Close

Acer Aspire Switch 10 incelemesi

Acer Aspire Switch 10 fiyatları Image 1/7

Acer Aspire Switch 10 incelemesi


Acer Aspire Switch 10 incelemesi
Resim 2/7

Acer Aspire Switch 10 incelemesi

Acer Aspire Switch 10 incelemesi
Resim 3/7

Acer Aspire Switch 10 incelemesi

Acer Aspire Switch 10 incelemesi
Resim 4/7

Acer Aspire Switch 10 incelemesi

Acer Aspire Switch 10 incelemesi
Resim 5/7

Acer Aspire Switch 10 incelemesi


Acer Aspire Switch 10 incelemesi
Resim 6/7

Acer Aspire Switch 10 incelemesi

Acer Aspire Switch 10 incelemesi
Resim 7/7

Acer Aspire Switch 10 incelemesi


Acer Aspire Switch 10 incelemesi

Bu Windows 8.1 dizüstü bilgisayar / tablet hibritinin farklı bir menteşe türü var, ancak bu herhangi bir işe yarıyor mu? Acer Aspire Switch 10 incelememizde öğrenin

Acer Aspire Switch 10, gördüğümüz en uygun fiyatlı dizüstü / tablet hibritlerinden biridir. 300 sterlin, fiyatından çok daha ucuzLenovo Yoga 2 11, veAsus Transformer Book Trio. Ama neyi feda etmen gerekiyor? Hadi bulalım.


Acer Aspire Switch 10: Boyut ve yapı

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu fiyat için biraz ucuz ve plastik hissediyor. Bununla birlikte, hem tablet bölümü hem de klavye oldukça hafiftir, tüm paket ölçekleri 585g olarak değiştirir. Bu biraz daha hafifMicrosoft Surface 2.

Biraz iri tarafı - ama sonra bu hibrit cihazlar genellikle - 261.6x177.1x8.9mm boyutlarında.

Tablet ve klavye yarımları mıknatıslanmış bir menteşe ile birleşir. Güçlü mıknatısa rağmen, yanlış hizalamak kolaydır, bu nedenle doğru yapmak için birkaç deneme yapmanız gerekebilir. Ama bir kez girdiğinde çok güvenlidir.

Menteşe aynı zamanda, cihazı baş aşağı bir V şeklinde durduğunu gören 'çadır' modu dahil olmak üzere farklı şekillerde kullanabileceğiniz anlamına gelir ve ekran arkaya bakacak, böylece klavye bölümü bir stand görevi görür. Bu seçeneklere sahip olmak güzel, ancak kendimizi her seferinde dizüstü bilgisayar veya tablet modunu seçerken bulduk.

Bir sorun, ekranın tabandan daha ağır olması, bu nedenle diz üstü bilgisayar modunda kullanıldığında kucağınızda devrilmeye meyillidir.

Acer Aspire Switch 10: Özellikler

Windows 8.1 standart olarak gelir, böylece standart PC tarzı masaüstünün yanı sıra Live Tiles'a da sahip olursunuz. Bağlantılar açısından bir microSD kart yuvası, kulaklık girişi, microHDMI bağlantı noktası ve bir USB bağlantı noktası vardır, böylece isterseniz bir fare de takabilirsiniz.

32 GB veya 64 GB katı hal depolama ve öne bakan bir kamera ile birlikte gelir, ancak arka yüzü yoktur.

Ayrıca, Acer'ın cep telefonunuzdan PC dosyalarınıza erişmenizi sağlayan kendi yazılımı olan Acer Portal'a da sahip oluyorsunuz.

Acer Aspire Switch 10: Ekran

Adından da anlaşılacağı gibi Acer Aspire Switch 10, 1.366x768 piksel çözünürlüğe sahip 10.1 inç ekrana sahip. Bu ona 155 ppi'lik bir ppi sayısı verir. Bu aynı mahallede değiliPad Air264ppi Retina ekranı sayesinde fotoğraflar ve filmler ondan aynı şekilde çıkmaz. Ancak günlük işler için iyidir.

Ekran da yeterince duyarlı, ancak çoğu zaman kayıt olmadan hemen altındaki ana düğmeye birkaç kez basmamız gerekti.

Acer Aspire Switch 10: Performans

300 sterlin için bu bir oyun canavarı değil, ancak nispeten yoğun Asphalt 8: Airborne'u herhangi bir sorun olmadan ele aldı. En çok işlemci tüketen başlıkların üstesinden gelmesini beklemeyin.

Dört çekirdekli 1.33GHz Intel Atom işlemci, web'de gezinme ve video izleme gibi temel görevler için de sorunsuz çalışmasını sağladı. Ve menüler arasında hiçbir aksaklık olmadan hızla ilerledi.

Yine de klavye tuşları biraz küçüktür, bu yüzden her seferinde birden fazla tuşa bastığınızı fark edersiniz. Bu, bu tür bir cihaz için kaçınılmaz bir uzlaşmadır. İzleme paneli de biraz sıkışıksa çok duyarlı. Yine, e-postaları dağıtmak için sorun değil, ancak uzun süreli seanslar için kullanın ve parmaklarınızı kramplar görebilirsiniz.


Acer Aspire Switch 10: Pil

Acer, iki hücreli lityum polimer pilden yaklaşık sekiz saat almanız gerektiğini söylüyor ve bu bizim testimize oldukça uygun. Diğer bir deyişle, bütün gün oyun oynamadığınız sürece tam bir iş günü sürmelidir (düşünceyi yok edin). Bir gecede seyahat edeceksen, bir şarj cihazı alsan iyi olur.

Acer Aspire Switch 10: Karar

Acer Aspire 10 birkaç taviz veriyor: esneklik hissi veriyor, klavye sıkışık ve iç kısımları herhangi bir ödül kazanmayacak. Ancak, dizüstü bilgisayar veya tablet modunda günlük bilgisayar kullanımı için mükemmel derecede iyidir. Ve bir şekilde rekabetin çoğunu baltalıyor. Hareket halindeyken temel görevler için bir bütçe hibritinin peşindeyseniz, başka yere bakmayın.

Acer Aspire Switch 10 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Acer Aspire Switch 10 fiyatı: 300 £