Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • MacBook, MacBook Pro, HP Spectre 13, Dell XPS 13 ve daha fazlası için en iyi 7 USB-C aksesuarı

MacBook, MacBook Pro, HP Spectre 13, Dell XPS 13 ve daha fazlası için en iyi 7 USB-C aksesuarı

Eğer aldıysanparlak yeni bir dizüstü bilgisayarson bir yıl içinde bir veya daha fazla USB-C bağlantı noktasıyla gelme şansı yüksektir - gerçekten de en son MacBook'lar veMacBook Artılarıhemen hemen ona bağlı. Peki, bu çok amaçlı, yüksek özellikli bağlantı standardından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ne var? Olduğu gibi oldukça fazla.


Burada, bağlantı noktası genişleticilerden harici disk sürücülerine kadar ihtiyacınız olacak ana eklenti türlerini kapsayan, şu anda piyasada bulunan en iyi aksesuarlardan bazılarını inceleyeceğiz.

Ne tür bir USB-C dizüstü bilgisayarınız olursa olsun, hepsi çalışmalıdır, ancak eğer varsa bilgisayarınız için 'resmi' aksesuarları almak isteyebilirsiniz.

1. Satechi İnce Alüminyum Çok Bağlantı Noktalı Hub

Dizüstü bilgisayarınızda sahip olduğunuz USB-C bağlantı noktalarının sayısı sınırlıysa, bu Satechi hub gibi bir şey gerçekten kullanışlı olabilir - tek bir USB-C bağlantı noktasını iki USB 3.0 soketine, bir 4K HDMI videoya genişletir. çıkışı ve başka bir geçiş USB-C bağlantı noktası.


Bu geçiş bağlantı noktası, diğer bağlantı noktalarını kullanırken dizüstü bilgisayarı şarj etmeye devam edebilir ve göbeğe birinci sınıf bir görünüm kazandıran fırçalanmış alüminyum kaplamasıyla parçaya da bakar. Apple'ın dizüstü bilgisayarlarına uyması için altın, gül altın, gümüş ve uzay grisi kaplamalarla geliyor.

Günümüzün en iyi Type-C Slim Multi-Port Adapter fiyatları 482 Amazon müşteri yorumu Satechi Slim Aluminium Type-C ... Amazon Prime $ 59.99 Satechi Slim Aluminium Type-C ... Amazon Prime $ 59.99 Satechi Slim Aluminium Type-C'yi ... Amazon Prime 59,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Satechi İnce Alüminyum Tip-C ... Walmart69,99 59,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

2. Samsung Pingtwitter SSD


USB-C özellikli dizüstü bilgisayarınıza fazladan depolama alanı eklemek istiyorsanız, Samsung Pingtwitter SSD bir göz atmaya değer - katı hal depolamayı seçmek fiyata küçük bir prim ekler, ancak buna değeceğini söyleyebiliriz. alacağınız daha yüksek hızlara göre.

Sürücünün 250GB, 500GB, 1TB ve 2TB versiyonları mevcuttur ve buna göre fiyat değişir. Yine bu SSD teknolojisi sayesinde sürücü de oldukça küçüktür ve Samsung'un kendi uygulamasının yardımıyla Android telefon ve tabletlerde de kullanabilirsiniz.


Günün en iyi SSD Pingtwitter 250GB fiyatları 155 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

3. OWC USB-C Yuvası

Tıknaz OWC USB-C Dock ile bir bağlantı noktasını 11'e dönüştürmeye ne dersiniz? Kendi gücüne ihtiyaç duyar, ancak dizüstü bilgisayarınızı ciddi bir üretkenlik makinesine dönüştürür - gri, altın, pembe ve gümüş renk seçenekleriyle, bilgisayarınıza mükemmel bir şekilde uyan birini alabilirsiniz.

Dock, dört adet USB 3.0 Tip-A bağlantı noktası, bir USB 3.0 Tip-C bağlantı noktası, bir SD kart okuyucu, 4K destekli HDMI çıkışı, Gigabit Ethernet, ses giriş ve çıkış bağlantı noktaları ve bilgisayar bağlantısı sunar ve MacBook'lar için tasarlanmıştır. , herhangi bir makinede çalışmalıdır.

