Close

2018'in en iyi 5 ranza yatağı

Yeterli alana sahip olmamanın insanın çözümü her zaman bir şeyleri diğerinin üzerine inşa etmek olmuştur. Empire State Binası, Chrysler Binası ve ranzaları işte böyle bitirdik.


Ranzalar sadece seksenlerin ve Step Brothers gibi filmlerin koruması değil, aynı zamanda küçük ortak alanlar için en iyi çözümdür.

Aynı zamanda büyürken de özel bir macera türünün kanalını oluştururlar. Paylaşılan bir yatak odasında büyümüş olanlar, kimin üst ranza olacağına (daha yüksek olmak 'daha soğuktur'), ​​alt ranzanın yatağını bir tür yarı kaleye çevirmesi gerektiğine (yukarıdaki tahta çıtaları kullanarak) dair tartışmaları hatırlayacaklardır. bir şeyleri gizlemek ve çıkartma ve posterler asmak için).

Çocuklarınız için bir ranza satın almak, bir üst ranza ve alt ranza tartışması kadar kolay değildir. Büyüklüğünü, güvenlik sorunlarını, ne kadar alanı olduğunu ve tabii ki uyumanın gerçekten rahat olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız.

Evinizi geleceğe hazır hale getirmek de isteyebilirsiniz, bu durumda yaşam düzenlemeleriniz değiştiğinde iki tek kişilik yatağa ayrılan bir ranza düşünebilirsiniz.


Hatta yetişkinler için bir ranza bile isteyebilirsiniz çünkü çocuklar neden tüm eğlenceye sahip olsun?

Tüm bu yönleri göz önünde bulundurarak, satın alabileceğiniz en iyi beş ranza burada.


Bugün satın alabileceğiniz en iyi ranzalar

1. EV SÖKÜLEBİLİR TEK RANZA KARYOLA

Ayrılan ve iki single olan ranza

Satın alma nedenleri
+ Küçük çocuklar için mükemmel + Ayrılabilirsin, böylece iki bekar olur
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir araya getirmek kolay değil-Üst ranzada kalın şilte kullanamazsınız Bugünün en iyi EV Ayrılabilir Tek Ranza Karyolası fırsatları Amazon'a bakın

İyi, sağlam, sağlam bir ranza istiyorsanız, bu çok fazla para harcamak zorunda kalmadan harika bir seçenektir. En büyük dezavantajı, montajı biraz zaman aldığı için ilk geldiğinde olmasıdır. Bunu bir araya getirmek için iki kişiye ihtiyacınız var ve iki ila dört saat sürecek. Bir kez monte mi? IKEA’nın ürün yelpazesini kutsayan İskandinav mobilya tanrılarının gücüyle inşa edilmiş ve yine de ince Geppetto dokunuşuna sahip bir ranzanız var. Ayrıca ranzaları iki ayrı bekar olarak kullanmak için ayırabilirsiniz; bu, ev veya yaşam düzenlemelerindeki herhangi bir değişikliği geleceğe hazırlamanın iyi bir yoludur.


2. JANGO RANZA KARYOLA

Çocuklarının havalı olmasını isteyenler için şık seçenek

Satın alma nedenleri
+ Çok, çok kaygan görünüyor + Merdiven yatağın her iki tarafına da gidebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı] -Tek kişilik yataklara ayırmak kolay değil Bugünün en iyisi The Childrens Furniture Company Jango Ranza Yatağı fiyatları Amazon'a bakın

Ranzaların harika görünmeyeceği neredeyse kesindir. Öncelikli amaçları, misafirlerin gözünü kamaştırmak değil, yerden tasarruf etmektir. Her durumda, 'misafir', ranzayı görme ihtimali olanlar için oldukça cömert bir terimdir ve bu, yatağın neden mobilyaların geri kalanıyla eşleşmediğini merak etmektense Xbox ve E4 ile daha çok ilgilenen çocuklar olacaktır. Yine de, ebeveynlerin nasıl biri olduğunu biliyorsunuz ve çocuklarınızın şık havalı ve lüks bir cazibe sarayında uyumasını istiyorsanız, bu Jango Ranza Çerçevesi ranzalar kadar havalı. Nötr beyazı, hemen hemen her yatak odasıyla çalışacağı anlamına gelir ve merdiveni de hareket ettirebilirsiniz, böylece çoğu yerleşim düzeni ile de çalışır.

3. JULIAN BOWEN LONDRA OTOBÜS BUNK YATAK

Londra'nın toplu taşıma araçlarına saygı duruşunda bulunan Brexit ranza

Satın alma nedenleri
+ Sıradışı ve ilginç tasarım + İçeride oldukça rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Alt ranzaya girmek / çıkmak için fazla yer yok-Tasarım tüm yatak odalarına uymuyor Bugünün en iyi Julian Bowen Londra Otobüs Tek Ranza fiyatları Amazon'a bakın

Eski sözlere rağmen, resimler bin kelime söylemez. Olsaydı, Pingtwitter.com incelemeleri her biri birkaç resimden oluşacak ve bu iyi yapılmış bir iş olacaktı. Ancak bu örnekte, bu resim Julian Bowen Londra Otobüs Ranzası ile ilgili tüm hikayeyi anlatıyor. Otobüsün ön tarafına küçük bir direksiyon simidi dahil etmeye kadar giden göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Her yatak odasında işe yaramayacak - Londra otobüsü, yatak odası duvarları için seçtiğiniz abartısız pastel renklerle bir şekilde çakışacaktır - ancak bir açıklama yapmak istiyorsanız, bunu böyle yaparsınız.


4. AĞIR HİZMET YATAK

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede güçlü malzemeden yapılmış + Yetişkinler kullanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-En iyi görünen ranza değil-Yatak ayırmıyor Bugünün en iyi Kesin Yatakları Ağır Hizmet Tipi Selvi Ranzalı Ağır Hizmet Ranzası fiyatları Amazon 165 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Ranzalar sadece çocuklar için değildir. Onlar da yetişkinler içindir. Büyük, kalın, iri yetişkinler, yılların tecrübesi ve mücadelesi ile onları aşağı çekiyor ve çocukların esnek çerçeveleri için tasarlanmış ranzaları zorluyor. Bu Ağır Hizmet Tipi Ranza, kendisine böyle dediğinde dalga geçmiyor. Masif çamdan yapılmıştır, bu 108 kilo ağırlığa dayanabilir. Kalın, sağlam tasarımı yatak çerçevelerinden merdivene ve üst yatağa kadar uzanır. Ayrılmaz ve bir araya getirilmesi en kolay yatak değildir, ancak gösterilen çabaya değer çünkü bu, bırakın iki yetişkin, nükleer bir patlamadan kurtulabilir.

5. EV METAL ÜÇLÜ RANZA YATAK

Satın alma nedenleri
+ Altında çift kişilik yatak var + Eğimli merdiven hoş bir dokunuş
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla odaya ihtiyaç var-Anlaşılabilir derecede pahalı Bugünün en iyi HOME Metal Üçlü Ranza Yatak Çerçevesi fırsatları

Geleneksel ranza tasarımında altta tek kişilik yatak, üstte tek kişilik yatak vardır. & ldquo; Aha! & rdquo; bir gün meraklı bir zihin dedi. & ldquo; Ya alt kısım bir çift olsaydı? & rdquo; Bu, neredeyse kesinlikle bu üçlü ranzanın nasıl ortaya çıktığının hikayesi değil ama burada ve ranzaların olmasını asla beklemeyeceğiniz bir şekilde geniş. Alışılmadık tasarım aynı zamanda bunu estetik açıdan hoş bir mobilya parçası haline getirerek, her zamanki sert dik açılar ve düz çizgiler yerine güzel eğriler sağlar. Hepsinden iyisi, merdiven hafifçe kıvrılır, bu yüzden en üst ranzaya tırmanmak için en iyi Çinli jimnastikçi taklidini yapmak zorunda değilsiniz.

Bunu beğendin mi? Kontrol etBebekler için en iyi 5 karyola