Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • 2017'nin en iyi 7 tanışma uygulaması ve web sitesi

2017'nin en iyi 7 tanışma uygulaması ve web sitesi

Çevrimiçi randevu damgası çoktan ortadan kalktı, ancak şimdi başa çıkabileceğimizden daha fazla tanışma uygulamamız ve sitemiz var. Berbat bir tanesine kaydolursan güzel bir randevu zamanını boşa harcarsın! Bu nedenle 2017 için en iyi yedi tanışma uygulaması ve web sitesini topladık. Bunları seçtik çünkü her biri çevrimiçi buluşmaya benzersiz bir yaklaşım ya da ideal randevunuza yaklaşmanıza yardımcı olacak şık bir işlev sunuyor. Sıradan bir ilişki ya da gelecekteki bir eş arıyorum. Profil resimleri hazır ...


Eşleşme

Şunlar için mükemmel: ciddi bir ilişki arayan herkes

Orijinal ve hala en iyilerinden biri. Match, size ideal partneri bulmak için derinlemesine bir anket kullanan sıradan tanışma sitelerinden büyük bir adımdır. Sitenin derin bir aktif kullanıcı havuzu ve etkileyici bir başarı oranı var - 92.000'den fazla evlilik oluşturmaya yardımcı oldu. Temel profiller ücretsizdir, ancak tam Eşleşme deneyimini elde etmek için üyeliğe ihtiyacınız olacak - altı ay boyunca kaydolduğunuzda ayda 9,99 £. Bir beau bulmanıza yardımcı olacak tonlarca özellik vardır, bunlara birisi karşılıklı bir maç olduğunda sizi uyaran Karşılıklı Eşleştirme işlevi ve yakındaki uyumlu singletonları bulan Çevremde özelliği dahildir.

Match.com web sitesi


Match.com iPhone uygulaması

play.google.com/store/apps/details


Bumble

Şunlar için idealdir: ilk hareketi yapmak isteyen kadınlar


Tinder'in kurucu ortağı Whitney Wolfe tarafından oluşturulan Bumble, bayanların çevrimiçi buluşma sürecinin kontrolünü ele geçirmelerine yardımcı olmak için burada. Nasıl? Özel mesajlaşma yalnızca kadın (bal) ilk hareketi yaptığında etkinleştirilir. Aynı cinsiyetten bağlantılar için, ballardan biri hareket edebilir. Doğrudan bir hesap oluşturun veya bölgenizde tarihlerle tanışmak veya yeni arkadaşlar edinmek için (bir BFF işlevi de vardır) Facebook üzerinden oturum açın; bağlantı kesilmeden önce harekete geçmek için 24 saatiniz var. Uygulama içi satın alımlar arasında Bumble Boost (ayda 9,99 £ 'dan) bulunur; bu, profilinizde doğrudan kaydıran kullanıcılarla anında eşleşmenizi, süresi dolan eşleşmelerle yeniden bağlantı kurmanızı ve daha fazlasını sağlar.

Bumble web sitesi

Bumble iPhone uygulaması

play.google.com/store/apps/details


Happn

Şunlar için idealdir: En sevdiğiniz uğrak yerlerinde tarih bulmak

Yerel kütüphanenizi sevin ve rahatlayabileceğiniz bir kitap kurdu bulmayı ister misiniz? Happn, sizi sizinle aynı yerlerde takılan insanlardan oluşan bir ağa bağlayarak yardımcı olabilir. Gerçek hayatta başka bir Happn kullanıcısıyla yolunuz her kesiştiğinde, arkadaşlık profili zaman çizelgenizde görünür - bunun işe yaraması için ikinizin de (uygulama aracılığıyla) 'check-in' yapmış olmanız gerekir. Onlarla kaç kez aynı yerde / yerlerde olduğunuzu ve bilmeden ne sıklıkta onların yanında olduğunuzu göreceksiniz. Endişelenmeyin, gerçek zamanlı konumunuz gizli kalır! Birinin profilini özel olarak beğenin veya meraklı olduğunuzu bilmesini istiyorsanız ona bir Charm (10 için 1,99 €) gönderin. Karşılıklı beğeniler bir Crush yaratır, ardından mesajlaşmaya başlama zamanı.

