Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En İyi 7 Microsoft Surface Aksesuarı: Windows Tabletinizi Güçlendirin!

En İyi 7 Microsoft Surface Aksesuarı: Windows Tabletinizi Güçlendirin!

Cihazlar daha popüler hale geldikçe, aksesuar üreticileri oturmaya ve dikkat çekmeye başlar ve bu da Surface ile olur. Microsoft artık daha az güçlü bir bütçe sürümünü şu şekilde satmaktadır:Yüzey 3, daha güçlüYüzey Pro 3ve en son ve en iyisi,Yüzey Pro 4.


Bu hibrit cihazlardan birini seçtiyseniz ve onu kullanmak için başka ne kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, o anın en iyi aksesuarlarından oluşan bir koleksiyon için okumaya devam edin.

Daha fazlasını okuyun: Microsoft Surface Go incelemesi: yeni bir iPad Pro ve Galaxy Tab S4 katili mi?

1. Surface Pro 4 Kalem

Microsoft'un Surface Pen'inin faydasını hiç görmediyseniz, şimdi merak etme zamanı. Yeni Surface Pro 4 kalemini kullanarak, tek tıklamayla OneNote'u açma, OneNote'ta bir ekran görüntüsünü çift tıklama ile açma ve uzun bir basışla Cortana'yı etkinleştirme gibi çok sayıda şey yapabilirsiniz.


Bir kalem ucu seti satın aldığınızda, size bir uç çıkarma aracı ve daha hassas bir şekilde çizim yapmak veya yazmak için kullanılabilecek dört ipucu verilir. Bunlar: 2H (çok düşük sürtünme), H (düşük sürtünme), HB (orta sürtünme) ve B (yüksek sürtünme). Yeni kalem, 1.024 seviyeli basınç hassasiyetine sahiptir (Surface Pro 3 Pen'in 256'dan itibaren) ve parmağınız yerine menüleri ve simgeleri seçmek için bir araç olarak ikiye katlanır.

2. Yeni Tip Kapak

Dizüstü bilgisayarınızın / tablet hibritinizin gerçekten anlaşmanın dizüstü bilgisayar kısmını sunmasını istiyorsanız oldukça önemlidir (denemelerinizi dokunmatik ekranda yazmayacaksınız, değil mi?). Aslında, Microsoft'un bu klavyeleri ilk başta Surface cihazlarıyla birlikte sunmaması biraz sinsi, bu nedenle alıcılar bazen ekstra masrafların farkında kalıyor.


Onlar da pahalı eklemeler, ancak olumlu yönden çok iyi yapılmışlar ve sadece birkaç milimetre kalınlığındalar. Yeni Surface Pro 4 klavyesi, Surface Pro 3'ün ultra sığ Tip Kapak tuşlarının aksine, normal bir klavyede yazmaya biraz daha yakın olan ada tarzı tuşlara sahip olacak şekilde tamamen yeniden tasarlandı.

Surface Pro 4'ün Tip Kapağı, Surface Pro 3 ile de çalışır, bu nedenle Microsoft'un en son tabletini kullanmak için yükseltmeniz gerekmez.

3. Yerleştirme İstasyonu

İki Surface modeliyle eşleşecek iki model mevcuttur ve bu Yerleştirme İstasyonları, Surface'in masa üzerinde tek bir konumda sabitlendiğinde bir dizüstü bilgisayarı taklit etme becerisine gerçekten katkıda bulunur - daha büyük bir monitör, daha fazla çevre birimi bağlayabilirsiniz. , aynı anda cihazı şarj ederken kablolu bir Ethernet bağlantısı, hoparlörler ve daha fazlası.

Yüzey Bağlantı İstasyonu


Örneğin, Surface'ınızdan yakındaki bir yazıcıya bir şey çıkarmanız gerekirse veya dosyalara erişmek için birkaç harici sabit sürücü takmanız gerekirse, Yerleştirme İstasyonunu kullanabilirsiniz. Yuvanın tasarımı, Surface 3 veya Surface Pro 3 için satın almanıza bağlı olarak değişir, ancak fiyat aynı kalır. [Microsoft'tan 164,99 £]

4. Knomad Surface Taşınabilir Düzenleyici

Bir Surface veya Surface Pro'ya yalnızca günlük yaşamın yıpranması ve yıpranması nedeniyle zarar gördüğünü görmek için yüzlerce pound harcamak istemezsiniz, bu nedenle tabletinizin / dizüstü bilgisayarınızın iyi görünmesini sağlamak istiyorsanız bir çanta veya taşıma çantası gereklidir. yeni olarak. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğiniz var, ancak Knomad'ın özellikle Surface için yaptığı durum, grubun en iyilerinden biri.

Yüzey Knomad Taşınabilir Düzenleyici

Pamuklu kanvas kumaş Düzenleyici, değerli arduvazınızı kazara düşme ve çarpmalara karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda taşınabilir bir pil, akıllı telefon, (kağıt) dizüstü bilgisayar, şarj kablosu ve daha fazlası için yer sağlar - buraya bir pasaport ve kredi kartı bile sığdırabilirsiniz Surface cihazınızla bir yerden bir yere hareket ediyorsanız. [Knomo'dan 60 £]

5. 64 GB SanDisk Ultra microSD kart

Surface'ınızın modeline ve yapılandırmasına bağlı olarak, kendinizi 64GB ile 512GB arasında bir dahili depolama alanıyla bulabilirsiniz - başka bir deyişle, başlangıçta ne kadar sıçradığınıza bağlı olarak pek fazla değil. Depolama sıkıntısını telafi etmenin bir yolu, her modelde yerleşik olan microSD kart yuvasını kullanmaktır.

Surface 64 GB SanDisk kartı

Elbette, ne kadar harcamak istediğiniz konusunda seçenekleriniz tamamen açıktır - burada SanDisk'ten (daha saygın markalardan biri) yüksek performanslı bir 64GB kart seçtik, ancak kolayca birkaç küçük kart satın alabilir veya tercih edebilirsiniz pahalı bir 128GB alternatifi. Alternatif olarak harici bir sabit disk de kullanabilirsiniz. [Amazon'dan 16,99 £]

6. Ark Dokunmatik Fare

Arc Touch Mouse'un biraz sıra dışı göründüğünü düşünüyorsanız, bunun nedeni elinizin şekline uyacak şekilde özel olarak kalıplanmış olması veya Microsoft'un iddia ettiği gibi. Bu, 'Surface'den esinlenmiştir' (ne yaparsanız yapın) ve tüm zamanınızı cihazın dokunmatik ekranına dokunarak geçirmek yerine bir fare kullanmanın daha doğal eylemini tercih ediyorsanız ideal seçimdir.

Yüzey Ark Dokunmatik Fare

Bu farede 30 fitlik (yaklaşık 9,1 m) bir mesafe vardır, bu nedenle menzil dışına çıkma konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve Bluetooth üzerinden çalıştığı için de birbirine dolanacak kablolar yoktur. Geleneksel kaydırma tekerleği, parmak hareketinizin hızına tam olarak yanıt veren dokunsal bir dokunmatik şerit ile değiştirilir. [Microsoft'tan 59,99 £]

Bunu beğendin mi?Çıkış yapmakWindows 10'a nasıl yükseltilir