Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Hiçbir Şey Kulak 1 tomurcuklarının Apple AirPods Pro'dan daha iyi bir anlaşma gibi görünmesinin 5 yolu

Hiçbir Şey Kulak 1 tomurcuklarının Apple AirPods Pro'dan daha iyi bir anlaşma gibi görünmesinin 5 yolu

Hiçbir şey kulak (1) kulakiçi kulaklıklar nihayet açıklanmadı ve görünüşe göre Carl Pei'ninApple AirPods Proileparaları için koşmaksonuçta burnu havadaydı. OnePlus'ta yönetici ve kurucu ortak olan Pei'nin kurucu ortağı olan girişim, bir süredir kulakiçi kulaklıklarla dalga geçiyor ve Çinli teknoloji devinden yutturmaca oluşturma konusunda bir ders alıyor.

iştahımızı açtıktan sonragizemli görüntüler, ilenefis fiyat noktasıve birlansman öncesi açık artırmaSınırlı sayıda üretim için tekliflerin 1.000 doların üzerine çıktığını gören Nothing kulak (1) tomurcukları resmi olarak burada. Ancak AirPods Pro'yu geride bırakabilirler mi? İşte kulakiçi kulaklıkları Apple'a rakip olmaya layık bir rakip haline getirebilecek sportif özelliklerden ve dokunuşlardan bazıları.

Hiçbir şey kulak (1)

(İmaj kredisi: Hiçbir şey)

Fiyat

Hiçbir şey kulak (1) tomurcuklarının paketlediği teknik özellikler için, tüketiciler yalnızca 99 $ / 99 £ / 99 € (yaklaşık 182 AU $) ödeyecekler. Bu arada, AirPods Pro 249 $ / 249 £ / 399 AU $ fiyatla geliyor.


Hiçbir şey kulakta (1), 0,34 cc hazneli güçlü bir 11,6 mm sürücü, Işık, Maksimum ve Şeffaflık ANC modları, Bluetooth 5,2 bağlantısı, dokunma hareketi kontrolleri, hızlı şarj ve bir IPX4 sunmak için üç yüksek tanımlı mikrofon kullanan Aktif Gürültü Engelleme barındırır. -Sıçramaya ve tere karşı dayanıklılık derecesi. Ve kulaklık başına yalnızca 4,7 g ağırlığındadırlar.

İki çift kulaklık, fiyat etiketi dışında oldukça benzer. Üç basamak işaretini kırmadan Hiçbir Şey kulağını (1) aldığınızda neden bir çift AirPods Pro'ya yüzlerce harcayasınız?


Hiçbir şey kulak (1)

(İmaj kredisi: Hiçbir şey)

Pil ömrü

AirPods Pro, ANC kapalıyken 5 saate kadar çıkan ANC etkinleştirildiğinde şarj başına 4,5 saat çalma süresi. Şarj kutusu size toplam 24 saat kullanım süresi verecek şekilde derecelendirilmiştir ve kutuda sadece beş dakika size bir saatlik meyve suyu sağlayacaktır.


Hiçbir şey kulak (1) onu pilin ön tarafına çarpar; 5,7 saat dinleme süresi ve ANC kapalı durumdayken 34 saat ve ANC ile 4 saat artı kasadan 24 saat alırsınız. Ve kasanın 10 dakikalık kısa bir şarjından sonra 8 saate kadar güç elde edersiniz.

Sık sık seyahat ediyorsanız veya işe gidip geliyorsanız ya da sık sık bir şeyleri şarj etmenin saçmalığıyla yüzleşmekten rahatsız olmuyorsanız, Yok kulak (1) sizi saatlerce korur. Ve saatler ve saatler ve saatler....

Hiçbir şey kulak (1)

(İmaj kredisi: Hiçbir şey)

R ve L işaretleri

Apple AirPod'lar, üstte tomurcuklara dönüşen şık, beyaz gövdelerdir ve bir bakışta hemen hemen aynıdırlar. Bu çok büyük bir sorun değil, ancak onları davaya sokarken hangisinin hangisi olduğunu anlamanın - sadece kısa bir an için bile olsa - ne kadar rahatsız edici olduğunu hesaba katmayan bir tasarım hatası.


Hiçbir şey kulak (1) bunu, sağ kulaklıkta genel logoya bağlanan kırmızı bir nokta uygulamasıyla çözer. İlginç bir şekilde, Teenage Engineering'de tasarım başkan yardımcısı Thomas Howard'ın açıkladığı gibi, nokta estetiği bir nokta matrisine dayanmaktadır.KABLOLU.

'Bir avantajımız vardı. Zaten bir şeyler olduğu bir kategoriye girersiniz ve hepimizin AirPods Pro gibi diğerlerini kullanma deneyimimiz oldu. Ve bu sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Öyleyse, içeri atlamak ve bu şeylerden bazılarını çözmeye çalışmak için ne harika bir fırsat.

