Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Daha büyük bir Samsung Galaxy Tab S7 geliyor ve iPad Pro endişelenmeli

Daha büyük bir Samsung Galaxy Tab S7 geliyor ve iPad Pro endişelenmeli

Samsung'un yeni bir Galaxy Tab'ı olduğunu zaten biliyorduk. Ancak açıkça şirketin kolları ilk düşündüğümüzden daha büyük, çünküGalaxy Tab S7Samsung, 12.9 inç iPad Pro ile baştan sona gitmek için Tab S7 Plus'ı piyasaya sürmeye hazır görünüyor.


Bu sadece söylenti veya spekülasyon değil, tabletin pilini Çin, Japonya, Vietnam ve Kore'nin kendi topraklarında sertifikalandırmakla meşgul olan Samsung'un kendisinden geliyor. Bunların hepsi Twitter'da Venkatesh Babu tarafından ele geçirildi:

#Samsung # SamsungGalaxyTabS7Plus # GalaxyTabS7Plus pic.twitter.com/HjnthnRzQh20 Haziran 2020

  • Son Dakika! iPhone 12 fiyat sızıntıları - ve YAY !, süper ucuz🥳
  • Samsung Galaxy Note 20 çıkış tarihi sızıntıları

& Ldquo; Galaxy Tab S7 Plus & rdquo; herhangi bir yerde, bu yalnızca beklenenden daha büyük bir pili olan Tab S7 değil - çünküzaten biliyorum7,760 mAh kapasiteye sahip olacak.

Peki 10,090 mAh pil ne kadar büyük? Apple'ın en son 12.9 inç iPad Pro'su (bu yılın başlarında piyasaya sürüldü) 9.720mAh pil içeriyor ve Apple, on saate kadar Wi-Fi internette gezinme veya video oynatma sağlayacağını iddia ediyor. Açıkçası iOS ve Android cihazlar güç çekişi açısından farklılık gösteriyor, ancak benzer bir dayanıklılık bana oldukça muhtemel geliyor.


Peki, Tab S7 Plus hakkında pil boyutu dışında ne biliyoruz? GörePigtou, sayfanın üst kısmındaki modelin kaynağı olarak, 6,3 mm yerine 5,7 mm'de normal Tab S7'den biraz daha ince olan 12,4 inçlik bir cihaza bakıyoruz.

İPad Pro ailesi gibi, modeller arasındaki tek gerçek fark: boyut ve pil kapasitesi gibi görünüyor. Hem Tab S7 hem de Plus sürümü aynı Qualcomm Snapdragon 865 işlemciye, 120Hz ekranlara ve 5G bağlantısına sahip olacak.


Apple endişelenmeli - daha önce büyük profesyonel tablet alanında ciddi bir rakibi olmamıştı ve henüz fiyatlandırma hakkında hiçbir şey bilmiyorsak da, marka bilinirliğinde geride kaldığı göz önüne alındığında Samsung'un daha yükseğe çıkması pek olası görünmüyor (bunu söylüyor. teknik olmayan çevrelerde 'iPad', 'hoover' ın 'elektrikli süpürgeler' le olduğu gibi 'tablet' ile eşanlamlı hale geldi). Ayrıca Apple, Apple Pencil'ı 129 $ 'lık bağımsız bir ürün olarak satarken, Samsung S Pen'ini en son Galaxy Tab'larla birlikte paketledi ve burada aynısını yapmasaydı şaşırtıcı olurdu.

Tab S7 ailesinin ortaya çıkmasını beklemek için çok zamanımız yok. Samsung bir5 Ağustos'ta paketlenmemiş etkinlikaynı zamanda ilk bakıştaGalaxy Note 20,Galaxy Fold 2veGalaxy İzle 3. Beklemek için sadece 42 gün ...


Bugünün en iyi Apple iPad Pro 12.9 fiyatları 26 Amazon müşteri yorumu Apple iPad Pro (32GB, Wi-Fi, ... Amazon Prime $ 489 Apple iPad Pro 12.9 'u görüntüle (64GB, ... BHPhoto799 GörünümApple - 12,9 İnç iPad Pro ... En İyi Fiyat 1.049,99 Dolar Apple 12.9 inç iPad Pro'yu Görüntüleyin ... Macy's 1.099 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • PS5 videosu: Sony PlayStation 5 nasıl görünmeliydi