Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Katlanan bir iPhone 13, bu Samsung Galaxy Z Fold 3 kadar kaygan görünmez

Katlanan bir iPhone 13, bu Samsung Galaxy Z Fold 3 kadar kaygan görünmez

Apple sözde biriPhone 13 katlama- onu gördüğümüzde buna inanacağız. Samsung’un bir sonraki katlanabilir amiral gemisi,Galaxy Z Fold 3, aynı zamanda en erken gelecek yıla kadar beklemiyor, ancak heyecan şimdiden ateş seviyesine yaklaşıyor. Bu son render, üzerinden geliyorBuz EvreniKış teması göz önüne alındığında uygun olan, daha da coşku uyandırmalıdır.

Akıllı telefon pazarı, yeni teknolojiler ortaya çıktıkça radikal form faktörleriyle genişliyor.Oppo x 2021yuvarlanabilir ekranı ve vahşiLG SlaytYani Galaxy Z Fold 3 orijinalinden daha sert bir rekabetle karşı karşıya kalacakGalaxy Fold.

Potansiyel tasarımın bu şık ve yeni konsepti, Samsung'un işleri bir adım öteye taşımak için nasıl hazır olabileceğini gösteriyor ve aralarında birekran altı kamerave hem deS-Pen desteğiFold serisinin şu ana kadar yapamadığı.

  • PS5 scalper'lar 1.000'den fazla Xbox Series X konsolunu kapıp ardından oyunculara gülüyor
  • Çevreleyen ekranlı bu Samsung Galaxy 21 telefon iPhone 12'yi YOK EDER
  • Samsung Galaxy S21, BU Beklenmedik Yükseltme ile Perde Arkası Hayranlarını Başlattı
  • En iyi telefonlar 2020: en iyi akıllı telefonlar, sıralamada

Bu benim istediğim Galaxy Z Fold3! (Bu hayal ettiğim şey, bunun gerçek bir render olduğunu düşünmeyin) , pic.twitter.com/E61yzs1x3n26 Kasım 2020


Twitter sızıntısıBuz Evreniyakında çıkacak olan Galaxy Z Fold 3'ün nihai ürünün nasıl görünebileceğini gösteren bir konsept paylaştı.

Oluşturmanın yalnızca & ldquo; hayal ettikleri & rdquo; (bu herhangi bir resmi özelliğe dayanmamaktadır), tasarımın kesinlikle cezbedici olduğuna hiç şüphe yoktur. Aynı zamanda çok farklı görünüyorBlackBerry-esque Z Fold 3 görsellerLet's Go Digital'in ortaya çıkardığı. Çok daha basit.


Mevsimsel olarak uygun bir Charlie Brown sanat eseri ile tamamlanan tasarım, ince çerçeveler ve birçoğunun umduğu kesintisiz ekranı sergiliyor - burada delik açma veya açılır kamera yok.

Ekran altı kamera, Samsung tasarım ekibi için önemli bir zorluk teşkil ediyor. Her ne kadar estetik açıdan hoş olsa da, resim kalitesinin zamanla kötüleşmesi veya kameranın üzerindeki alanın tüm ekranla karışmaması gibi büyük bir risk vardır.


Neyse ki, bu kıvrımların tasarımda düzeltilmesi için hala bolca zaman var ve Z Katlama 3'ün kolundaki tek as değil. Ayrıca olduğu söyleniyorvarışüzerindeGalaxy S21Ultra, Z Katlama 3 yalnızca S-Pen'i desteklemekle kalmayacak, aynı zamanda biriç gövdekalemi saklamak için. Bu, Fold'un işlevselliğini kökten değiştirerek hem akıllı telefon hem de yetenekli bir çizim tableti olarak performans sergileyerekGalaxy Note.

Bu konsept, Galaxy Z Fold 3'ün Note hattını olduğu gibi öldürme olasılığını doğruluyor.speküle edilmişgeçtiğimiz haftalarda. S-Pen'in hem S hem de Fold serisine taşınmasıyla Samsung, Note sahiplerini yeni amiral gemisi Fold cihazlarına geçmeye teşvik ediyor gibi görünüyor.

KİMEGalaxy Z Fold FEmodelinin Fold'un ezici bir çoğunlukla yüksek maliyetine karşı geliştirilmekte olduğu da söyleniyor - Galaxy Z Fold 2 tek başına 1.999 $ / 1.799 £ / 2.999 AU $ fiyatla piyasaya sürüldü.

Galaxy Z Fold 3’ün çıkış tarihi hala bilinmiyor, ancak sızıntılar olası bir zaman dilimi olarak Haziran 2021'i gösteriyor. İşte son tasarımın bunun kadar çarpıcı görüneceğini umuyoruz.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Fold 2 fırsatları Samsung Galaxy Z Fold 2 5G | ... Amazon Prime 1.999,99 $ Galaxy Z Fold2 Mystic Bronze Görüntüle ... Samsung 1.999,99 $ Samsung'u Görüntüle - Galaxy Z Fold2 5G ... Z ... Bay Porter US & CA2.000 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz