Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • ABC Mouse 30 gün ücretsiz: 2 ila 8 yaş arası çocuklar için ücretsiz çevrimiçi dersler

ABC Mouse 30 gün ücretsiz: 2 ila 8 yaş arası çocuklar için ücretsiz çevrimiçi dersler

ABC Mouse'u 30 gün boyunca ücretsiz deneyin - çocuğunuzun evde öğrenmesini sağlayın!


Ülkenin dört bir yanındaki okul bölgeleri Coronavirüs endişeleri nedeniyle kapatılırken, binlerce çocuk okul yılının geri kalanında eğitimlerini kaybedecek. Neyse ki, çocuğunuzu çevrimiçi evde eğitimle meşgul ve yolunda tutabilirsiniz.

Sınırlı bir süre için ABCmouse.com, çevrimiçi evde eğitim hizmetlerinin 30 günlük ücretsiz deneme süresini sunuyor. Okul Öncesi'nden 2. sınıfa kadar kapsayacak şekilde tasarlanan ABC Mouse, matematik, okuma, fen bilimleri, sosyal bilgiler ve daha fazlasını kapsayan eksiksiz bir müfredat sunar.

Çevrimiçi ev okulu, birçok ebeveynin düşünmemiş olabileceği bir seçenektir, ancak hem çocuğunuz hem de akıl sağlığınız için - çocuğunuzun okulda olamadığı zamanlarda evde öğrenmesini sağlamanız önemlidir.

Böyle bir zamanda çocuğunuzun eğitimini kaçırmasına izin vermek istemezsiniz, ancak çevrimiçi evde eğitim ve ABCmouse.com hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. ABC Mouse 30 günlük ücretsiz deneme ve devam eden çevrimiçi evde eğitim hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.ABCmouse.com | 30 Gün Ücretsiz Deneme!
2-8 yaş arası çocuklar için tasarlanan ABCmouse.com, 10 öğrenme seviyesinde (Okul Öncesi - 2. Sınıf) 850'den fazla ders içeren etkileşimli bir çevrimiçi evde eğitim hizmetidir.
Anlaşmayı Görüntüle

ABC Mouse ile çevrimiçi evde eğitimin maliyeti nedir?


Bugün kaydolduğunuzda, ABC Mouse'un 10 öğrenme seviyesi, 850'den fazla etkileşimli ders ve 9.000'den fazla etkileşimli aktivite içeren tam müfredatından bir ay ücretsiz yararlanabilirsiniz.

İlk 30 günün ardından, aşağıdaki ödeme planlarından biriyle çocuğunuzun eğitimine devam edebilirsiniz:

  • Aylık abone:Ayda 9,95 ABD doları
  • Yıllık Abonelik:59.95 $ / yıl -49% kapalıdüzenli yıllık ücret

Şu anda 59,95 $ 'a satışta olan yıllık abonelikle, bu kesinlikle daha iyi bir değer olacaktır. Her iki durumda da, ister aylık ister yıllık abonelik planını seçin, çocuğunuz için eksiksiz bir çevrimiçi evde eğitim hizmetine yılda 150 dolardan az harcıyorsunuz.

ABC Mouse çevrimiçi evde eğitim hakkında


Öğrenme uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından geliştirilen ABCmouse.com, 2 ila 8 yaş arası çocuklar için bir erken öğrenme programıdır. ABC Mouse, okuma ve yazma, matematik, sosyal bilgiler, bilimler ve sağlık ile sanatı kapsayan eksiksiz bir müfredatla tamamlanmıştır. bir dizi ilgi çekici oyun, bulmaca ve aktivite aracılığıyla çocuklar.

Anaokulundan 2. sınıfa kadar olan 10 farklı öğrenme seviyesi sayesinde çocuklar 850'den fazla derse ve 9.000'den fazla bireysel öğrenme aktivitesine katılabilir. ABC Mouse ayrıca çocuklarınızın çevrimdışı tamamlamaları için yazdırılabilir öğrenme etkinlikleri sunar. Ayrıca çevrimiçi ilerleme izleme özelliğine sahiptir, böylece ebeveynler çocuklarının çevrimiçi evde eğitimlerini tamamlarken öğrenmelerini ve gelişmelerini izleyebilir.

Ayrıca ABC Mouse'ta müfredat panosu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Öğretmenlerden ve eğitim uzmanlarından oluşan, her ders ve etkinlik, çocukların ihtiyaç duydukları şeyi kendileriyle bağdaştırabilecekleri bir şekilde öğrenmelerini sağlamak için özenle seçilmiştir.

Çevrimiçi evde eğitim çocuğum için doğru mu?

Çevrimiçi evde eğitimin popülaritesi son yıllarda artmaktadır, ancak birçok ebeveyn çevrimiçi evde eğitimin çocukları için doğru olup olmadığından emin olamayabilir.

Kaç tane çevrimiçi evde eğitim hizmeti tasarlandığı ile, çocuğunuzun ihtiyaçlarına daha uygun olabilecek öğrenme yöntemleri sağlayabilir. Özellikle küçük yaşlarda çocukların kendileri için en etkili şekilde öğrenmesi önemlidir. Her çocuk farklı bir şekilde öğrenirken, daha etkileşimli bir şekilde sunulan dersler çocuk üzerinde en uzun süreli izlenimi bırakma eğilimindedir.

ABCMouse, her dersi oyunlar, bulmacalar ve diğer eğlenceli aktivitelerle ilgi çekici hale getirerek yapar. Bu, tüm çocuklar için en iyi yöntem olmasa da, birçok çocuk sürekli eylem ve tekrar yoluyla öğrenir. Derslerini eğlenceye yoğunlaştıran interaktif oyunlar, bir çocuğa hem tanıdık hem de rahat bir hızda ve tarzda öğrenme fırsatı verir.


ABCmouse.com | 30 Gün Ücretsiz Deneme!
Tasarım 2-8 yaş arası çocuklar için ABCmouse.com, 10 öğrenme seviyesinde (Okul Öncesi - 2. Sınıf) 850'den fazla ders içeren etkileşimli bir çevrimiçi evde eğitim hizmetidir.
Anlaşmayı Görüntüle

Şimdi çocuğunuzu çevrimiçi ev eğitimine geçirmenin tam zamanı olabilir, ancak onlar için doğru olan hizmeti bulmak önemlidir. ABD'deki birçok ilçe ve eyalet yalnızca birkaç haftalığına kapatılırken, bu önceden haber verilmeksizin değişebilir ve çocuklarınız önümüzdeki birkaç ay boyunca okula gidemeyebilir.

Çevrimiçi evde eğitimin çocuklarınız için doğru olup olmadığını görmek için ABC Mouse'u 30 gün boyunca ücretsiz deneyin.