Close

Nisan 2021'de en iyi 5 VPN fırsatı

yani şuna karar verdinen iyi VPNama şimdi tasarruf etmek mi istiyorsun? Anlıyoruz, bir VPN paranızı harcayabileceğiniz en heyecan verici şey değil - neyse ki orada bazı harika promosyonlar var ve şu anda mevcut olan en iyi VPN fırsatları için en iyi seçimlerimizi topladık.

Dahası, size gerçekten önerdiğimiz VPN'ler için uygun fiyatlar sunuyoruz. Kuşkusuz, daha ucuza planlar sunan VPN sağlayıcıları olabilir. Bununla birlikte, en iyi beş VPN anlaşmamızın tümü, denediğimiz, test ettiğimiz ve okuyucularımızın peşinde olacağı türden performans ve özellikler sunan hizmetlerden gelir.

Nisan 2021'de şu anda mevcut olan en iyi VPN fırsatları

Size en iyi güvenlik özelliklerini, coğrafi engellemeyi kaldırma özelliklerini ve İnternet hızınızı artırmayı getiren, şu anda abone olmak için mevcut olan en iyi 5 en iyi VPN anlaşmasını içeren özetimizi okuyun.ExpressVPN:12 ay + 3 ay ÜCRETSİZ | %49 tasarruf edin | ayda 6,67 dolar | 1 yıl boyunca geri tepme ücretsiz
ExpressVPN'in Pingtwitter tarafından 1 numaralı VPN önerimiz olarak tam olarak onaylandığı bir sır değil. Pazar lideri güvenlik özelliklerinden coğrafi kısıtlamaları aşma ve Netflix ve BBC iPlayer'ın beğenilerine erişme yeteneğine kadar ExpressVPN, VPN aracının cihazlar arasında mükemmel bir genel deneyimi sunar.

Daha da iyisi, en ucuz sağlayıcı olmasa da paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.3 ay ücretsizPingtwitter müşterilerine özel tüm 12 aylık planların üstünde ve%49 indirimfiyatın kendisi üzerinde. Dahası, ExpressVPN aboneleri ayrıca birBackblaze'e ücretsiz yıllık abonelik, sınırsız bulut depolama alanıyla fotoğraf, video ve dosya depolamanıza olanak tanır.

Ve unutmayın, ExpressVPN bir30 günlük tüm paranızı iade garantisi, denemenize ve size uygun değilse ücretsiz olarak iptal etmenize olanak tanır.Fırsatı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

NordVPN: go.nordvpn.net/aff_c
NordVPN, ExpressVPN ile NordVPN arasındaki savaş söz konusu olduğunda, bir dizi harika özellik, coğrafi engellemeyi kaldırma yetenekleri ve 59 ülkede 5.500'den fazla sunucu teklifiyle hızınızı artırmanıza yardımcı olduğunda yakın bir saniyedir. İki yıllık planına bağlı kalın, siz de büyük bir indirim kazanın.

Ayda sadece 3,71 dolara kadar, bu%68 tasarruf.ExpressVPN'e çok benzer, ayrıca bir go.nordvpn.net/aff_c, müşterilerinin nakitleriyle ayrılmadan önce mutlu olmalarını sağlamak. go.nordvpn.net/aff_c


Sörf köpekbalığı:2 yıllık plan | %81 tasarruf edin | ayda 2,49 dolar
En iyi fiyatlı VPN söz konusu olduğunda, Surfshark'ın çantasındadır. Düşük fiyatına da aldanmayın; Surfshark, onu her yerde en iyi seçimlerimizden biri yapan olağanüstü özellikler sunar - satın alınabilirliği sadece bir bonus. Gerçekten, seçeneği ile kendini satıyorsınırsız bağlantı, yani tüm cihazlarınıza yükleyebilir ve evinizle paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bir30-gün para iade garantisi önemli rakipleri gibi. Ve çoğu VPN'de olduğu gibi, ne kadar uzun süre taahhütte bulunursanız, aylık ücret o kadar iyi olur ve Surfshark'ın güvenliğini sağlar.ayda 2,50 doların altında2 yıllık planına kaydolurken.Fırsatı Görüntüle


IPVanish:Yıllık plan | %65 tasarruf edin | İlk yılınız için 31.49 $
Artık IPVanish'in aylık ve yıllık planlarının hem ilk ayında hem de yılında %65 tasarruf edebilirsiniz.Toplam 81,89 $ tasarrufyıllık planda 31.49 $ ödedikten sonra 89,99 $ ödeyin. Veya aylık planı için ilk ayınız için 3,49 ABD doları ve daha sonra 9,99 ABD doları ödeyin. Bu anlaşma3 Mayıs'ta sona eriyor.

