kaçınılması gereken nedenler
-Canlı sohbet desteği yok-iPlayer'ın engellemesi kaldırılamıyor

Pek çok Android kullanıcısının, el cihazlarından elde ettikleri tam kontrol ve kişiselleştirmenin keyfini çıkardığını söylemek doğru olur.Özel İnternet Erişimi(PIA), Android VPN istemcisinde kesinlikle bu kontrol duygusunu sunar. Yeni başlayanlar için, bu bir Açık Kaynak uygulamasıdır ve gelişmekte olan tüm geliştiricilerin kaynak koduna derinlemesine dalmasına izin verir. Bu şekilde meyilli olmasanız bile, kesinlikle başka bir yerde bulamayacağınız, PIA'nın iç kısımlarına bakabileceğiniz bir şeffaflık duygusu sunar.

Telefonunuza indirdiğiniz şeyler üzerinde daha iyi yargı yetkisi, sunulan Android APK dosyasıyla Android cihazınıza PIA'yı manuel olarak ayarlayarak da kullanılabilir.

İnanılmaz derecede temiz ve akıllı bir arayüz olan kullanıcılar, uygulama başlatıldığında seçtiğiniz sunucuya bağlanmak için çok açık bir açma/kapama düğmesi ile sunulan ayarlar arasında kolayca gezinebilir.

Sunucu listesini yukarı çekmek, size ve herhangi bir göreve en uygun olanı bulabilmeniz için her konum için gecikme rakamları da dahil olmak üzere birçok bilgi verir. Ayrıca, tercih edilen sunucuları kolaylıkla bulabilen bir sık ​​kullanılanlar listesi de oluşturabilirsiniz.

OpenVPN UPD veya TCP konfigürasyonunun yanı sıra yerel, uzak veya port yönlendirme desteği seçeneği sunan PIA ile aynı anda bir Proxy kullanabilir ve PIA bilinmeyen veya güvenilmez ağları tespit ettiğinde otomatik bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Canlı sohbet desteği seçeneği bulunmamakla birlikte, PIA, bir sunucuya bağlandığında telefonunuzun titreşmesi gibi şık özelliklerin yanı sıra size yardımcı olacak 14 Android'e özel kılavuza sahip oldukça kapsamlı bir Android arkadaşıdır.


IPVanish

(İmaj kredisi: IPVanish)

5. IPVanish

Son derece yetenekli bir VPN uygulaması

Özellikler
Sunucu sayısı: 1.600 Sunucu konumu: 75+ Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Play Store puanı: 4.2 Engellenmemiş akış hizmetleri: Netflix, Disney Plus
Satın alma nedenleri
+Kilit anahtarı dahil+Harika yapılandırma özellikleri+Birçok sunucu
Kaçınılması gereken nedenler
-Arayüz diğerleri kadar sezgisel değil-Prime Video veya iPlayer'ın engellemesini kaldırmaz

IPVanish, Android cihazınızda VPN'nizin yapılandırması üzerinde daha iyi kontrol sahibi olmak isteyenlerin tercihi olabilir. IPVanish, VPN'nizi bir APK dosyasıyla indirme olanağı sunar - kesinlikle oradaki uzmanlar için bir seçim. Ve bu ekstra unsurun peşinde olmasanız bile, IPVanish'in başka nedenlerle heyecanlanmaya değer bir Android uygulaması var.

Kendisini rakiplerinden ayıran IPVanish'in tasarımı, konu veri almaya geldiğinde görsel olarak daha yatkınsanız bir tasarımdır. Bir sunucuya bağlandıktan sonra, IPVanish, yükleme ve indirme veri hızlarını gösteren gerçek zamanlı bir kaydırma grafiği sunar, böylece ne yaptığınızı daha iyi görebilirsiniz. Tabii ki, bu biraz pil tüketen olabilir, ancak kesin olarak bilmek için test etmemiz gerekir. Dahası, tüm zaman boyunca el cihazınızın ön saflarında yer almak yerine başka görevleri yerine getirmeniz muhtemeldir.

