Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • En uygun fiyatlı 6 saat markası (200 £ altı)

En uygun fiyatlı 6 saat markası (200 £ altı)

Bir saat satın almak söz konusu olduğunda, aramanızı hassaslaştırmanın harika bir yolu fiyattır. Bu durumda, bütçeniz 200 £ civarında olduğunda göz önünde bulundurmanız gereken en iyi markalara bakıyoruz.


Lüks bir saat ararken bu fiyat etiketine kolayca bir veya iki (veya üç veya dört) ekleyebildiğiniz zaman kulağa pek hoş gelmeyebilir. Ama neyse ki bu, birçok ünlü markanın güzel saatlere sahip olduğu ve çok sayıda küçük firmanın daha alternatif bir şey arayanlar için saat sunduğu bir fiyat.

Kendinden kurmalı mekanik saatler daha pahalı olma eğiliminde olduğundan, bu fiyat aralığındaki saatler genellikle bir pil ve kuvars hareketi ile çalışır. Ancak bu katı bir kural değildir ve daha önce bu fiyat aralığında otomatik Rotary saatler görmüştük.

  • best-watches-men-2020-under-200

Sadece altı marka seçmek zordur, ancak bu seçimin, yaklaşık 200 sterlinlik bir sonraki saat satın alımınız için size bol miktarda ilham vereceğini umuyoruz.

Swatch saatler


(Resim kredisi: Renk Örneği)

1. Renk örneği

Swatch, Yetmişli yıllarda indirimli Japon saatleri ile kafa kafaya gittikten ve Kuvars Krizi'ne son verdikten sonra İsviçre saat endüstrisini kurtardı. Swatch'ın yaptığı, quartz mekanizmanın sadeliğini, doğruluğunu ve düşük fiyatını benimsemek ve geniş bir yelpazede şık saatleri uygun fiyata sunmaktı.

Bugün, Swatch saatleri 50 sterlinin altında başlıyor ve 140 sterline kadar çıkıyor. Yakında çıkacak olan James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok'u tanıtmak için satılan özel Q-branch gibi sınırlı sayıda üretilen modeller için çok daha fazla ödeyebilirsiniz.


Swatch'ın bu makalede yer almasını sağlayan şey, seçeneklerin genişliğidir. Çünkü, hepsi Swatch'tan tanımlanabilir olsa da, her model basit, siyah beyaz New Core'dan daha geleneksel Sir Blue Classic'e, Camouforest'taki kamuflaj renkli Swatch Essentials'a ve göz alıcı Pasta Şeflerine kadar çarpıcı biçimde farklıdır. Caramellissima adında eğlenceli bir bitiş. Günümüzün Swatch modellerinin çoğu, eğlenceli tasarımlarına pratiklik getiren bir gün ve tarih komplikasyonuyla birlikte gelir.

Mondaine saatler


(İmaj kredisi: Mondaine)

2. Mondaine

Mondaine, İsviçre demiryolu ağında bulunan saatlerle tasarımlarını paylaşan saatler yapar. 200 sterlinlik serinin tamamına yayılmayacak olsa da, güzel sade beyaz kadranı, siyah işaretleri ve ikonik kırmızı saniye ibresi ile size Mondaine Classic'i sunacak.

Paslanmaz çelik kasası, kristal camı ve deri kayışı ile İsviçre yapımı bu, anlatacak bir hikayesi olan, zahmetsizce şık bir kuvars saattir. Bir bakışta okunması da çok kolay ve standart siyah kayış Mondaine'in kırmızı seçeneğiyle değiştirildiğinde özellikle iyi görünebilir.

189 sterlinlik Mondaine Classic 36 mm kasa çapına sahiptir ve her boyuttaki bilek için uygundur, 175 sterlinlik Mondaine Essence Black ise siyah bir kasa ve vegam kayışa ve 41 mm daha geniş bir çapa sahiptir.

  • Mondaine saatlerine buradan göz atın

Vatandaş saatler


(İmaj kredisi: Vatandaş)

3. Vatandaş

Kendinize bir indirim bulun ve 200 £ işaretinin altına düşen çok çeşitli Citizen saatleri var. 180-220 sterlin arasında gezinme eğilimi gösteren ve mavi kadranlı ve çerçeveli 43 mm paslanmaz çelik kasa, saat üç konumunda tarih, bir bilezik kayışı bulunan Vintage Sport erkek saatine özellikle düşkünüz. ve asla yeni bir aküye ihtiyaç duymadığı anlamına gelen Citizen's Eco-Drive sistemi.

Ayrıca Citizen'den, 41 mm paslanmaz çelik kasası, safir kristali, deri kayışı ve tüm dünyada zamanı takip etmenize yardımcı olan mavi kadranı olan bir erkek saati olan Eco-Drive World Time'ı öneriyoruz.

En uygun fiyatlı saat markaları

(İmaj kredisi: G-Shock)

4. G-Şok

200 £ altında bir saat arıyorsanız, go-to 'zor' saat markası da go-to-watch markalarından biri olmalıdır. Fiyatlar 109 £ ile 600 £ arasında değişiyor, ancak 200 £ işaretinin altında birçok model mevcut. Japon saat markası da son zamanlarda gerçekten farklı tarzlara yöneldi. Bu fiyat aralığında çoğunlukla plastik saatlere bakacaksınız, ancak garip metal çerçeveyi de bulabilirsiniz.

Klasik GW-B5600MG-1ER ve AP Royal Oak'a benzerliği nedeniyle sevgiyle Casioak olarak bilinen GA-2100HC-4AER'in büyük hayranlarıyız. Ayrıca, antrenman yapmak istiyor ancak bir akıllı saat istemiyorsanız mükemmel olan sportif GA-2000HC-7AER'i gerçekten seviyoruz.

  • G-Shock saatlerine buradan göz atın

En uygun fiyatlı saat markaları

(Resim kredisi: Timex)

5. Zaman x

Timex'ten daha ikonik, uygun fiyatlı bir saat markası var mı? Belki de değil. Bankadaki net 200 sterlin ile markanın hemen hemen tüm ürün yelpazesine erişebilirsiniz. Çok popüler Timex Q ve şık, vintage esintili Timex Marlin'i içeren Timex'in son yeniden sayılarını seviyoruz.

döner saatler

(İmaj kredisi: Döner)

6. Döner

Döner saatler rahat bir şekilde 100 sterlinin altında ve hatta 70 sterlinin altında başlar. Tüm modeller, her bilek çevresine uyum sağlamak için klasik tasarımlara ve farklı boyutlarda paslanmaz çelik kasalara sahiptir. Rotary'nin saatlerinin çoğu paslanmaz çelik bilezik kayışlarla sunulur, ancak deri seçenekleri de mevcuttur ve çoğuna endüstri standardı pabuçlar sayesinde herhangi bir kayış takılabilir.

Rotary Canterbury (119 £) ve Windsor'un (125 £) klasik tasarımlı bir erkek saati hayranıyız. Rotary ayrıca bir bayanlar Canterbury'yi 99 £'a ve Expander'ı pembe altından 105 £'a sunuyor. Kronograf arayanlar, siyah veya beyaz kadranlı 165 £ fiyatla sunulan Rotary Oxford Chronograph'ı incelemeli ve eşit fiyatlı Windsor Multifunction ay evresi komplikasyonuna bile sahip.

Bunu beğendin mi?