Yine, IPVanish'in 30 günlük para iade garantisi ile satın almadan önce deneyebilir, süper hızlı ve güvenilir hızlarından ve harika mobil uygulamalarından yararlanabilirsiniz.Fırsatı Görüntüle

SiberGhost:3 yıllık plan + 3 ay ÜCRETSİZ | %83 tasarruf edin | ayda 2,25 dolar
Kabul etmek gerekirse, üç yıllık bir VPN'i taahhüt etmek, peşin 87,75 $ ödediğinizde göz korkutucu görünebilir. Ancak, uzun vadede size büyük zaman kazandıracak, sadeceayda 2,25 dolarbu teklifte size bir çantaek 3 ay ücretsizüstte.

Dahası, CyberGhost bu grubun geri kalanını 45 günlük para iade garantisi ile birleştirir ve bu VPN sağlayıcısının sizin için olup olmadığına ve hizmet için ödeme yapmaya devam etmek isteyip istemediğinize karar vermeniz için size bir aydan fazla zaman verir.Fırsatı Görüntüle

Nasıl VPN seçerim?

Zayıf bir benzetme, ancak bir çift ayakkabı gibi, bir VPN herkese uymaz. Bir VPN seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler bütçe, kullanmayı planladığınız cihaz veya cihazlar ve kullanım açısından VPN'nizden ne istediğinizdir.

Önerdiğimiz çok sayıda harika VPN sunucusu olsa da, bunların her cihazda sorunsuz çalışmadıklarını söylemek doğru olur, bazıları bilgisayarlara kıyasla el cihazlarında daha güçlü performans gösterir ve bunun tersi de doğrudur. Neyse ki, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi cihazı kapsayan satın alma kılavuzlarımız var.en iyi iPhone VPN,Android VPN'i,Windows VPN'i, veMac VPN. Medya aktarıcınıza bir VPN kurmak istiyorsanız, bunun için bir kılavuzumuz da var.en iyi Fire Stick VPN'leri, fazla.

Aynı şekilde, hızınızı artıran bir VPN isteyip istemediğinize bakılmaksızın farklı görevler için VPN'ler vardır (en iyi hızlı VPN'lertam burada) veya yurtdışındayken coğrafi kısıtlamaları atlamak istiyorsanızen iyi Netflix VPN'iveyaiPlayer VPN. Akış VPN'lerindenoyun VPN'leri, dikkate alınması gereken çok şey var, ancak bu kararda size yardımcı olacak tüm kılavuzlara sahibiz.


Bir VPN için aylık olarak oynayabilir miyim?

Hepsi olmasa da çoğu VPN sağlayıcısı, aylık ve yıllık planlar dahil olmak üzere mali durumunuza uygun bir dizi plan sunar. Yine de, uzun vadeli bir plana bağlı kalmanın daha ucuz bir aylık oranda işe yarayacağını belirtmekte fayda var.

Örneğin, iki veya üç yıl boyunca peşin olarak toplu ödeme yapacak olsanız da, hizmetin aylık ücretinden aydan aya daha ucuza gelir. Bununla birlikte, bu yüksek ön maliyeti göze alamazsanız, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çoğu sağlayıcıdan aylık plan seçenekleri bulacaksınız.ExpressVPN, go.nordvpn.net/aff_c, vesörf köpekbalığı.


Bir VPN'in maliyeti ne kadar olmalıdır?

VPN hizmetleri fiyatları değişiklik gösterir ve ortalama maliyet ayda yaklaşık 10 ABD dolarıdır. Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, daha uzun vadeli bir plana kaydolurken ve taahhütte bulunurken aylık oranlar büyük ölçüde azaltılabilir. beğenileriSurfshark ayda 2,49 dolara mal olabilirörneğin, altı aylık 6,49 ABD doları yerine iki yıllık bir plana kaydolurken.

Güvenlik, hız ve coğrafi engellemeyi kaldırmanın faydalarını da göz önünde bulundurarak, VPN'niz için ödeme yaparak kesinlikle çok şey elde edebilir, en saygın VPN tarafından sunulan günlüğe kaydetmeyen politikalar gibi bilgilerinizin güvende ve görev alanınız dahilinde kalmasını sağlayabilirsiniz. hizmetler de.


Daha fazla oku:

  • Bulen iyi antivirüssizin için yazılım
  • Kapsamımızla uygun fiyatlı bir hizmet alınen ucuz VPNHizmetler
  • Kuruşları kurtarmak mı istiyorsunuz? Buradaen iyi ücretsiz VPNmevcut