Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi 5 Windows VPN - dizüstü bilgisayarınızı bir PC VPN ile koruyun

En iyi 5 Windows VPN - dizüstü bilgisayarınızı bir PC VPN ile koruyun

NSen iyi VPNBir Windows dizüstü bilgisayar veya bilgisayar için, kısmen bazı VPN'lerin belirli cihazlarda diğerlerine göre daha iyi çalışması ve ayrıca farklı kullanıcı ve cihaz öncelikleri nedeniyle bir Mac kullanıcısına göre biraz farklı görünebilir. Ancak, bir bilgisayar sahibi olarak tüm kutularınızı işaretleyeceğini düşündüğümüz en iyi Windows VPN'lerin bir listesini hazırladık.


Windows'un kötü amaçlı kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı kolay dua ettiğini ve VPN kullanımını - virüsten koruma yazılımıyla birlikte - cihazınızı hızlı tutmak için zararlı hale getirdiğini söylemek doğru olur. PC'niz ve bağlı olduğu ağ arasında aracı olarak işlev gören bir VPN ile, bir VPN, gönderdiğiniz bilgileri A'dan B'ye alır, şifreler, okumayı zorlaştırır ve saklamak için çeşitli protokollerle taşır. yolculuğunda güvenli bir şekilde kilit altında. Bir VPN kullanarak, bu aynı zamanda nerede olduğunuzu ve hatta hangi cihazı kullandığınızı belirleyen IP adresinizi gizlemek anlamına gelir.

Bu ağlar genellikle evde kendi özel Wi-Fi bağlantınız kadar güvenli olmadığından, genel bir ağ kullanırken - bir kafenin dışında veya ofiste çalışırken - özellikle kritiktir. Cihazınızı sık sık dışarıda ve hareket halinde kullanıyorsanız, VPN yalnızca cihazınızı ve kişisel bilgilerinizi güvende tutmakla kalmayıp aynı zamanda bir dizi başka avantaj da sunan önemli bir kit parçasıdır.

Keskin PC oyuncusu? Doğru VPN, olağanüstü bir oyun deneyimi sunarak çevrimiçi oynarken sizi DDos saldırısından korumanın yanı sıra, yayıncılar için de aynı şekilde çalışarak kısıtlı içeriğe erişmenize olanak tanır.

Bazı durumlarda, doğru Windows VPN, internet hızınızı artırmanıza yardımcı olabilir, oyun oynama ve akış gibi şeyleri korkunç bir gecikme olmadan çok daha sorunsuz bir deneyim haline getirir.


İster elinizin altında ister elinizin altında olmadan ihtiyaç duyabileceğiniz tüm manuel yapılandırmayı sunarak, piyasadaki en iyi 5 Windows VPN'i burada bulabilirsiniz.1.ExpressVPN – bugünün en iyi Windows VPN'i
Testlerimizde,ExpressVPNgüçlü derinlemesine özellikleri ve süper basit bir arayüzü ile rekabeti sudan havaya uçurdu. Piyasadaki en iyi Windows VPN'i istiyorsanız, seçiminiz Express olmalıdır - ayrıca Pingtwitter okuyucular artık hak talebinde bulunabilirüç ay ücretsizherhangi bir yıllık planda.Fırsatı Görüntüle


2.Surfshark - piyasadaki en uygun fiyatlı Windows VPN
Daha uygun bir fiyata harika özelliklerden oluşan bir seçkiyle harika bir performans elde edin.sörf köpekbalığı110'dan fazla konumda 3.200'den fazla sunucuyu birbirine bağlayarak tüm cihazlarda sınırsız eşzamanlı bağlantı teklifiyle paranızın karşılığını en iyi şekilde alır.Fırsatı Görüntüle

go.nordvpn.net/aff_c

3. go.nordvpn.net/aff_c
Üçüncü seçimimizNordVPNve güçlü bir PC VPN deneyimi sunar. Ciddi güvenlik odaklı bir deneyim ile 5.000'den fazla sunucuda harika hızlar sunar. Ayrıca, istediğiniz her şeyi yayınlayabileceksiniz - hepsiayda sadece 3,71 £. go.nordvpn.net/aff_c

2021'deki en iyi 5 Windows VPN:

ExpressVPN En İyi Windows VPN

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

ExpressVPN PC'niz için 1 numara - Windows 10 için en iyi VPN

Özellikler
Özel Windows uygulaması: Evet Sunucu sayısı: 3.000'den fazla Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 Para iade garantisi: 30 gün
Satın alma nedenleri
+7 gün 24 saat inanılmaz müşteri desteği+Kullanımı ve kontrolü gerçekten kolay+Mükemmel istemci arayüzü+Kurumsal düzeyde şifreleme
Kaçınılması gereken nedenler
-Maksimum beş cihazla sınırlıdır

Bu kimse için sürpriz değilExpressVPNkendisini en iyi Windows VPN grafiğimizin en üstünde bulur. Çeşitli cihazlarda mükemmel istemcileri ile, 94 ülkedeki 3.000 sunucusundan birine kolayca katılmanıza izin veren temiz, basit arayüzü ile bir PC VPN olarak kesinlikle en iyisidir. Geçerli konum seçiminizin altında, Google Chrome ve Windows Mail gibi kısayollar bile sunarak, güvenli bir şekilde bağlandığınızda ve gitmeye hazır olduğunuzda sizi bir sonraki olmanız gereken yere götürmek için ekranı özelleştirmenize ve kendinizinkini eklemenize olanak tanır.


Etrafı tıkladığınızda, Windows İstemcisi içinde bir hız testi yapma olanağı bulacaksınız, yani en iyi hızları sunan bir sunucuda sıfırlayabilirsiniz. Bu, özellikle her zamankinden daha fazla gecikmeden kaçınmak isteyeceğiniz içerik veya oyun akışı yapmayı planlıyorsanız geçerlidir.

Seçenekler'e girdiğinizde, protokol dizisi arasında seçim yapmak da dahil olmak üzere, aralarında geçiş yapabileceğiniz bir dizi ayar bulacaksınız. OpenVPN UDP/TCP'den IKEv2 ve L2TP/IPsec'e kadar, güvenlik ve istikrarın yanı sıra olağanüstü hız sunan ExpressVPN'in yeni Lightway protokolünü bile seçebilirsiniz. Yararlı bir şekilde, her protokolün altında, ExpressVPN'in güvenlik bariyerlerinden en iyisine ihtiyacınız olsa da, her şeyden önce hız istiyorsanız, sizin ve herhangi bir görev için en iyisini bulmanızı sağlayan bir miktar açıklayıcı vardır.

Bazen daha zor olan BBC iPlayer'ın bile engellemesini kaldırabilen ExpressVPN, Netflix, Prime Video ve Disney Plus gibi coğrafi kısıtlamalı hizmetlere de erişmenizi sağlar.

30 günlük para iade garantisi ile tamamlanan bu mükemmel VPN'i deneyebilirsiniz - sizin için değilse tüm paranızı iade edin.


Surfshark En İyi Windows VPN

(İmaj kredisi: Surfshark)

2. Sörf Köpekbalığı

Mükemmel ve uygun fiyatlı PC VPN

Özellikler
Özel Windows uygulaması: Evet Sunucu sayısı: 3.200+ Sunucu konumu: 110+ Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Para iade garantisi: 30 gün
Satın alma nedenleri
+Çok uygun fiyatlar+Birçok Windows özelliği+Karanlık mod mevcut+Sınırsız eşzamanlı bağlantı
Kaçınılması gereken nedenler
-Destek web sitesinin çalışması gerekiyor

ExpressVPN'in ortalamadan daha yüksek fiyatlarını ödemeden, özelliklerle dolu bir VPN hizmeti istiyorsanız,sörf köpekbalığıEtrafınızdaki en uygun fiyatlı sağlayıcılardan biri olarak tüm kutularınızı işaretleyebilir. Bütçe dostu bir VPN'in yanlış anlamaları, daha az tam teşekküllü bir deneyim elde etmeniz olabilir, ancak Surfshark bu itibarı azarlamaktan daha fazlasını yapar. Sadece sınırsız eşzamanlı bağlantıya sahip olmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda arka cebinizde bulundurmanız için gerçekten şık bir araç haline getiren bir sürü özelliği vardır.