Fiyat:148,75 $ (yaklaşık 115 £) | OWC USB-C Dock Satın Alın


4. SanDisk Çift USB Flash Sürücü

Dizüstü bilgisayarınızla birlikte gitmek için küçük bir USB flash sürücüden sonra? Eski bilgisayarlarla da uyumluluk sunmasını ister misiniz? Ekstra çok yönlülük için bir tarafında yeni bir USB-C bağlantı noktası ve diğerinde daha geleneksel bir USB konektörü bulunan bu küçük cihazdan başka bir yere bakmayın.

Çubuk, cihazlarınızda dosyaları açıp kapatmayı çok kolaylaştırır ve sahip olduğunuz veriye ve yedek paraya bağlı olarak 16GB, 32GB, 64GB, 128GB ve 256GB boyutlarında mevcuttur. Ayrıca SanDisk uygulamasıyla birlikte USB-C Android cihazlarla da çalışır.

Günümüzün en iyi Ultra 16GB fiyatları 448 Amazon müşteri yorumu Sandisk Flashdrive Ultra Dual ... Amazon 6,50 $ SanDisk'i görüntüle 16GB CZ48 USB 3.0 ... Newegg6,79 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat SanDisk - Ultra Flair 16GB ... En İyi Satın Al $ 11.99 $ 7.99 İndirimli Fiyatı Görüntüle SanDisk 16GB Ultra Dual Drive ... Walmart66 $ 14,21 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

5. Windows için StarTech Thunderbolt 3 Yerleştirme İstasyonu

Bazı USB-C dizüstü bilgisayarlarda yapılan büyük yeni geliştirmelerden biri Intel'inThunderbolt 3hızlı veri aktarımı sağlayan teknoloji. StarTech'in buna benzer Thunderbolt 3 bağlantı istasyonları, Thunderbolt 3 tabanlı bilgisayarların gelişmiş performans özelliklerinden yararlanır.XPS 13, yine de birçok uygulama için gerekli olan USB 3.0 ve Ethernet bağlantı noktalarını sağlarken (bu özel bağlantı istasyonu yalnızca Windows içindir). Bu inanılmaz bağlantı istasyonu, her bir ekranda 3840 x 2160p veya 4096 x 2160p ile çift 4K monitörleri destekler. Wowsers!

Günümüzün en iyi Thunderbolt 3 Dock Mac ve Windows fırsatları StarTech.com TB3DKM2HD Mini ... Newegg126,99 GörünümStarTech.com TB3DK2DHV İkili ... Newegg217,99 GörünümStarTech.com TB3DK2DPPD İkili ... Newegg235,99 GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

6. Asus MB169C +

USB-C, güç ve verinin yanı sıra ekranları da kullanabilir ve etrafınıza bakarsanız, Dell ve LG gibi dizüstü bilgisayarınıza bağlanmak için bir dizi etkileyici monitörle karşılaşırsınız. Asus'un MB168C + monitörünü farklı kılan, hafif ve taşınabilir olmasıdır.

Aynı USB-C kablosuyla dizüstü bilgisayarınızdan güç çeker, böylece dizüstü bilgisayarınızın gittiği her yere gider ve iki katına çıkan bir taşıma çantası dahildir. Elektronik tablolardan web taramasına kadar her şey için ikinci bir ekranın ne kadar yararlı olduğuna şaşıracaksınız.

Günümüzün en iyi MB169C + fırsatları 98 Amazon müşteri yorumu Düşük Stok ASUS MB169C + 15,6 'Full HD ... Amazon $ 278,12 Düşük Stokları Görüntüle Asustek 15,6 inç Wled / ips ... Amazon 385,66 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

7. Dodocool Şarj Merkezi

Hala eski USB standartlarını kullanan birçok cihaz var ve Dodocool Şarj Merkezi, aynı anda dördünden verileri şarj etmenizi ve senkronize etmenizi sağlar. Uçtaki geçişli USB-C bağlantı noktası dizüstü bilgisayarınızı şarj etmeye devam etmenizi sağlar.

Gri ve altın rengi seçimlerinizdir ve aksesuar, USB 2.0 veya USB 3.0 kitinizden herhangi biriyle çalışmalıdır ve veri aktarım hızları 5 Gbps'ye kadar çıkmaktadır. Aynı zamanda güzel ve ucuzdur, böylece bütçenizi aşmadan USB-C dizüstü bilgisayarınızı önemli ölçüde yükseltebilirsiniz.

Günümüzün en iyi USB C Şarj Merkezi, 280 Amazon müşteri yorumu ile ilgileniyor Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Bunu beğendin mi?Bulmakher şeyi USB-C ile nasıl bağlarım