Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 8 satın almanız için 8 neden

Samsung Galaxy Note 8 satın almanız için 8 neden

Çöküşünden sonraGalaxy Note 7, Samsung'un formuna geri döndüğünü görmek rahatlatıcıydı.Galaxy Note 8, ancak bu mükemmel phablet size ciddi bir değişiklik getirecek - fiyatlar bu 6,3 inç canavar için yaklaşık 870 £ veya 930 $ 'dan başlıyor.


Bu, her ikisi için de harcayacağınızdan biraz daha fazlaGalaxy S8ya daGalaxy s8 plusÖyleyse neden fazladan parayı toparlamakla uğraşıyorsun?

Sizin için - cihazın adıyla eşleşmeniz için - 8 nedenimiz var - bu yüzden yeni bir telefon siparişi vermeden önce hepsini göz önünde bulundurun.

1. Not almak için harika

Samsung Galaxy Note 8, bir giriş cihazı olarak kalem için hala bayrak taşıyan çok az sayıda telefondan biridir, bu nedenle, her santimine bakıp ekranınıza ince bir metal ve kauçukla dokunmak istiyorsanız, bu çok akıllı telefon sizin için.

Dışarıdan izlenimler bir yana, Samsung, dijital kalemin gerçekten kullanışlı olmasını sağlamıştır: kilitli ekranda not almaktan uygulamalarınızda karşılaştığınız metni anında çevirmeye kadar, gerçekten kullanışlı olabilir (ve ekranın parmak izleriyle kaplanmadığı anlamına gelir. ).


2. Büyük bir ekranı var

6,3 inç Sonsuz Ekran, Samsung Galaxy S8 Plus'tan yalnızca onda biri daha büyük olsa da, daha fazlası her zaman daha iyidir, değil mi? İster internette sörf yapın ister Netflix izleyin, 2018'de çok az sayıda telefon size çalışabileceğiniz bu kadar ekran alanı sağlar.

Ve Note 8'deki ultra ince çerçeveler sayesinde, fotoğraf çekiyorsanız veya ekranda bir şey okuyorsanız, neredeyse tek elle kullanılabilir. Ciddi klavye etkileşimlerinin iki ele ihtiyaç duyması muhtemeldir, ancak bu büyük ekrana rağmen sinir bozucu derecede büyük bir telefon değildir.


Web'deki en iyi Samsung Galaxy Note 8 fiyatları Kontrat Fiyatları Sim Ücretsiz O224 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 29,99 £ peşin 49 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler5 GBCarphone Warehouse Vodafone'da veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 79,99 £ peşin 48 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBCarphone Warehouse EE'de veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 39,99 £ peşin 57,99 £ / mthSınırsızdakikaSınırsızmetinler16 GBCarphone Warehouse'da veri Görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8


3. Harika bir çift lensli kameraya sahiptir

S8 ve S8 Plus'a öncekilere göre yalnızca küçük kamera güncellemeleri verildi, ancak Note 8, dijital fotoğraflarınızı ellerinden geldiğince en iyi hale getirmek için iki adet 12 MP sensörle övünerek, cihazın arkasındaki çift lensli bir kamera ile ante'yi gerçekten yükseltti. muhtemelen olabilir.

Bu ekstra donanım, kalite kaybı olmaksızın 2x optik yakınlaştırma ve bazı akıllı alan derinliği efektleri (ayrıcaiPhone X). Bir Samsung cihazında mümkün olan en iyi kamerayı istiyorsanız, o zaman Note 8 tercih edilecek bir telefon.

4. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarır

Telefonunuzun yanında bir kalem bulundurmanın avantajlarından daha önce bahsetmiştik, ancak yaratıcı yönlerden kendi başlarına bahsetmeye değer - Note 8'in kalemini entegre tutucusundan çıkarın ve öğle yemeği molanızda dijital şaheserler üretmeye başlayabilirsiniz.

Gibi uygulamalar play.google.com/store/apps/detailsve play.google.com/store/apps/detailssize yardımcı olacak ve en yeni bağımlılık yaratan mobil oyundan çok daha iyi bir zaman kullanımını temsil edecek. İçinizde doğal sanatsal bir yeteneğiniz varsa, Note 8 onu ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır.


Samsung Galaxy Note 8

5. (makul şekilde) geleceğe hazır

Galaxy Note 8, S8 ve S8 Plus ile aynı işlemciye sahip, ancak 2GB ekstra RAM ile geliyor ve rakamı 6GB'a çıkarıyor. Bu, çoğu uygulamada çok fazla fark yaratmayabilir, ancak özellikle yoğun görevler ve mobil oyunlar için kullanışlı olacaktır.

Aynı zamanda akıllı telefonunuzun geleceğe hazır olması açısından da bir fark yaratıyor - en azından önümüzdeki yıl 6GB RAM'i kimse geçemeyecek, böylece Galaxy Note 8'in devam edeceğini bilerek rahatlayabilirsiniz. Birkaç yıldır sorunsuz çalışıyor.

6. Güzel bir ekranı var

Bu, Note 8'i diğer Samsung telefonlarından almak için bir neden değil, benzer Android telefonlardan satın almak için bir neden - ve bunun nedeni, hiç kimsenin Samsung gibi görünmemesi ve Note 8'in çok özellikleri Samsung'un sunduğu en iyi ekran.

6,3 inç, 2960 x 1440 piksel, 18,5: 9 ekran, keskinlikten renk canlılığına kadar her şeyde gerçekten kalabalığın arasından sıyrılıyor veincelememiz, ne yaparsan yap harika görünüyor. Ayrıca kolayca ince ayar yapılabilir ve özelleştirilebilir.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi Galaxy telefonları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz galaxy note 8 64 GB Samsung Galaxy Note 8 O224 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler5 GBCarphone Warehouse'da veri ücretsiz ön ödemeli £ 51 / ay GörünümTüm fiyatları görüngalaxy s8 64 GB Samsung Galaxy S8 Vodafone24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveri 9.99 £ peşin £ 42 / mth Carphone Warehouse'da GörüntülemeTüm fiyatları görüngalaxy s8 plus 64 GB Samsung Galaxy S8 Plus Vodafone24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveri 19,99 £ önceden Carphone Warehouse'da £ 48 / ay GörüntülemeTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

7. Hala bir kulaklık jakı ve parmak izi sensörü var

Ayrıca Samsung Galaxy Note 8'i de tartıyor olabilirsiniz.Çeşitli lezzetlerden iPhone'larve aslında kararınızı Samsung'un lehine değiştirebilecek birkaç retro özellik - yani 3,5 mm kulaklık ses girişi ve parmak izi sensörü.

Bu, eski kulaklığınızı müzik ve film dinlemek için kullanabileceğiniz ve kilidini açmak için telefonunuza bakmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Apple donanımından farklılıklar konusundayken, Note 8 ayrıca genişletilebilir depolama seçeneği de sunuyor.

8. Samsung Experience her zaman daha iyi hale geliyor

Samsung'un Android sürümü TouchWiz olarak adlandırılıyordu, ancak şimdi resmi olarak 'Samsung Experience' olarak etiketlendi - ve bu hiç de fena değil. Bloatware yasaklandı, ekranlar düzeltildi ve sunduğu seçeneklerin çoğu artık gerçekten kullanışlı.

Google'ın Android'in stok sürümü (aşağıdaki gibiPiksel 2) eskiden Samsung'un teklifinin önünde sokaklardı, ancak fark artık o kadar büyük değil. Entegre tema, çok sayıda özelleştirme seçeneği ve daha fazlasıyla, işletim sistemi Note 8'i hayal kırıklığına uğratmaz.