Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Daha iyi esneklik ve tonlama için 2019'un en iyi 9 yoga uygulaması

Daha iyi esneklik ve tonlama için 2019'un en iyi 9 yoga uygulaması

İnsanlar hem sakinlik hem de evde egzersiz yapmak istediği için en iyi yoga uygulamaları şu anda büyük talep görüyor. Yoga'nın harika bir yol olarak şöhretievde formda kalmakhak edilmiş, ancak gerekli bağlılık düzeyini ekleyin, yaşam tarzınızı buna uygun şekilde değiştirin ve ayrıca genel refahınız üzerinde inanılmaz bir etki yarattığını göreceksiniz. Bu çoğumuzun ihtiyacı olan bir şey ve açıkça derslere gitmek şimdilik kapalı. Bu yoga uygulamaları, hiçbir risk almadan tüm faydaları elde etmenizi sağlar. Ve kimse seni poz vermek için mücadele ederken görmüyor.

Yeni başlıyorsanız, muhtemelen şunlardan biriyle kendinizi silahlandırmak isteyeceksiniz:en iyi yoga paspasları. Şunlardan birini de düşünebilirsiniz:en iyi yoga blokları(zor pozlara girmenize ve esneme hareketlerinizi daha ileriye taşımanıza yardımcı olmak için kullanılır),en iyi yoga tekerlekleri(geriye bükülmeleri ve kalça açıcı pozları iyileştirmeye yardımcı olmak için) veen iyi yoga havluları(paspasınızın üzerine ter emici, kavrayıcı bir katman eklemek için). Bunların hiçbiri gerekli değildir, ancak çok kullanışlı olabilirler.

Koşmak gibi bir şeyden daha pratik; tek ihtiyacınız olan biraz alan. Ve kesinlikle bir sınıfa katılabilir ve doğrudan koçluk alabilirken, çoğu kişi yoğun bir programın çeşitli unsurları arasında bir mola olarak kendi evlerinin mahremiyetinde yoga yapmayı tercih ediyor. Kendiniz yapın ve yoga matınız her zaman mevcut bir potansiyel stres atma kaynağı haline gelir.

Yoga yoluyla kendinize liderlik etmek her zaman en iyi fikir değildir. Uzmanlar bile tekniklerinde yanlış bir şeyler yaptıklarını veya yeni pozlar ve geçişler için doğru yönde dürtmeye ihtiyaç duyduklarını görebilirler. Yeni başlayanlar için daha fazla yardım eli gerekir. İşte burada uygulamalar devreye giriyor.


İyi bir yoga uygulaması edinin ve nerede olursanız olun rutinlerinizde size yol gösterecek cep boyutunda bir eğitmen edinin. Doğru uygulamayı bulun ve yeni yoga pozları öğrenebilir, hareketlerinizin arkasındaki bilimi ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Daha yetenekli uygulamalar için genellikle bir ücret, bazen büyük bir ücret vardır, ancak orada da reklam destekli freebies vardır.

Öyleyse bize katılın. İPhone ve Android uygulama mağazalarındaki en iyi yoga uygulamaları seçkimizle daha esnek olun, zihninizi lazerle odaklayın ve bir usta gibi nefes alın.


DDP Yoga Şimdi! en iyi yoga uygulamaları

1. DDP Yoga Şimdi!

Sektördeki en iyi konuşmacılardan birinin pozitifliğinin gücü

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kişisel motivasyon Mevcut platformlar: Android, iOS Uygulama içi satın alımlar: Evet Boyut: 143mb

Eski profesyonel bir güreşçinin beton bir duvarı parçalamasıyla başlayan bir uygulama, dünyadaki en yoga şeyi gibi görünmeyebilir, ancak bekleyin: Diamond Dallas Page'in yogaya biraz maço yaklaşımı, nasıl bir şey olduğunu bilen biri tarafından geliştirilen bir uygulamadır. hırpalanmış bir vücuda sahip olmak.


Page çok sayıda fiziksel olarak dezavantajlı insanı sağlığına kavuşturmak için koçluk yaptı ve popüler programı, antrenmanlarında biraz daha cesur ve çok daha doğrudan motivasyonel sözlü tercih edenlere uyma potansiyeline sahip.

Aslında tam DDP Yoga şemasına uygulama aracılığıyla erişmek ucuz değil, ancak parayı biriktirmeniz gerekmeden önce yedi günlük bir deneme ve kaydolmadan bir dizi video var. Belki yoganın gösterişli tarafı sakin bir esneme arayanlara uymayabilir, ancak Page'in canlı antrenmanları kendinizi hareket etmeye motive etmek için bir sebeptir ve bu, güç ve kondisyonun yanı sıra tam anlamıyla tüm yeteneklere sahip insanlar için esneklik için inşa edilmiş yogadır. yatalak.

Pocket Yoga en iyi yoga uygulamaları

2. Cep Yogası

Nerede olursanız olun pozlarınız üzerinde çalışın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Vahşi doğada egzersizler Kullanılabilir: Android, iOS ve Mac Uygulama içi satın alımlar: Evet Boyut: 131.3mb

Bu uygulama her şeyi telefonunuza indirir - herhangi bir ağ bağlantısına gerek yoktur. Dolayısıyla, ormanda sakin bir yerdeyseniz, ıssız bir adaya sürüldüyseniz veya mobil veriniz bittiyse, yine de dahil edilen 27 taneden birini gözden geçirebilirsiniz. seanslar.


Bu seanslar zorluk ve süre açısından farklılık gösterir, yani yeteneğinize veya mevcut zamanınıza uygun bir tane bulabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca yoga yolculuğunuza doğru şekilde başlamanızı sağlamak için her hareket için doğru duruşu ve hizalamayı bulmanın her adımında size rehberlik eden bir sözlük de bulunmaktadır.

İster yeni başlıyor olun, ister yoga yöntemlerini iyi uyguluyor olun, araçlar ilerlemenizi takip etmek, motive olmak ve geliştikçe yeni sanal ortamların kilidini açmak için var.

en iyi yoga uygulamaları

3. Yoga Stüdyosu

Hamile veya hamile olmayanlar için mükemmel

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Özel doğum öncesi bölümü Mevcut: Android, iOS Uygulama içi satın alımlar: Evet Boyut: 182.7mb

Bu uygulamanın en büyük satış noktalarından biri olan doğum öncesi yoga bölümü olsa da, onu kullanmak için aslında hamile olmanıza gerek yok - hemen hemen her beceri düzeyine uygun 65 sınıf bulunmaktadır.

Zaman çerçevenize uygun bir sınıf seçin veya odak seviyenize veya özellikle üzerinde çalışmak istediğiniz bir şeye göre seçim yapın. Sadece çeyrek saatiniz varsa ve rahatlamanızı geliştirmeniz gerekiyorsa veya tam bir saat boyunca dengeli çalışmak istiyorsanız, uygun bir şey bulacaksınız.

Bu doğum öncesi bölümü, işlerin gerçekten parlamaya başladığı yerdir. Hem anne adaylarının vücudunun bebeğin sağlıklı büyümesini desteklemesi, hem de daha kolay nefes alması için küçük zekayı göğüs kafesinden uzaklaşmaya teşvik etmesi için tasarlandı.

Yine de küçük bir sorun var. Bir abonelik için güçlenmedikçe, pozların tamamına erişemeyecek, özel sınıflar oluşturamayacak veya usta yogi Rodney Lee'nin bilgeliğinden yararlanamayacaksınız.

en iyi yoga uygulamaları

4. Günlük Yoga

Zarif bir şekilde canlanmak isteyenler için fitness odaklı yoga

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Fitness Mevcuttur: Android, iOS Uygulama içi satın alımlar: Evet Boyut: 74.4mb

İster tamamen tonlanmış bir mide isterse biraz daha iyi bir görünüm peşinde olun, yoga bu fazla yağı yakmanın harika bir yoludur. Günlük Yoga doğal olarak yoga sağlar, ancak aynı zamanda tüm yetenekler için gerçekten yoğun bir egzersiz için Pilates, Vinyasa ve HIIT'i de içerir.

Teknik üzerinde çalışabilir ve sınıf planlarına odaklanabilirsiniz veya daha spesifik hedeflere inebilirsiniz: ağırlık kontrolü, vücut şekillendirme, güç ve ötesi. Talimatlar, vücudunuz işbirliği yapmasa bile en azından en karmaşık hareketleri nasıl yapacağınızı bilecek kadar anlaşılır.

Fitness odağı ekstra özelliklerde devam ediyor - kendi kişisel hedeflerinize adım adım ilerlemek için yakılan kalorileri ve genel egzersiz sürelerini takip edebilirsiniz. Abonelik tabanlı, bu nedenle temel uygulama biraz kısır, ancak her zamanki gibi kişisel motivasyon meselesi. Ödeyecekseniz, planı takip etme olasılığınız daha yüksektir.

en iyi yoga uygulamaları

5. Evrensel Nefes Pranayama

Stresi azaltmaya ve meditasyona adanmış bir uygulama

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Stres giderme ve nefes alma Mevcut platformlar: Android, iOS, Nook ve Mac Uygulama satın alımlarında: Evet Boyut: 90.6mb

Yogayı, esnekliği artırmak için bir araç veya sizi formlandıracak bir şey olarak düşünebilirsiniz. Bu o. Ama dahası var: Bu özel uygulama, yoganın daha meditatif yanına odaklanıyor ve doğru nefes alma tekniklerinde ustalaşmanıza yardımcı oluyor. Bu, gerçek sağlık yararlarına yol açabilir: daha iyi uyku, daha fazla dayanıklılık, daha düşük tansiyon ve çok daha fazlası.

Kapsamlı kurslarını takip edin ve yoga yaparken her zaman (hatta masanıza oturduğunuzda) uygulayabileceğiniz teknikleri öğreneceksiniz. Pozlara çok fazla odaklanılmadığından bunun için başka bir uygulamaya ihtiyacınız olacak, ancak bu diğer becerilerinizi geliştirmenin harika bir yoludur.

en iyi yoga uygulamaları

6. 5 Dakika Yoga

Her zaman hareket halinde olanlar için

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hızlı ve kolay egzersizler Mevcut platformlar: Android, iOS Uygulama içi satın alımlar: Evet Boyut: 23.3mb

Muhtemelen burada poz videolarını biraz tuhaf bulacaksınız. Yaptık. Sadece işini yapan bir ustayı göstermek veya standart bir animasyon sergilemek yerine, insan vücudundaki pozu vurgular, kaslarınızı çekerken tam olarak ne yaptığınızı gösterirler.

Kendi rutinlerinizi oluşturmak, bir zaman çizelgesini uygulamanın kapsamlı kataloğundaki pozlarla doldurmanın basit bir örneğidir, bu sayede egzersiz yaparken sorunsuz bir şekilde oynatılırlar - ancak ilerledikçe yalnızca sesli rehberlik verilir, bu yüzden yapmanız gerekir önceden küçük bir revizyon yapın.

Bunu yapmak oldukça kolaydır, çünkü her pozu birden fazla açıdan görüntüleyebilirsiniz, bu da doğruluk konusunda yardımcı olacaktır.

en iyi yoga uygulamaları

7. FitStar Yoga

Zanaatının ustasından kişiselleştirilmiş eğitim

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hedeflere ulaşma Kullanılabilir: iOS Uygulama içi satın alımlar: Evet Boyut: 102.9mb

Strala Yoga'nın kurucusu Tara Stiles, bu çok kişisel uygulamanın önünde durur; bu, belirli fitness hedeflerine odaklanırsanız veya bir hedef ağırlığa ulaşmaya çalışıyorsanız mükemmeldir.

Girdiğiniz verilere göre size beslenen kişiselleştirilmiş uygulama seanslarına erişebilirsiniz; Daha fazlasını istiyorsanız, özel hedeflerinize ve yeteneklerinize göre bulabilirsiniz. Kalorifik bir hedefe yöneliyorsanız, kalp atış hızınızı iyileştirmek istiyorsanız, bu, yaptığınız işin faydalarını gerçekten izlemenizi sağlayan bir uygulamadır.

Bazı uygulamalar illüstrasyonlar için giderken, Fitstar Yoga, tam olarak doğru yapmanıza yardımcı olan derinlemesine bilgiler içeren HD poz videoları sunar. Bu antrenmanların ne kadar uzun veya yoğun olmasını istediğinizi kontrol edebilirsiniz, böylece gücünüz ve kondisyonunuz geliştikçe onu hızlandırabilirsiniz. Abone olun ve pratik yapabileceğiniz yeni pozlar sunulacak ve işlerin asla eskimemesini sağlayın.

en iyi yoga uygulamaları

8. Basitçe Yoga

Yeni başlayanları atlamayan daha basit bir yoga uygulaması

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yeni Başlayanlar Mevcut: Android, iOS Uygulama içi satın alımlar: Yok Boyut: 111.3mb

Ayak parmağınızı Yoga'nın sularına daldırmak biraz korkutucu olabilir, ancak bu sağlam bir ilk adımdır. Başlangıç ​​seviyesindeki yogiler için uygun 30'dan fazla poza sahip bir dizi zamanlanmış egzersiz içerir ve tamamen ücretsizdir, böylece burada ele aldığımız bazen pahalı abonelik uygulamalarından birine göz atmadan yoganın sizin için olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz olabilir, ancak kalitesi yine de oradadır. Öğreticiler, burada ve orada reklamlara katlanmak zorunda olmanıza rağmen, sizi doğru konuma getirmenizi kolaylaştıran video ve ses içerir. Ayrıca, reklamları ortadan kaldıran ve ikinci seviye teknikleri ve özel rutinleri içeren tam bir sürüm de mevcuttur.

en iyi yoga uygulamaları

9. iYoga

Yoganın bilimi olduğunu biliyor muydunuz?

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yogayı Anlamak Mevcut: iOS Uygulama içi satın alımlar: Evet Boyut: 511mb

Muhtemelen burada poz videolarını biraz tuhaf bulacaksınız. Yaptık. Sadece işini yapan bir ustayı göstermek veya standart bir animasyon sergilemek yerine, insan vücudundaki pozu vurgular, kaslarınızı çekerken tam olarak ne yaptığınızı gösterirler.

Kendi rutinlerinizi oluşturmak, bir zaman çizelgesini uygulamanın kapsamlı kataloğundaki pozlarla doldurmanın basit bir örneğidir, bu sayede egzersiz yaparken sorunsuz bir şekilde oynatılırlar - ancak ilerledikçe yalnızca sesli rehberlik verilir, bu yüzden yapmanız gerekir önceden küçük bir revizyon yapın.

Bunu yapmak oldukça kolaydır, çünkü her pozu birden fazla açıdan görüntüleyebilirsiniz, bu da doğruluk konusunda yardımcı olacaktır.

  • Mac'ler için en iyi harici sabit sürücü