'Ayrıca, kulaklıkların içeride mi yoksa dışarıda mı olduğunu bildiğiniz şeffaf bir kasaya sahip olmanın en büyük avantajlarından biri. Aynı zamanda, Silikon Vadisi'ndeki arkadaşlarımız tarafından işlerin nasıl yapıldığını sorgulamakla da ilgili. Ürünlerimiz üzerinden bir şekilde sohbet etmeye çalışıyoruz.'

Hiçbir şey kulak (1)

(İmaj kredisi: Hiçbir şey)

Uzamsal ses hilesini bırakmak

Apple AirPods Pro, ses kalitesi söz konusu olduğunda biraz bölücü olan uzamsal ses desteğine sahiptir. Hiçbir şey uzamsal sesi atlamayı seçmedi, çünkü şu anda tartışmalı bir şekilde bir numara. Yukarıda atıfta bulunulan aynı WIRED röportajında, Carl Pei'ye şirketin neden bu özellikten vazgeçmeyi seçtiği soruldu ve cevabı çok mantıklı.

'Uzamsal ses hakkında daha önce bazı tartışmalar yaptık. Gerçekten iyi çalışması için kaynaktan başlaması gerekir. Bu yüzden kayıt özel bir şekilde yapılmalıdır. Mevcut kayıtları alabilir ve onları uzamsal sese uyarlayabilirsiniz, ancak kulağa o kadar iyi gelmiyor. Böylece çağrıyı yaptık. Kaynakta bununla ilgili daha fazla kayıt olduğunda, bunu dikkate alacağız.'

Bu sonReddit konususorunu mükemmel bir şekilde gösteriyor ve nihayetinde neden henüz düzgün bir şekilde uygulanamayan bir özellik için fazladan ödeme yapıyorsunuz? Hiçbir şey bir zorunluluk haline gelene kadar devretmekle doğru çağrıyı yapmamıştır.

Hiçbir şey kulak (1)

(İmaj kredisi: Hiçbir şey)

Tasarım

Bir ürünün form faktörü nüfusun geneline yerleştiğinde bir tasarımı ilerletmek zordur. Apple, gövde ile damgasını vurmuş gibi görünse de, Google ve Samsung gibi rakip markalar,Piksel TomurcuklarıveGalaxy Tomurcukları Pro.

Hiçbir şey kök yolundan aşağı gitmedi, ancak şeffaf malzemeleriyle tasarıma yeni bir dokunuş kazandırdı. AirPods Pro, Apple'ın kazanan bir formül bulduğunda işleri canlandırmak için çok az şey yapmasıyla kıyaslandığında olumlu bir şekilde yumuşak görünüyor - başarıya ulaştığında bir tasarımı ne kadar az değiştirdiğini görmek için iPhone'a bakmanız yeterli.

NSiPhone 12hala o dev çentikle oynuyor ve bir avuç şirket şimdi ön kameralarını ekranın altında hareket ettirirken, önümüzdeki günlerde olduğu gibiGalaxy Z Katlama 3, Apple'ın birbiraz daha küçük çentikile bu yıliPhone 13. Gerçekten çığır açan şeyler.

Pei, WIRED'e verdiği demeçte, 'Birçoğumuz tüketici teknolojisinin giderek daha fazla aynı görünmesinden ilham almadık' dedi. bağlı kalabileceğimiz bir tasarım dili bulmak önemliydi. Jesper [Teenage Engineering'in kurucusu ve CEO'su Kouthoofd] bize duvarda bir sürü ürünün olduğu Sony müzesinden bir resim gösterdi. Tutarlı bir vizyon görebilirsiniz. Günümüz şirketlerinin gerçekten bir tasarım vizyonu yok, sadece her çeyrekte moda olan her şeyi yapıyorlar.

İşin püf noktası, farklı bir şey bulmaktır, bu da arzu edilir, ancak sadece farklı olması için değil. Gördüğünüz yerde saf şeffaf tasarımher şeykulakiçi ve ayrıca durumda, bu kriterleri karşılamıyor. Ürünleri daha çok kişiye ulaştırmak istiyoruz. Tamamen şeffaf olsaydı çok niş olurdu.'

Hiçbir şey kulak (1) tomurcukları 17 Ağustos'taHiçbir şey web sitesive seçkin perakendecilerde. Noting web sitesinde 31 Temmuz 06:00 PDT/ 9AM EDT/2PM BST'de bu hafta için planlanan ikinci bir sınırlı düşüş var. Bu nedenle, lansman için birkaç hafta bekleyemezseniz, sayfayı işaretleyin ve bu Cumartesi oraya gidin.