Bu ilginç arayüzün yanı sıra IPVanish'in Android uygulaması Scramble özelliğini de içeriyor. Bu, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmeye çalışırken web sitelerinin bir VPN kullanımını algılamasını önlemeye yardımcı olur. Diğer özellikler arasında bir kapatma anahtarı, bölünmüş tünel oluşturma ve IKEv2 için beta desteği bulunur.

Diğer VPN'lerin güvenli olmayan ağları otomatik olarak bloke etmesinin hayranı değilseniz, IPVanish'in dilerseniz devam etme seçeneğiyle birlikte size bir uyarı sunması hoşunuza gidebilir.

Android VPN'inizden Netflix ve Disney Plus'ın engellemesini kaldırmaktan fazlasının peşindeyseniz, başka bir yere bakmaya değer olabilir. Bununla birlikte, bazı harika özelliklere sahip oldukça görsel odaklı bir uygulama olarak IPVanish, en iyi Android VPN kılavuzunda bir yeri hak ediyor - yalnızca uygulamasının iOS'taki karşılığına göre çok daha düzenli olarak güncellenmesi nedeniyle.


En İyi Android VPN

(İmaj kredisi: Framesira / Shutterstock.com)

VPN Android için güvenli mi?

Kısa cevap, elbette, evet. En iyi Android VPN'in yardımıyla Android telefonunuzdaki veya tabletinizdeki güvenlik en iyi duruma getirilecektir. Bunun nedeni, VPN'lerin verilerinizi A'dan B'ye güvenli bir şekilde aktarmak için birçok protokolünden birini kullanmadan önce bilgilerinizi şifrelemesidir. VPN'ler ayrıca gerçek IP adresinizi gizler ve dünyanın pek çok yerindeki binlerce sunucuyla bir başkasıyla değiştirir.

Ne yaptığınıza bağlı olarak, etkinliğinize daha iyi uyması için ne tür şifreleme veya protokol kullanacağınız da dahil olmak üzere bu ayarları sağlayabilirsiniz.


Android için en iyi VPN hangisidir?

Daha fazla bakmanıza gerek yok. Temiz, sezgisel uygulaması, harika, çok yönlü güvenlik özellikleri dizisi ve en iyi, en popüler akış hizmetlerinin tümünün engelini çok az veya hiç sorun olmadan kaldırabilmesi nedeniyle ExpressVPN'i Android kullanıcıları için en iyi seçim olarak taçlandırdık.

ikna olmadınız mı? Eh, ExpressVPN yeni müşterilere güvence vermek için her şeyin ötesine geçer. Bu yüzden risksiz bir deneme sunuyor.30 gün tüm paranızı iade garantisi.


Android için en iyi ücretsiz VPN hangisidir?

istersenen iyi ücretsiz VPNmevcut, bunun için bir satın alma rehberimiz var. Ancak, ücretsiz planlar sunan VPN'nin dezavantajlarına dikkat çekmekte fayda var. Birçok özelliğinin premium müşterileri ile sınırlı olduğunu göreceksiniz. Birçok ücretsiz VPN sağlayıcısı da haftalık veya aylık sınırlı indirme izniyle gelir. Sunucu seçimi de sınırlı olabilir ve hız açısından daha iyi performans gösterenlerden bazılarının seçimini ortadan kaldırabilir.

Para gerçekten bir sorunsa, her zaman neyin ne olduğunu görebilirsiniz.en ucuz VPN'lerSurfshark bu konuda her zaman üstün olsa da, birinci sınıf özelliklerin yanı sıra sınırsız bağlantı ve kendi30-gün para iade garantisi, böylece deneyebilirsiniz.


Hoşunuza gidebilecek daha fazla VPN kılavuzu:

  • ile masaüstünüzü yükleyin.en iyi Windows 10 VPNmevcut
  • Hangisini keşfedinVPN'ler Çin'de çalışır
  • Buradaen iyi Samsung VPNtelefonlar, tabletler ve TV'ler için