110'dan fazla konumda 3.200'den fazla sunucuyla Surfshark, reklamları, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları engellemenize olanak tanıyan CleanWeb dahil olmak üzere çok sayıda özelliğe sahiptir. Beyaz liste ayrıca, VPN bağlantınızın dışında ayrı ayrı kullanmak istediğiniz uygulamaları veya web sitelerini ekleyebileceğiniz kullanışlı bir araçtır - aksi halde bölünmüş tünelleme olarak da bilinir.

Surfshark Windows VPN istemcisindeki diğer özellikler, risk altında olduğunuzda gerçek zamanlı uyarıların yanı sıra, İnternet geçmişinizde belgelenmesini istemediğiniz aramalar için uygulama içinde gizli arama yapma özelliğini içerir. Uygulama içinde ayrıca Ayarlar'a gidebilir ve Karanlık modu açıp kapatabilir, ayrıca Otomatik bağlantı işlevini ve özel Kill Switch'i kapatabilirsiniz. Gelişmiş altında, coğrafi kısıtlamaları, Hız Testini ve daha fazlasını atlamak için Sınırsız özelliğini bulacaksınız ve paranız karşılığında İnternet etkinliğiniz üzerinde çok fazla kontrol sahibi olacaksınız.


go.nordvpn.net/aff_c

3. NordVPN

Windows'ta yutturmaca yaşıyor

Özellikler
Özel Windows uygulaması: Evet Sunucu sayısı: 5.500+ Sunucu konumu: 59+ Desteklenen maksimum cihaz: 6 Para iade garantisi: 30 gün
Satın alma nedenleri
+Çift veri şifreleme+Mükemmel performans+Mükemmel coğrafi kısıtlama engellemesini kaldırma
Kaçınılması gereken nedenler
-Cunky harita arayüzü

NordVPNmükemmel bir VPN hizmetidir ve orada en iyi bilinen sağlayıcılardan biridir. Kendisinden önce gelen bir itibara sahip olan NordVPN, İnternet bağlantınızdaki güvenliği ve kararlılığı artırmanın yanı sıra yurtdışındayken Netflix ve BBC iPlayer'ın beğenilerine ustalıkla erişmenizi sağlayan bir ustadır. 59 lokasyonda 5.500'den fazla sunucuyla, dünyanın hemen her yerinde sorun yokmuş gibi görünebilirsiniz.

Gizlenmiş OpenVPN, LAN ve özel bir DNS ayarlama yeteneğinin yanı sıra kendi protokolü NordLynx'i sunan güvenlik, NordVPN'in önceliklerinin başında gelir. Ayrıca, VPN bağlantısı kesildiğinde İnternet'i sonlandırmanın yanı sıra bağlantı kesildiğinde kapatılacak uygulamaların bir listesini de sunan özel bir Kill Switch de bulacaksınız.

Bölünmüş tünelleme ve otomatik bağlantı işlevselliğinin yanı sıra NordVPN, etkileşimli haritasından sunucunuzu seçebilen arayüzüne daha benzersiz bir yaklaşım sunar. Kesinlikle onu, arayüzleri oldukça benzer görünen rakiplerinden ayıran bir unsur, dezavantajı da yok değil. Avrupa gibi alanlara yakınlaşmak, elbette, işaretçilerin hepsi bir arada kümelenmiş olarak bağlanabileceğiniz bir dizi sunucuyu çeker. Harita ayrıca etiketli değil, bu nedenle coğrafyanızı temizlemeniz gerekecek. Bununla birlikte, sağ tarafta, istediğiniz konumu aramanıza bile izin veren daha standart bir liste formatı seçeneği vardır.

Pek çok mükemmel özellik ve harika bir genel performans ile NordVPN bir üne sahiptir - ve bunun iyi bir nedeni vardır.


trk.aclktrkr.com/aff_c

4. Etkin Nokta Kalkanı

Mükemmel fiyat ve performans dengesi

Özellikler
Özel Windows uygulaması: Evet Sunucu sayısı: 1.800+ Sunucu konumu: 80+ Desteklenen maksimum cihaz: 5 Para iade garantisi: 45 gün
Satın alma nedenleri
+Kolaylıkla başlayın+Uygun fiyat+Hızlı indirme hızları
Kaçınılması gereken nedenler
-Başınız belaya girerse destek eksikliği

Bu, yüksek hızlı bağlantılar için en iyi Windows VPN istemcilerinden biridir, bu nedenle bir bütçeyle hız istiyorsanız, o zamanHotspot Kalkanıharika bir seçenektir.

Windows 10'da Hotspot'u kullanmaya başlamak çok hızlı. Seçtiğiniz sunucuya saniyeler içinde bağlanmanızı sağlayacak büyük, cazip bir açma/kapama düğmesi var. Windows 10 dizüstü bilgisayarınızı bilinmeyen, genel bir ağa bağlarsanız, Hotspot'un otomatik olarak çalışmasını sağlayan bir seçenek belirleyebilirsiniz. Güzel.

Gerçekten de, hizmetin tescilli Catapult Hydra protokolü sayesinde güvenlik burada ön plandadır. Özellikle standart güvenlik protokollerine ek olarak bulut tabanlı kötü amaçlı yazılım korumasına ve VPN oturumunuz sona erdiğinde verilerinizin silineceği anlamına gelen uygun bir gizlilik politikasına sahip olursunuz.

45 günlük para iade garantisi, açıkçası uygun fiyatlı çok yıllı plan seçeneğine karar vermeden önce etkili bir şekilde denemenizi sağlar. Ancak, özellikle VPN kullanmaya gerçekten alışkın değilseniz, daha iyi bir destek kurulumu olmasını diliyoruz.


Cyberghost En İyi Windows VPN

(İmaj kredisi: Cyberghost)

5. SiberGhost

PC'nize yapılandırılabilirlik ve özellikler getirme

Özellikler
Özel Windows uygulaması: Evet Sunucu sayısı: 6.600+ Sunucu konumu: 89 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 7 Para iade garantisi: 45 gün
Satın alma nedenleri
+Birçok akıllı yazılım özelliği+İyi performans+Torrent desteği
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı arayüz sorunları

SiberGhostVPN, herhangi bir VPN için en fazla sayıda konumdan birine yayılmış çok sayıda sunucu tarafından desteklenir. PC için herhangi bir VPN için iyi bir başlangıç.

Sonuç, hızlı canlı sohbet desteği sunan Romanya merkezli şirketten büyük güvenlik ile tutarlı, iyi bir performans. Engellemeyi kaldırmak için mükemmel, Netflix gibi hizmetinizi seçmenize izin verecek bir yazılıma sahip ve sizi hızla çalışmaya başlamak için en iyi ayarları uygulayacak. Yazılım karmaşık görünebilir, ancak bu, bunu deneyimli VPN kullanıcıları için ideal kılan çok çeşitli seçenekler sayesinde.

45 günlük para iade garantisi en uzun garantilerden biridir, bu nedenle uygun anlaşma seçeneklerinden herhangi birini taahhüt etmeden önce bunu denemeye değer.


En İyi Windows VPN

(İmaj kredisi: Shutterstock)

Windows 10 için en iyi ücretsiz VPN nedir?

En iyi ücretsiz VPN'i arıyorsanız, kesinlikle orada bir seçenek var. Bununla birlikte, ücretsiz bir hizmet söz konusu olduğunda bir VPN deneyiminizin, bir VPN'den tam potansiyel elde etme açısından sınırlı olacağını belirtmekte fayda var. neden denemiyorsunsörf köpekbalığı, bunlardan biri olanen ucuz VPN'lerWindows 10'da rüya gibi çalışıyor ve sınırsız bağlantıyla mı geliyor? Bütçeniz varsa ideal bir seçim.

Tamamen yeni olduğunuz ve emin olmadığınız bir şey için paranızla ayrılmak istemiyorsanız, ExpressVPN ve NordVPN dahil olmak üzere en iyi seçimlerimizin her ikisi de 30 günlük para iade garantisi süreleri sunarak hizmetlerine bir koşuşturma vermenizi sağlar. ve gerçekten sizin için değilse iptal edin.


Ücretsiz PC VPN'leri güvenli mi?

Ücretsiz VPN'ler, ücretli sağlayıcılar kadar güvenli değildir, çünkü hassas bilgilerinize bu güvenlik katmanını sağlamak için güvenli altyapıyı devreye sokmak maliyetlidir, ücretsiz bir VPN'de kimsenin ödemeyeceği bir şey değildir. onun hizmeti - bu anlamda,ücretsiz bir VPN gerçekten var mı?tam teşekküllü bir VPN deneyimine nereden sahip oluyorsunuz?