Happn web sitesi

Happn iPhone uygulaması

play.google.com/store/apps/details

eHarmony

Şunlar için mükemmel: gerçek aşkı arayan insanlar

'Kelebeklerin arkasındaki beyinler' olarak da bilinen eHarmony, Birleşik Krallık’ın en büyük ilişki sitelerinden biridir. Hizmet, anlamlı bağlantılar arayan bekarları güçlendirmek için bilim ve psikolojinin bir karışımını (Oxford İnternet Enstitüsü ile işbirliği içinde Birleşik Krallık için bilimsel olarak uyarlanmıştır) kullanır. Süreçle ilgili hiçbir şey yok - aşkı aceleye getiremezsin, tamam mı? - ama bu vergi olduğu anlamına gelmez. Kaydolduktan sonra, tanışmayı umduğunuz kişinin türü ve eHarmony'nin eşleşmeleri seçmesine yardımcı olacak diğer kapsamlı sorular sorulacak. Temel üyelik, 12 aylığına kaydolduğunuzda aylık 12,95 £ tutarındadır, ancak başlangıçta ücretsiz olarak maçlara katılabilir ve bunları inceleyebilir ve şimdilik bir Kişilik Profili alabilirsiniz.

eHarmony web sitesi

eHarmony iPhone uygulaması

play.google.com/store/apps/details

Tinder

Şunlar için mükemmel: çevrimiçi buluşmanın daha kolay bir yolu

Tinder, başka hiçbir flört uygulamasının yapamadığı şekilde sosyal bilince girdi. Xenials ve Y kuşağı arasında popüler olan bu aşk (ve ahem, eğlence) için 'sağa kaydırın' uygulamasını kullanmak daha kolay olamazdı: bazı özçekimler yükleyerek, bir biyografi yazarak ve yaş ve mesafe tercihlerinizi belirleyerek bir profil oluşturun, ardından Olası tarihlerde sola (hayır, teşekkürler) veya sağa (peki, hey orada!) kaydırın. Tinder’ın aktif aylık kullanıcı havuzu büyüktür ve havalı biriyle tanışma şansınızı artırır. Premium özellikler arasında Tinder Passport (dünyanın başka yerlerinde bulunan maçlar arasında kaydırın - merhaba, tatil aşkları!) Ve sola kaydırıp sonra pişman olduğunuz zamanlar için Geri Sar'ı içerir. Tsk! Tinder Online yakında piyasaya çıkıyor ve size bu ultra popüler buluşma deneyiminin bir masaüstü sürümünü sunuyor.

Tinder web sitesi

Tinder iPhone uygulaması

play.google.com/store/apps/details

Badoo

Şunlar için idealdir: bir ünlü benzeriyle çıkmak

Kısmen sosyal ağ, kısmi arkadaşlık uygulaması Badoo, Tinder'e benzer bir işleve sahiptir ve 60 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıya sahiptir ve dünya çapında aşk ve arkadaşlık arayan çok sayıda 345 milyon kayıtlı kullanıcı ile. Uygulama şu anda gelen yeni bir özellik nedeniyle dilleri ayarlıyor: en çok benzedikleri ünlü veya normlara göre tarihleri ​​arama yeteneği. Evet, yüz tanıma teknolojisi sayesinde çok geçmeden Justin Bieber, Kim Kardashian West veya eski sevgilin gibi görünen birini arayabilir ve onunla bir randevu almaya çalışabilirsin (çok tuhaf mı? Evet). Badoo'ya kaydolduğunuzda, tüm olağan şeyleri (demografik bilgiler, ilgi alanları, neden rock) listelemeniz istenecek, ardından bölgenizde kimin yakın eşleştiğini görmek ve doppelgänger flört eğlencesine katılmak için diğer profilleri görüntüleyebilirsiniz.

Badoo web sitesi

Badoo iPhone uygulaması

play.google.com/store/apps/details

OkCupid

Şunlar için mükemmel: fetişlerinizin serbest kalmasına izin vermek

OkCupid, vanilyalı randevular arasında olduğu kadar, belirli fetişlere ev sahipliği yapanlarda da popülerdir - sakal severler ve kedi meraklıları, bu sizin için! Bu yılın başlarında OkCupid, potansiyel bir tarihe daha derin ve daha bilgili bir ilk bakış elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış DoubleTake adlı yeni bir uygulama özelliğini tanıttı; mini fotoğraflar ve ilgi alanlarına ve hobilerine kısa bir genel bakış, akıllı telefonunuzun ekranında düzgün bir şekilde durur. Web sitesinde ve uygulamada ideal randevunuzu bulmaya yaklaşmanıza yardımcı olacak mesajlaşma araçları, kişilik testleri ve soruları, Instagram entegrasyonu (uygulama) ve diğer işlevleri bulacaksınız. OkCupid ücretsizdir, ancak rafine arama ve bağlantı araçlarına erişmek için premium bir abonelik isteyebilirsiniz.

OkCupid web sitesi

OkCupid iPhone uygulaması

play.google.com/store/apps/details