Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Şimdi indirmek için en iyi 5 ücretsiz Windows 8.1 uygulaması

Şimdi indirmek için en iyi 5 ücretsiz Windows 8.1 uygulaması

Windows 10 hemen köşede olabilir, ancak o zaman gelene kadar, Windows 8.1 kullanıcılarının daha üretken ve verimli olması veya sadece eğlenmek için uygulamalara ihtiyacı olacak.


İşte Windows 8.1 PC'niz veya dizüstü bilgisayarınız için bugün indirebileceğiniz en iyi beş ücretsiz uygulama arasından seçimimiz.

1. Facebook

facebook windows-81

Elbette bir tarayıcı kullanarak sosyal ağ sitesini ziyaret edebilirsiniz, ancak Facebook uygulaması size bir masaüstünde mobil deneyimi sunar. Profiliniz, etkinlikleriniz, bulunduğunuz gruplar ve fotoğrafların yanı sıra çok daha fazlası gibi şeylere erişmek için solda araç çubuğuna sahiptir.

Sağdaki araç çubuğu grup sohbetlerini, en iyi arkadaşları ve sosyal ağdaki tanıdığınız diğer herkesi listeler.


Başlangıç ​​ekranında, uygulama canlı döşemelerdeki güncellemeleri gösterir, böylece uygulamayı açmadan arkadaşlarınıza ayak uydurabilirsiniz.

İndir tracker.tradedoubler.com/clickburaya


2. TV Yakalama

tv yakalama pencereleri-81

Bu uygulama, tüm TV'nizi dizüstü bilgisayarınızda izlemenizi ve ayrıca TV hizmetlerini yakalamanızı sağlar. İngiltere'deki beş ana karasal kanalın yanı sıra, Al Jazeera, CCTV ve Quest gibi bir avuç dijital TV kanalı da var.


Uygulama, yakalanmış görünüm gibi birçok Windows 8.1 özelliğini içerir. Kişisel kanal listeleri, kanal döşemelerini uygulamadan Başlangıç ​​sayfasına sabitleyerek oluşturulabilir.

Şimdi ve sonra neler olduğunu görmek için etkileşimli bir TV rehberi var.

TV'yi indir tracker.tradedoubler.com/clickburaya

3. Netflix

netflix windows-81


Netflix uygulaması, Windows 8.1 cihazınızda çalışan en iyi uygulamalardan biridir. Aboneliğiniz ve çalışan bir bağlantınız olduğu sürece, bu uygulama anında binlerce TV bölümünü ve filmi izlemenizi sağlar.

Her başlık DVD şeklinde bir simge olarak görülebilir ve sunulanları görmek için sola ve sağa kaydırabilirsiniz. Bir arama çubuğu, izlemek istediğiniz programı bulmak için detaya inmenize yardımcı olur.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların TV şovlarını ve filmleri derecelendirmesine de olanak tanır, böylece Netflix beğendiklerinizi ve beğenmediklerinizi anlayabilir ve izlemek isteyebileceğiniz başka şeyler önermesine yardımcı olur.

İndir tracker.tradedoubler.com/clickburaya

4. Microsoft Solitaire Koleksiyonu

yalnız pencereler-81

Windows, Solitaire (veya İngiltere'de dediğimiz adıyla Sabır) olmadan tamamlanmış sayılmaz. Uygulamanın bu resmi sürümü, sizi meşgul edecek daha iyi grafiklerin yanı sıra diğer varyasyonlarla oyun patlamasını güncel hale getiriyor. Bunlara Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid ve TriPeaks dahildir.

Başarılar Xbox Oyuncu Etiketinize eklenebilir, böylece Xbox 360 ve Xbox One'daki tüm oyuncu arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

İndir tracker.tradedoubler.com/clickburaya

5. Kindle

kindle windows-81

Bu Windows 8.1 uygulaması, Amazon Kindle koleksiyonunuzdaki tüm kitaplarınızı PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza getirir. Bunun yanı sıra uygulama, Kindle Store'da uygulama içinden satın alabileceğiniz bir milyondan fazla kitaba erişim sunar.

Sahip olduğunuz diğer cihazlarla senkronize edilecek şekilde ayarlanabilir, böylece bir cihazda okuduğunuz kitap başka bir cihazda kaldığınız yerden alınabilir.

Kindle kitapları, anında erişim için başlangıç ​​ekranına da sabitlenebilir.

İndir tracker.tradedoubler.com/clickburaya

Daha fazla oku:Windows 10 neden Mac'inizi terk etmenizi sağlayacak