Close
 • Ana
 • /
 • Koşma
 • /
 • Adidas, Yeni Adizero Adios Pro Koşu Ayakkabısı ile Nike Vaporfly'ı Devralmaya Hazır

Adidas, Yeni Adizero Adios Pro Koşu Ayakkabısı ile Nike Vaporfly'ı Devralmaya Hazır

Hayranları için müjdeen iyi koşu ayakkabıları! Adidas, orta tabana tam boyutlu bir karbon plaka yerleştirmenin çok popüler bir yöntemi olan ve orta tabana karbon katkılı EnergyRod'lar yerleştiren bir mesafe koşu ayakkabısı olan yeni Adizero Adios Pro'yu duyurdu. Zihin = şişmiş!


• Adidas'ta yeni Adidas Adizero Adios Pro'ya göz atın

'Joyciline Jepkosgei ve Rhonex Kipruto da dahil olmak üzere koşunun seçkin atletleriyle birlikte Adidas, bükülme sertliği, enerji geri dönüşü, kütle azaltma ve tasarım geometrisi hakkında daha önce anladığı her şeye meydan okuyan bir şeyi birlikte yarattı' - basın bülteni devam ediyor.

• Sıcak havada mı koşuyorsunuz? Buen iyi yaz koşu takımıihtiyacın olacak

Görsellere bakıldığında, Adidas Adizero Adios Pro'nun kalın bir köpük tabana sahip olduğu görülüyor, bu şaşırtıcı değil. Nitekim, Adidas yığın yüksekliğini maksimize ediyor: 39,5 mm, Dünya Atletizm Birliği tarafından bu yılın başlarında belirlenen 40 mm yığın yüksekliği sınırının hemen altında,Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%.


Adidas Adizero Adios Pro çıkış tarihi fiyatı

(Resim kredisi: Adidas)

Adidas Adizero Adios Pro: Yenilikler

Adidas, yeni EnergyRods tasarımıyla tam anatomik olmayı seçti: 'Anatomik atlet görüşlerini kullanan EnergyRods, ayağın metatarsal kemiklerini taklit eden ve koşucuların hızlarını daha uzun süre koruyarak optimize etmelerine olanak tanıyan ayarlanmış karbon infüzyonlu beş çubuktan oluşuyor. çalışan ekonomi. ' Teorik olarak, koşucunun vücudu üzerinde daha az fiziksel etki ve uzun mesafeli çabalardan sonra daha hızlı iyileşme anlamına gelir.


• OkuyunAdidas 4D Run 1.0 incelemesi

Karbonla aşılanmış EnergyRod'lar, adizero adios Pro orta tabanının merkezini oluşturur ve iki katmanlı LightstrikePRO, Adidas'ın 'en hafif ve en duyarlı köpüğü' bulunur. Orijinal Lightstrike köpük orta taban, bu yılın başlarında uygun fiyatlı ancak hafif ve hızlı tepki veren bir orta mesafe koşu ayakkabısı olan Adidas SL20'de piyasaya sürüldü.


Adizero adios Pro orta taban, EnergyRods ile birlikte `` ayak bileği eklemi için stabilite ve yumuşak bir sürüş için koşucunun ayağının doğru bükülme davranışı sağlayan '' naylon ve karbon fiber topuk plakasıyla tamamlanıyor ve basın açıklamasını sonlandırıyor. .

Adidas Adizero Adios Pro çıkış tarihi fiyatı

(Resim kredisi: Adidas)

Adidas Adizero Adios Pro: temel özellikler

Basın bülteninde Adidas Adizero Adios Pro'nun temel özellikleriyle ilgili aşağıdaki bilgiler yer alıyor:

 • Üst:CELERMESH, belirli alanlarda esneklik, nefes alabilirlik ve hafif destek sağlar
 • Orta taban:iki parça LightstrikePRO köpüğü arasına yerleştirilmiş ve naylon ve karbon katkılı fiber topuk plakası ile doldurulmuş yeni EnergyRods içerir
 • Taban:yastıklı tutuş sağlayan hafif kauçuk
 • Orta taban ölçüleri:Topuk: 39,5 mm / Ayak tarağı: 29,5 mm
 • Düşürmek:10 mm
 • Ağırlık:246 g / Boyut 8.5

Adidas Adizero Adios Pro çıkış tarihi fiyatı


(Resim kredisi: Adidas)

Adidas Adizero Adios Pro: fiyat ve kullanılabilirlik

Adidas Adizero Adios Pro'ya olan ilginizi şu yolla önceden kaydedebilirsiniz:adidas uygulaması. Adidas Adizero Adios Pro 30 Haziran'da genel satışa çıkacak, ancak talebin çok yüksek olması bekleniyor, bu nedenle bir tane satın almayı planlıyorsanız ayakkabıları bugün indirmeniz / ön sipariş vermeniz daha iyi olur.

Adidas Adizero Adios Pro için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 169,95 £.

Daha fazla bilgi için ziyaret edinAdidasbugün.

Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatları Erkekler Nike Zoomx Vaporfly ...Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%NORDSTROM.com250 $ Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Asics Erkek Jel-Nimbus 21 ... ASICS Gel-Nimbus 21 Macy's 150 $ 55 $ GörüntüleTüm fiyatları görünadidas Toddler Erkek Çocuk ... Adidas Ultraboost 19 Macy's $ 75 MağazaTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Nike Zoom Pegasus Turbo 2 ... Nike ZOOM PEGASUS TURBO 2 Kadın Amazon $ 136.24 $ 124.52 GörüntüleTüm fiyatları görünMizuno Kadın Wave Skyrise ... Mizuno Wave Skyrise Wiggle $ 71.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat ASICS Kadınlar İçin MetaRide ... ASICS MetaRide Amazon $ 250 $ 219.99 İnceleTüm fiyatları görünKoşu Mens Cloudswift ... üzerinde Cloudswift Erkek Amazon $ 149.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz