Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Bulunduğunuz yerde BBC içeriğinin engellemesini kaldırmak için 2021'de en iyi 5 iPlayer VPN

Bulunduğunuz yerde BBC içeriğinin engellemesini kaldırmak için 2021'de en iyi 5 iPlayer VPN

Neyin peşinde olursanız olun, ister Doctor Who ve en son yoldaşları ile zaman ve mekanda hızla ilerliyor olun, ister sınırlı serisi I May Destroy You'da Michaela Cole'un cesur yeteneğinin tadını çıkarmak veya süslenmek isteyin. RuPaul's Drag Race UK'de Mama Ru ileen iyi VPNdünyanın neresinde olursanız olun uyum sağlamak için. Bu nedenle, işi halletmek için en iyi iPlayer VPN kılavuzunu bir araya getirdik.


Kabul edelim, VPN'ler temelde size daha güvenli bir İnternet bağlantısı sağlamakla ilgili olsa da, çok az veya hiç sınırlama olmadan akış olasılığı, bir VPN'nin açık ara en ilginç yönüdür. BBC iPlayer'daki tüm içeriğin İngiltere dışındakilere engellendiği göz önüne alındığında, yurtdışındayken izlemek istediğinizde bir iPlayer VPN kullanışlı olur.

Eastenders'ın son bölümünü izlemek ister misiniz? Line of Duty'yi aşırı derecede izlemeye hazır mısınız? Tatilinizde kumlu bir plajda takıldınız ve yapamıyor musunuz? Sorun yok. En iyi iPlayer VPN ile tek yapmanız gereken Birleşik Krallık'ta bulunan bir sunucuya atlamak ve sanki evinizdeymişsiniz gibi TV karşısında izlemek.

Elbette, Birleşik Krallık dışındaki coğrafi kısıtlamaları aşmak amacıyla en iyi iPlayer VPN'lerini barındıran listemizin yanı sıra, tüm seçimlerimizle bir VPN'nin diğer avantajlarından da yararlanacaksınız. Güvenlikten artırılmış indirme hızlarına (merhaba, ara belleğe alma yok!).

Kulağa hoş gelmek? En iyi iPlayer VPN seçimlerimizle başlayalım.1.ExpressVPN - kapsayıcı en iyi iPlayer VPN
ExpressVPNtekrar tekrar listenin en üstüne çıkıyor - bunun nedeni gerçekten en iyi VPN olmasıdır. Bu durumda, mükemmel bir arayüz, bir dizi mükemmel güvenlik özelliği, yetkin hızlar sunmanın yanı sıra dünya çapında iPlayer'ın engellemesini kaldırma işini de yapar. Daha da iyisi, 30 günlük tüm paranızı iade garantisi ile deneyebilirsiniz.Fırsatı Görüntüle


2.Surfshark – bütçesi kısıtlı olanlar için mükemmel akış VPN'si
sörf köpekbalığıözelliklerle dolu bir iPlayer VPN hizmeti için bir servet harcamanıza gerek olmadığını göstermeye gidiyor. Ayda sadece 2,50$/£2'den başlayan fiyatlarla, sınırsız bağlantı, 3200 VPN sunucusu, yüksek hızlar, BBC iPlayer ve diğer akış platformlarının engellemesini kaldırma yeteneğinin yanı sıra etkileyici güvenlik ve gizliliğin yanı sıra 7/24 destek sağlar.Fırsatı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

3. go.nordvpn.net/aff_c
NordVPNsadece bir ev adı değil, aynı zamanda geniş bir küresel sunucu ağı, yüksek hızlar, kullanıcı dostu uygulamalar, BBC iPlayer gibi büyük akış hizmetlerine erişim, mükemmel güvenlik özellikleri ve çok daha fazlası sayesinde itibarını koruyor. go.nordvpn.net/aff_c

2021'deki en iyi iPlayer VPN hizmetleri:

ExpressVPN En İyi iPlayer VPN

(Resim kredisi: Ekspres VPN)

1. ExpressVPN

Piyasadaki en iyi VPN, aynı zamanda iPlayer binger'ları için de en iyisidir

Özellikler
iPlayer'ın engellemesini kaldırır mı?: Evet Ortalama hızlar: 220Mb Sunucu sayısı: 3000+ Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 Engellenmemiş diğer akış hizmetleri: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Hulu
Satın alma nedenleri
+Akış için yüksek hızlar+Muhteşem teknik destek+Kullanımı kolay UI+Cihazlar için istemci yelpazesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Rekabetten daha dik fiyatlar

ExpressVPN bir kez daha zirvede. Tam 5 yıldızlı bir puan alan tek VPN olan ExpressVPN, yaptığı işte en iyisidir, tek dezavantajı, daha pahalı tarafta olması ve ortalama fiyatın üzerinde bir hizmet sunmasıdır. Bununla birlikte, 30 günlük para iade garantisi ile risksiz denemeden yararlanabilirsiniz. Repertuarına BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırma özelliğini de eklemesi, onu bir iPlayer VPN için en iyi seçim haline getirir.

160 lokasyonda 3.000'den fazla sunucuyla ExpressVPN, dünyanın çeşitli ülkelerinde çalışan bir sunucuya erişme yeteneği ile coğrafi kısıtlama engellerini atlamayı kolaylaştırır. Netflix, Prime Video ve Disney Plus beğenilerinin engelini de kaldırabilen müşteriler, kapsamlı aşırı yemenin keyfini çıkarabilir. Daha da iyisi, hız testlerimizde ortalama 220 Mbps'ye sahipti, bu nedenle yakın zamanda korkunç ara belleğe alma ekranına kurban gitmeyeceksiniz.


En iyi iPlayer VPN olmasının yanı sıra ExpressVPN, hem kullanımı kolay hem de tasarımı temiz olan olağanüstü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve bu da onu VPN'e yeni başlayanlar için bile sorunsuz bir deneyim haline getirir. Bu, tekne dolusu özelliklerden yararlanmanın son derece kolay olduğu, uygulamaları VPN'ye bağlıyken, diğeri kapatılabilirken veya başka bir sunucuda eşzamanlı olarak çalıştırmanıza olanak tanıyan bölünmüş tünelleme özelliğinin beğenilerinden kolayca yararlanabileceğiniz anlamına gelir.


Surfshark En İyi iPlayer VPN

(İmaj kredisi: Surfshark)

2. Sörf Köpekbalığı

Piyasadaki en uygun fiyatlı iPlayer VPN

Özellikler
iPlayer'ın engellemesini kaldırır mı?: Evet Ortalama hızlar: 150Mb Sunucu sayısı: 3.200+ Sunucu konumu: 65 Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Engellenmemiş diğer akış hizmetleri: Netflix, YouTube, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+Sınırsız bağlantı+Çok ucuz+Kullanımı kolay uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-En kapsamlı hizmet değil

Surfshark, bankayı kırmayacak iyi bilinen ve saygın bir VPN sağlayıcısıdır. Bununla birlikte, nerede olursanız olun, mevcut en iyi iPlayer VPN hizmetlerinden biridir.

Bu hizmetin merkezinde, çoğu Birleşik Krallık'ta bulunan, dünya çapında 3.200'den fazla VPN sunucusundan oluşan yeni yükseltilmiş bir ağ bulunmaktadır. WireGuard'ı kullanarak, BBC iPlayer'da harika akışın keyfini çıkarmaya yetecek kadar hızlı olan 150 Mb/sn İngiltere hızlarına ulaşabilirsiniz.

NordVPN ve diğer birçok sağlayıcıdan farklı olarak Surfshark, kullanıcıların VPN uygulamalarını sınırsız sayıda cihaza yüklemelerine olanak tanır; bu, sahip olduğunuz hemen hemen her cihazı kapsayabileceğiniz ve ardından planınızı birlikte yaşadığınız kişilerle de paylaşabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Android, iOS, Windows, Mac, Linux ve diğer birçok platform için uygulamalar sunar.

Surfshark tarafından sunulan bir başka mükemmel özellik de istenmeyen reklamlardan, web izleyicilerinden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kimlik avına karşı koruma sağlayan CleanWeb'dir. Diğer özellikler arasında günlüğe kaydetmeme ilkesi, yerleşik bir kapatma anahtarı, özel DNS ve sızıntı koruması, kamuflaj modu, 256 bit şifreleme ve çeşitli protokoller bulunur.


go.nordvpn.net/aff_c

3. NordVPN

iPad VPN'iniz için olağanüstü güvenlik performansı

Özellikler
iPlayer'ın engellemesini kaldırır mı?: Evet Ortalama hız: 340Mb Sunucu sayısı: 5.600+ Sunucu konumu: 59 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6 Engellenmemiş diğer akış hizmetleri: Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Hulu
Satın alma nedenleri
+Kullanımı kolay+Bir sürü sunucu+Yüksek hızlar+Mükemmel akış performansı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece altı bağlantı -Clunky harita arayüzü

Dürüst olmak gerekirse, yoktümNordVPN ve ExpressVPN arasında çok şey var, bu yüzden biraz daha uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız, NordVPN harika bir seçenek ve potansiyel olarak daha fazla haberdar olacağınız bir isim.

Özel bir kapatma anahtarı (ExpressVPN'de olmayan bir şey), DNS sızıntısı koruması ve 2048 bit şifreleme gibi olağanüstü güvenlik özellikleri sunan NordVPN aynı zamanda inanılmaz bir performans sergiliyor. Kendi WireGuard sürümü olan NordLynx'ten yararlanan NordVPN, testlerimizde ortalama 340 Mbps ile inanılmaz bir hız setine sahipti ve bunu iPlayer izlemek için harika bir seçenek haline getirdi.

Kuşkusuz, arayüzü zaman zaman kullanımı biraz hantal ve garip olabilir ve iPlayer'ı çalıştırmak için birkaç çember atlamanız gerekebilir. Bununla birlikte, diğer büyük akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmanın yanı sıra, bunu en iyi üç iPlayer VPN'imize koyan çok sayıda şaşırtıcı özellik ve performans istatistiği ile birlikte gelir.


trk.aclktrkr.com/aff_c

4. Etkin Nokta Kalkanı

iPlayer'ın engellemesini kaldırmak için yüksek hızlı bir VPN

Özellikler
iPlayer'ın engellemesini kaldırır mı?: Evet Ortalama hız: 410Mb Sunucu sayısı: 1.800+ Sunucu konumu: 110+ Desteklenen maksimum cihaz: 5 Engellenmemiş diğer akış hizmetleri: Netflix, YouTube, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+İnanılmaz hızlar+Kullanımı kolay+Hoş uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-İstediğimizden biraz daha fazla günlük kaydı

Birleşik Krallık'ta çok sayıda sunucuya sahip güçlü bir VPN hizmeti olan Hotspot Shield, BBC iPlayer'da dizi ve film izlemeyi seven herkes için harika bir seçenektir.

Hotspot Shield'in gerçekten etkilediği yer performanstır. Testlerimizde 410Mbps'nin üzerinde hızlar döndürdü ve bu da hızlı VPN kılavuzumuzda en üst sırada yer aldı. Bu, deneyiminiz arabelleğe alma nedeniyle kesintiye uğramadan BBC iPlayer'da içerik akışı yapmak için fazlasıyla yeterli güçtür.

Başka harika özellikler var mı? Olmasaydı, Hotspot Shield bu kadar yüksek bir yere sahip olmazdı. Bunlar arasında askeri düzeyde şifreleme, dünya genelinde 110'dan fazla konumda 1.800 sunucu, sınırsız bant genişliği, 7/24 destek ve 45 günlük para iade garantisi bulunmaktadır. Hotspot Shield ayrıca Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Hulu ve diğer birçok önemli akış hizmetine erişmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca Hotspot Shield, Android, iOS, Windows, Mac, Linux ve diğer birçok cihaz için kullanımı kolay uygulamalar sağlar. Gerçek gizlilik tutkunları, hizmetin ücretsiz VPN'sini sağlamasına izin vermek için Hotspot Shield'in üstlenmesi gereken günlük kaydını sorgulayabilir, ancak bir iPlayer VPN olarak şikayet edebileceğimiz çok az şey var.


VyprVPN En İyi iPlayer VPN

(Resim kredisi: VyprVPN)

5. VyprVPN

Son derece popüler bir BBC iPlayer VPN

Özellikler
iPlayer'ın engellemesini kaldırır mı?: Evet Ortalama hızlar: 60Mb Sunucu sayısı: 1.500 Sunucu konumu: 75 Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Engellenmemiş diğer akış hizmetleri: Netflix, YouTube, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+İki milyondan fazla insan tarafından güveniliyor+Belirli protokollerde yüksek hızlar+Süper güvenli
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük sunucu ağı

İki milyondan fazla insanın VyprVPN kullandığını düşünürsek, kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken popüler ve saygın bir VPN sağlayıcısıdır. Dahası, BBC iPlayer'ın engellemesini kaldırmak için kullanabilirsiniz.

WireGuard protokolüne sahip bir sunucuya bağlanırsanız, İngiltere bağlantısında 140 ile 180 Mbps arasında hızlar yaşayabilirsiniz. Ancak OpenVPN protokolünü kullanırken hızlar son derece cansızdır; sadece 30 Mbps'ye ulaştılar.

VyprVPN, dünya çapında 700'den fazla VPN sunucusu sağlar; bu, bu listedeki diğer birçok sağlayıcıdan belirgin şekilde daha azdır. Ancak, BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu ve diğer birçok akış hizmetinin engellemesini kolayca kaldırmanıza izin verecekler.

VyprVPN, Android, iOS, Mac, Windows ve Linux uygulamaları sunar; bunları genellikle tek bir abonelikle yalnızca beş cihazda kullanmakla sınırlandırılırsınız (belirli promosyonlar bunu 30'a kadar çıkarsa da). Diğer özelliklere gelince, güçlü şifreleme, bağımsız olarak gözden geçirilen kayıt tutmama politikası, NAT güvenlik duvarı, 7/24 destek ve daha fazlasını sunar.


En İyi iPlayer VPN

(İmaj kredisi: Vantage_DS / Shutterstock.com)

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

En iyi iPlayer VPN için tüm kutuları işaretlemekExpressVPN. Ülke dışındayken çok fazla güçlük çekmeden iPlayer'ın engelini ustaca kaldırmakla kalmaz, dünya çapında 3.000'den fazla sunucu ve gecikme olmayan hız türleri sunar - tüm kulaklarımıza ve tıka basa atan kalplerimize müzik de .

Tabii ki, İngiltere dışından iPlayer'a erişebilmenin ötesinde VPN'nizden ne istediğinize bağlı olarak bizden dört öneri daha var. Gerçek binger'lar için, Netflix gibi tercih ettiğiniz akış hizmetlerinin engellemesini başarıyla kaldırdığından emin olmak isteyeceksiniz.

Bazıları için ExpressVPN, bağlantı sınırlamasıyla da en iyi seçenek olmayacak. Yalnızca tüm kişisel cihazları için değil, aynı zamanda evlerinde paylaşmak için bir VPN hesabı isteyenler için,sörf köpekbalığıveVyprVPNsınırsız bağlantı sunar. Bu, herhangi bir sayıda cihaz ve tüm sunucular arasında eşzamanlı bağlantılar anlamına gelir.

Hız bir öncelik ise, trk.aclktrkr.com/aff_ckesinlikle üsthızlı VPNŞu anda mevcut. İndirme hızlarından muzdarip olanlar için, iPlayer'ı duraklamadan izlemek için Hotspot Shield'in ışık hızındaki sunucularından birine atlamak isteyebilirsiniz.


BBC iPlayer kısıtlamalarını nasıl atlarım?

Basitçe söylemek gerekirse, bir VPN. Ancak araca daha az aşina olanlar için, en iyi iPlayer VPN'nin BBC iPlayer içeriğine uygulanan coğrafi kısıtlamaları kaldırmada gerçekte nasıl çalıştığını daha iyi açıklamamıza izin verin.

Birleşik Krallık dışında iPlayer'da herhangi bir dizi veya film izlemek isteyenler, aşağıdakileri belirten bir mesajla karşılanacak:BBC iPlayer yalnızca İngiltere'de çalışır. Üzgünüm, hak sorunlarından kaynaklanıyor.

Ancak, bir VPN'nin temel işlevi, bağlantınızı daha güvenli ve özel kılmaktır. Bunu IP adresinizi değiştirerek yapar. IP adresleri nerede olduğunuzu ve hatta göz atmak için kullandığınız cihazı tanımlar. Yine de bir VPN kullanırken, ister kendi ülkenizde ister başka bir ülkede olsun, bir sunucuya atlayabilirsiniz. Yurtdışında olanlar için, İngiltere'de bir sunucu seçebilir ve iPlayer'ın kapılarını açabilir, böylece eğlencenin tadını evinizde kanepedeymiş gibi çıkarabilirsiniz.

İşe yarayan birini bulun - en iyi beş önerimizden herhangi biri işinizi yapmaktan daha fazlasını yapacaktır - ve doğrudan BBC'den The Serpent ve ön sıradaki koltuklar da dahil olmak üzere inanılmaz eğlenceyi yakalayın.RuPaul's Drag Race İngiltere'yi izleyin2. Sezon.


iPlayer'ı yurt dışında ücretsiz olarak nasıl izlerim?

Bir VPN kullanırken BBC iPlayer'ı yurtdışında ücretsiz izlemek kolaydır. TV kutuları ve filmler de dahil olmak üzere tüm iPlayer içeriğine erişmek için seçtiğiniz sağlayıcıyı indirin ve Birleşik Krallık'taki bir sunucuya bağlanın.

Bununla birlikte, BBC'nin içeriğinin hiçbirinin kesinlikle ücretsiz olmadığını belirtmekte fayda var. Birleşik Krallık'ta BBC içeriğini izlemek için doğrudan TV'nizde veya çevrimiçi olarak iPlayer'da yayın yapmak için bir TV lisansına ihtiyacınız vardır.


Hoşunuza gidebilecek daha fazla VPN kılavuzu:

  • Almaken iyi akış VPN'içevrimiçi içerik izlemek için
  • Bizimle daha ucuza premium olunucuz VPNrehberlik etmek
  • 'Flix'in büyük hayranı mısınız? ile daha fazla içeriğin kilidini açınNetflix VPN'i