Bununla birlikte, daha önce kısaca belirtildiği gibi, tam yağlı muadili ile karşılaştırıldığında ücretsiz bir VPN'nin yetenekleri çok daha sınırlıdır. Birçok ücretsiz VPN hizmeti, ne kadar veri kullanabileceğinize ilişkin sınırlar uygular. Kullanabileceğiniz sunucular, kapsanan çok fazla küresel konumun olmadığı ve genel hız ve performans üzerinde bir etkisi olan oldukça seyrek bir liste olabilir.

Bütçe dostu bir fiyata gelen VPN'lerin yanı sıra birçok deneme süresi sunarken, ücretli bir hizmete gitmek kesinlikle zamanınız ve paranızdan daha fazlasına değer. Bununla birlikte, başlangıçta suları test etmek istiyorsanız, belki biren iyi ücretsiz VPNbu sizin için hiçbir ücret ödemeden geliyor.


Windows 10'da yerleşik bir VPN var mı?

Bir bakıma, Windows 10'un yerleşik bir VPN'si var. Hizmetin kendi istemcisini indirmek yerine VPN sağlayıcınızı manuel olarak yapılandırmanıza olanak tanır. Bu yerleşik işlevden yararlanabilmek için yine de en iyi Windows VPN'e kaydolmanız gerekecek. Bununla birlikte, sistemin kendisini ve katıldığınız belirli sunucuyu ve ayrıca şifreleme ve protokol türünü daha iyi anlamak isteyen bir tipseniz idealdir.

Kurulum için Başlangıç ​​> Ayarlar > Ağ ve İnternet > VPN'e gidin. Ardından, seçtiğiniz sağlayıcıyı ayarlamak için 'VPN bağlantısı ekle'yi tıklayın. VPN'nin birçok sunucusundan birine gerçekten bağlanmak için, ayrıca bir not almanız ve sunucuların URL adresini girmeniz, esasen VPN'nize her bağlanmak istediğinizde bir ön ayar oluşturmanız gerekir.

Dezavantajı, özellikle sunucular her zaman her zaman en tutarlı performansı sunmadığından, herhangi bir seçeneğe sahip olmak için çok sayıda profil yapılandırmanız gerekecek. Alternatif olarak, bir VPN istemcisi indirmek, mevcut tüm sunucuları çekmenize ve herhangi bir ayarı tek bir yerden değiştirmenize olanak tanır.

En İyi Windows VPN

(İmaj kredisi: Shutterstock)

Windows 10'da IP adresimi nasıl bulurum?

Bir VPN'ye her bağlandığınızda, IP adresinizi gizler ve farklı görünmesi için dışa doğru değiştirir. Bunların herhangi birini yapmak için IP adresinizi bilmeniz gerekmiyor olsa da, VPN'nizin işini doğru yaptığından emin olmak için IP adresinizi nerede bulacağınızı bilmek kullanışlı olabilir.

Bir Windows 10 masaüstünde, görev çubuğunuzun sağ alt kısmındaki Wi-Fi ağına tıklayarak IP adresinizi bulabilirsiniz. Bağlı olduğunuz ağa ve ardından Özellikler'e tıklayın. Burada Özellikler listesine gidin ve IP adresiniz için IPv4 adresini arayın.

Ethernet üzerinden bağlıysanız, aynı adımları izleyin, ancak Ethernet ağınızı tıklamanız yeterlidir.


PC için en iyi VPN hangisidir?

PC için en iyisi VPN söz konusu olduğunda, ExpressVPN'in eksiksiz Windows VPN deneyimi için tüm kutuları işaretlediğini düşünüyoruz. Windows'ta harika görünen temiz bir arabirimin yanı sıra bir dizi başka cihazla - VPN'nizi her yere götürmenize olanak tanır - ExpressVPN, tümü Windows 10 istemcisinde değiştirilebilen harika bir özellik yelpazesine sahiptir.

Favori akış hizmetlerimizin kilidini kolaylıkla açar ve 7 gün 24 saat olağanüstü destek sunmanın yanı sıra özellikle Windows 10 istemcisi için çevrimiçi eğitimler sunar. Hala mutlu değil misin? Garanti kapsamındaki banka hesabınız için endişelenmeden ExpressVPN'i deneyebilirsiniz.30 günlük para iade garantisi politikası.


VPN'de daha fazlasını okuyun: