Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Altı paketim üzerinde çalışmaya başlamadan önce bilmeyi dilerdim basit bir abs egzersiz tüyosu

Altı paketim üzerinde çalışmaya başlamadan önce bilmeyi dilerdim basit bir abs egzersiz tüyosu

Bu kolay karın kası antrenmanı hilesi, fitness yolculuğunuzu hızlandırabilir ve size altılı paket cennetine erişmenizi sağlayabilir mi? Instagram, günümüzde insanların çamaşır tahtası abslerini sergileyebilecekleri çevrimiçi bir yer olmasına rağmen,altılı paket almakhala herkesin fitness gündeminin başında. Ve sorun değil: karantina sırasında altılı paket almaya çalışmaktan daha kötü şeyler var.


İnsanlar hakkında düşündüğündeabs egzersizleri, gece gündüz mekik çekmeyi hayal ederler, ancak bu iki abs egzersizi sağlam bir karın bölgesi oluşturmada muhtemelen en az etkili olanlardır. NSen iyi çekirdek egzersizler, gibiasılı bacak kaldırmavesert tahta, abs tanımını çok daha erken oluşturacak vegüçlü çekirdek, daha ağır kaldırmanıza da yardımcı olabilirspor salonunda veya evde.

Ama güçlü çekirdek hakkında yeterince sohbet: nasıl zayıf ve güçlü düşük abs elde edebilirsiniz? ünlü antrenör,Andrea Marcellus, diyorbacaklarını dışarı çıkarmakhile yapar. Bunun nedeni, kalça fleksörlerinizi serbest bırakması veakımişi yapmak için düşük abs, dolayısıyla onları güçlendirmek, şekillendirmek ve tonlamak. Düşük karın kaslarınıza odaklanmak için birkaç strateji olsa da, bu basit tüyo yeni başlayanlar için idealdir.

Andrea'nın yukarıdaki videoda mükemmel bir şekilde açıkladığı gibi, yatarak bacak kaldırma gibi alt karın kasları egzersizleri sırasında dizleri dışa çevirerek, aksi takdirde bu tür egzersizleri yaparken karın kasındaki yükün bir kısmını kaldıracak olan kalça fleksörlerini serbest bırakırsınız. Bu numara sadece bacakları hareket ettirmeyi içeren abs egzersizleri için işe yarar: örneğin karın kasları ile çalışmaz. gözden geçirdikscooter'dan en iyisibugün piyasada:Ab Carver Probir canavardırev jimnastik ekipmanlarıBu, karın kaslarınıza parası için bir şans verecektir.

Kalça fleksörünü serbest bırakan daha fazla abs egzersizleri dahil etmenin yanı sıra, bunun yollarına da bakmalısınız.metabolizmayı hızlandırmakAltı paketinizi daha erken ortaya çıkarmak için.Göbek yağını patlatmaÇoğumuz için karın egzersizlerinizi sık yaptığınız, işlenmiş/şekerli yiyeceklerden uzak durduğunuz, bol su içtiğiniz ve hafta boyunca bazı kardiyo egzersizlerine yer verdiğiniz sürece mümkün. Tereyağından kıl çeker gibi.


Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi Spor Salonu ve Fitness fırsatları SAWANS Direnç Bantları,... SAWANS direnç bantları Amazon £ 2,99 GörüntüleTüm fiyatları görHareket Halinde Yoga Minderi Taşıyıcı Gaiam Yoga Minderi Amazon £ 18,60 GörünümTüm fiyatları görMirafit 2kg Altıgen Dambıl Seti... Mirafit Altıgen Dambıl Mirafit £7,95 GörünümTüm fiyatları görCap Barbell Unisex'in SDR-005... CAP Barbell Kaplamalı Hex Dambıl Amazon £ 51,90 GörünümTüm fiyatları görSunny Health & Fitness Kemeri... Sunny Health & Fitness SF-B1002 Kemer Amazon £349.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Direnç Bandı | 1.2m Metre... Atemi Direnç Bantları Amazon £5.95 £3.95 GörünümTüm fiyatları görDTX Fitness Soft Touch... DTX Fitness Soft Touch Turkuaz Amazon £7,99 GörüntüleTüm fiyatları görGallant Karın Egzersizi Karın... Gallant Karın Silindiri Amazon £10.99 GörünümTüm fiyatları görMirafit Power Ab Roller &... Mirafit Ab Roller Mirafit £10,95 GörünümTüm fiyatları gör Altıgen Dambıl 2.5kg Domyos Altıgen Dambıl Decathlon Türkiye £ 9.99 Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz