Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ücretsiz denemeli 6 VPN: 2021'de satın almadan önce deneyebileceğiniz en iyi VPN

Ücretsiz denemeli 6 VPN: 2021'de satın almadan önce deneyebileceğiniz en iyi VPN

VPN yazılımının inceliklerinde tamamen yeni olsanız da olmasanız da, bu anlaşılabilir bir durumdur - bunun en iyisi olduğunu söylesek bile.en iyi VPNorada - paranızla ayrılmadan önce hala emin olmak isteyeceksiniz. Ücretsiz deneme sürümüne sahip VPN'ler oldukça yaygındır, bu nedenle, tam olarak taahhütte bulunmadan önce yazılımı ve sizin ve cihazınız için olanın olup olmadığını anlamanıza olanak tanır.

Ücretsiz denemeler sunulan çok sayıda VPN'in yanı sıra ücretsiz denemelere karşı para iade garantilerini tartmak ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha da büyük bir seçime izin vererek nasıl çok farklı olmadıklarını bulmak için okumaya devam edin.

Ücretsiz deneme sürümüne sahip VPN'ler için en iyi seçimler


ExpressVPN -30-gün para iade garantisi
ExpressVPN 7 günlük ücretsiz denemeler, Android veya iPhone'ları için ilgili Google Play Store veya App Store üzerinden satın alanlar için sunulmaktadır. Ama, bizdoğrudan ExpressVPN üzerinden abone olmayı önerinile paranızın karşılığını en iyi şekilde alma%49 tasarruf, ek olarak3 ay ücretsizaboneliğinizle ve birBackblaze yılı ücretsiz, sınırsız bulut depolama alanıyla fotoğraf, video ve diğer dosyaları depolamanıza olanak tanır.


Açıkça bir 'ücretsiz deneme' olmasa da, ExpressVPN ayrıca bir30-gün para iade garantisi. Bu, ExpressVPN deneyiminizden keyif almıyorsanız ve bunun size uygun olduğunu düşünmüyorsanız, 30 gün dolmadan iptal edip paranızı geri alabilirsiniz.

30 günlük para iade garantisiyle ExpressVPN'i şimdi deneyinFırsatı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

NordVPN - go.nordvpn.net/aff_c
NordVPN, ExpressVPN ile NordVPN arasındaki savaş söz konusu olduğunda bir saniyedir ve ayrıca bir30-gün para iade garantisiyeni müşterilere, bir koşuşturma vermenize ve sizin için hizmet değilse paranızı geri almanıza olanak tanır.

ExpressVPN'e çok benzer şekilde, Android telefonunuz veya tabletiniz için Google Play Store'dan satın alarak 7 günlük ücretsiz deneme süresi elde edebilirsiniz - ancak App Store aynı şeyi Apple ürünleri için sunmaz. Yine de, büyük bir fırsatı kaçıracaksınız%68 tasarruf, bu yüzden her zaman en iyisidir go.nordvpn.net/aff_cBu muhteşem tekliften en iyi şekilde yararlanırsanız, ayda yalnızca 3,71 ABD Doları (yaklaşık 4,80 ABD Doları) ile en iyi fiyatlardan yararlanmak için.


go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

sörf köpekbalığı -30 günlük para iade garantisi
Uygun fiyatlı bir VPN önermek söz konusu olduğunda favorimiz olan Surfshark, Android kullanıcılarına Google Play Store üzerinden 7 günlük ücretsiz deneme süresi sağlar. Ancak, paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız,doğrudan Surfshark'a abone olacakgülünç derecede ucuz olmasını sağlarAyda 2,49 ABD Doları (3,20 ABD Doları)bununla değerlendir%81 tasarrufyalnızca kendi web sitesi aracılığıyla kullanılabilir.

Yine de endişelenme. VPN'inizi Android akıllı telefonunuza veya hemen hemen başka herhangi bir cihaza yüklemek istiyor olun, kaydolmak sizi doğrudan güvence altına alır.30-gün para iade garantisi, esasen size Surfshark'ın sizin için uygun olup olmadığını görmek için bir aylık ücretsiz deneme süresi veriyor.


Surfshark'ı 1 ay deneyin, tüm paranız iadeFırsatı Görüntüle

IPVanish -Yıllık planlarda 30 günlük para iade garantisi
IPVanish'e aboneliğinizin ilk ayında veya ilk yılında %50 tasarruf edebilirsiniz. Ödeme arasında seçim yapınYıllık 49,99 ABD Doları (yaklaşık 65 Avustralya Doları)veyaAyda 4,99 ABD Doları (yaklaşık 6,50 ABD Doları), bundan sonra ayda 9,99 ABD Doları (yaklaşık 12,95 ABD Doları) veya yılda 89,99 ABD Doları (yaklaşık 116,50 ABD Doları) olacaktır. Ancak, yalnızca IPVanish'in yıllık planına abone olursanız, 30 günlük para iade garantisinden yararlanacaksınız.

Bu, satın almadan önce denemenizi ve süper hızlı ve güvenilir hızlarının ve harika mobil uygulamalarının sizin ve cihazlarınız için mükemmel olup olmadığını görmenizi sağlar.

Yıllık planlarda 30 günlük para iade garantisi ile satın almadan önce deneyinFırsatı Görüntüle

SiberGhost -45 günlük para iade garantisi
Elbette, App Store veya Google Play Store üzerinden 7 günlük ücretsiz deneme kulağa hoş geliyor, peki yaCyberGhost'u denemek için tam 45 gün, senin için değilse tüm paranı geri mi? Evet, CyberGhost müşterilerine hizmetini denemeleri için tam 45 gün sunuyor.

Tarafındandoğrudan CyberGhost'un web sitesi üzerinden abone olmakile daha da iyi fiyatlardan yararlanabilirsiniz.Ayda 2,25 ABD Doları (3,11 ABD Doları) ücret sunan 3 yıllık planveüstüne 3 ay ücretsiz. Bunu akıllı telefonlarınızdaki uygulama mağazalarından alamazsınız...

45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost'u edininFırsatı Görüntüle

trk.aclktrkr.com/aff_c

Sıcak Nokta Kalkanı - trk.aclktrkr.com/aff_c
Her ikisinin de en iyisini sunan bir7 günlük ücretsiz denemeHotspot Shield'in Premium planının yanı sıra45 günlük para iade garantisibundan sonra bunun sizin için VPN hizmeti olup olmadığını iyi ve gerçekten belirlemek için.

trk.aclktrkr.com/aff_cve yapacaksın%40'a kadar tasarruf edin, Premium planı için ayda 12,99 ABD Doları (19,99 ABD Doları) yerine ayda 7,99 ABD Doları (11,99 ABD Doları) veya Premium Aile planı için aylık 19,99 ABD Doları yerine ayda 11,99 ABD Doları'na ulaşarak, bağlantılarınızı 5 cihazdan 25'e çıkarıyor ! Avustralyalı müşteriler, 45 günlük para iade garantisi ile ayda sadece 4,99 AU$ ödeyerek üç yıllık bir plana kaydolurken %75 tasarruf edebilir.

trk.aclktrkr.com/aff_c trk.aclktrkr.com/aff_c

Aboneliği olmayan bir VPN var mı?

Parmaklarınızı VPN dünyasına daldırmak istiyor ancak paranızla ayrılmaya hazır değil misiniz? Her zaman seçimimize göz atabilirsiniz.en iyi ücretsiz VPN'ler, size sunulan özellik türlerinin bir resmini elde etmek.

Elbette, en sevdiğimiz VPN'lerin birçoğunun en az bir aylık para iade garantisi sunmasını önermesiyle, sizin için gerçekten uygun olup olmadığını bilmenin güvenlik ağıyla doğrudan bir VPN aboneliğine dalmamak için hiçbir neden yok. para iadesi alırsınız.

Para sorun mu? Ayrıca bir listemiz varen ucuz VPN'lerbütçesi olanlar için.


ExpressVPN'in ücretsiz deneme sürümü var mı?

Yukarıda açıklandığı gibi, ücretsiz deneme olarak açıkça tanıtılmasa da deneyebilirsiniz.ExpressVPNve 30 günlük para iade garantisi ile sizin için hizmet değilse para kaybetmeyin. Bu, ilk 30 günlük süre içinde ExpressVPN'den memnun kalmadığınıza karar verirseniz, harcadığınız parayı geri alabileceğiniz anlamına gelir.

Google Play Store'un Apple App Store'u üzerinden satın alırken 7 günlük ücretsiz deneme seçeneği de vardır - ancak,ExpressVPN'in web sitesinde %49 indirim, veya aboneliğinizle birlikte verilen ücretsizlerden herhangi biri.


NordVPN'in ücretsiz deneme sürümü var mı?

ExpressVPN ile aynı,NordVPN30 günlük para iade garantisi politikasıyla birlikte gelir, beğenmediğinize ve aboneliğinize devam etmek istemediğinize karar verirseniz, hemen denemenize ve tüm paranızı geri almanıza olanak tanır.

Android akıllı telefonlar ve tabletler için Google Play Store'a abone olduğunuzda 7 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olsanız da bundan yararlanamayacaksınız. go.nordvpn.net/aff_c.


En iyi ücretsiz sınırsız VPN nedir?

Öncelikle, bir nedirücretsiz sınırsız VPN? Fonlarına sıkı sıkıya bağlı kalmak isteyenler için, ancak yine de bir VPN hizmetinin tamamen sınırsız deneyiminden, hiçbir veri sınırlamasından tüm özelliklerinin serbest bırakılmasına kadar yararlananlar için,MayısKaba bir uyanış içinde olun, çünkü hiçbir şey gerçekten bedavaya gelmez. Tam özellikli bir VPN'den sonra ücretsiz olarak nelerin mevcut olduğunu görmek için yukarıdaki açıklayıcımızı okuyun.


Daha fazla oku: