Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Adidas, New Balance ve Saucony, 2020 Tokyo Olimpiyatları için zamanında ALTI yeni koşu ayakkabısını duyurdu

Adidas, New Balance ve Saucony, 2020 Tokyo Olimpiyatları için zamanında ALTI yeni koşu ayakkabısını duyurdu

olabilir çünküTokyo 2020 Olimpiyatlarıhemen köşeyi dönünce ama görünüşe göre koşu ayakkabısı üreticileri bugünlerde her gün yeni, yenilikçi eğitmenler çıkarıyor. Yeni koşu ayakkabılarına bakmayı ve yazmayı sevdiğim için kesinlikle şikayet etmiyorum. Özellikle Adidas, New Balance ve Saucony'nin bu modelleri kadar iyilerse.

Bildirilen ayakkabıların çoğu yol koşu ayakkabısı, yol yarış ayakkabısı, hatta bir parça spike olan Adidas AVANTI dışında. Ve Adidas'ın ana odak noktası, birinci sınıf yarış ayakkabılarının ikinci yinelemesi olan ADIZERO ADIOS PRO 2 olmasına rağmen, merakımı uyandıran, Adidas'ın EnergyRod karbon çubuk sistemini içeren son derece yüksek yığınlı bir koşu ayakkabısı olan ADIZERO PRIME X oldu ve gülünç derecede yüksek yığın köpüğüne sahiptir.

New Balance'ın yeni Fuelcell RC Elite v2'si, gıpta edilen FuelCell Elite'in halefidir ve bu ayakkabılar yalnızca yüksek yastıklamalı ve karbon fiber kaplamalı değil, aynı zamanda oldukça çekici görünüyor. Son olarak, Saucony Endorfin Hızı 2, Endorfin Serisine en son eklenen üründür.Pro 2 birkaç hafta önce tanıtıldı.

Pingtwitter'lerde koşu ayakkabıları hakkında her şeyi okuyunen iyi koşu ayakkabılarıneredeyse her hafta yeni modeller ve incelemelerle güncellenen rehber. Ayrıca adanmış rehberimiz var.en iyi koşu ayakkabısıve birineen iyi egzersiz ayakkabıları.


Adidas koşu ayakkabısı Haziran 2021

Soldan sağa: AVANTI TRACK SPIKE, ADIZERO PRIME X, ADIZERO BOSTON 10 ve ADIZERO ADIOS PRO 2


(İmaj kredisi: Adidas)

Şu anda durdurulamaz görünen Alman merkezli spor üreticisi Adidas, bir değil iki değil, üçü yol için, biri de pist için olmak üzere DÖRT yeni koşu ayakkabısını duyurdu.

Ana cazibe,ADIZERO GOODBYE PRO 2, iki katmanlı yeniden şekillendirilmiş LIGHTSTRIKE PRO orta taban ve şimdi orta tabanda görülebilen karbon katkılı ENERGYRODS içeren seçkin bir yarış ayakkabısı. ENERGYRODS'un 'hafif sertlik sağladığı ve enerji kaybını sınırlayarak daha anatomik olarak yönlendirilen bir geçiş için tasarlandığı' söylenmektedir.


Yeniden tasarlanan orta taban, hafif, kısmen geri dönüştürülmüş polyester CELERMESH 2.0 saya ile birleştirilmiştir. Ek olarak, 'daha hızlı hızlanmayı desteklemek için çekiş bölgesi oluşturmak' için burun ucuna bir CONTINENTAL kauçuk dış taban ve ayağı sıkıca kilitlemek için yeni bir hafif topuk yapısı eklenmiştir.

adidas ADIZERO BOSTON 10

(İmaj kredisi: adidas)

NSADIZERO BOSTON 10Adidas'ın efsanevi yol koşusu serisine en son eklenen ürün. Temel olarak, BOSTON 10, ADIZERO ADIOS PRO 2'nin günlük spor ayakkabı versiyonudur ve aynı LIGHTSTRIKE PRO'yu dayanıklı LIGHTSTRIKE EVA orta taban köpüğü, ENERGYRODS, yumuşak üst yapı ve 'her gün uzun mesafeli antrenmanı desteklemek için' CONTINENTAL kauçuk dış taban ile birleştirir. dayanıklı, hafif bir sürüşle çalışır.'

adidas ADIZERO PRIME X


(İmaj kredisi: adidas)

İçlerinden favorim kesinlikleADIZERO BAŞLANGIÇ Xgörünüşe göre 'sınırları aşan bir kavramsal uzun mesafe koşu ayakkabısı' olarak yaratıldı. Teknolojinin sınırlarını zorlamak için ADIZERO ADIOS PRO 2'nin temel özelliklerini güçlendirir. Aynı LIGHTSTRIKE PRO orta taban ve ENERGYROD teknolojisini paylaşan, geri esneyen sertleştirici bıçaklar 50 mm'lik bir topuk içine eklenmiştir. Bunlara kesinlikle bir şans vermeyi çok isterim!

Son olarak,AVANTI TRACK SPIKE, bu yaz 5.000m ve 10.000m üzerinde en büyük sahnede giyilecek. ENERGYROD teknolojisini koruyan ayakkabılar, cam elyaf bileşimine sahiptir. Ayakkabının arkasına, kaya tırmanışı silüetlerinden ilham alan, ilk adımdan son adıma kadar güvenli ve kaymaz bir uyum sağlamak için ayağı kilitleyecek şekilde tasarlanmış bir SLINGLAUNCH HEEL yapısı yerleştirildi.

ADIZERO ADIOS PRO 2 ve ADIZERO PRIME X şu adreste satışa sunulacak:Adidas18 Haziran'dan itibaren küresel lansmanla 16 Haziran 2021'de İçerik Oluşturucu Kulübü Üyeleri için erken erişim. ADIZERO BOSTON 10, 16 Haziran 2021'den itibaren adidas.com ve seçkin perakende ortaklarında satışa sunulacak.

New Balance FuelCell RC Elite v2

(İmaj kredisi: Yeni Denge)

NSNew Balance Fuelcell RC Elite v2daha fazla taban yastıklaması ve 'karbon plakaya daha dramatik bir geçiş' ile yeniden tasarlanmış, yüksek düzeyde yastıklamalı, karbon fiber kaplama bir yarış ayakkabısıdır. RC Elite v2, nefes alabilen örgü örgü sayaya, geliştirilmiş yüksek geri tepme teknolojisine sahip nitrojen katkılı FuelCell orta tabana ve ilave çekiş için hafif bir kauçuk dış tabana sahiptir.

Aslında RC Elite v2'nin öncülünü deneme şansım oldu ve bu deneyime dayanarak söylemeliyim ki v2'nin nasıl performans göstereceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

New Balance Fuelcell RC Elite v2, şimdi sportsshoes.com'dan 209.99 £ tavsiye edilen perakende fiyatıyla satın alınabilir ve kısa süre içinde doğrudan New Balance'dan satın alınabilir.

Saucony Endorfin Hız 2

(İmaj kredisi: Saucony)

NSSaucony Endorfin Hız 2geri döndü! Endorfin Speed ​​serisi geri döndü, Speed ​​2 yepyeni, sadece 15 Haziran 2021'den beri satın alınabiliyor. PWRRUN PB yastıklama ve esnek naylon plakanın yanı sıra daha kolay yuvarlanmanıza yardımcı olan SPEEDROLL teknolojisi ve FORMFIT içerir. 'Saucony'nin şimdiye kadarki en kişisel uyumunu' sunan üst kısım. Endorfin Speed ​​2, 8 mm'lik bir topuk düşüşüne (35,5 mm topuk / 27,5 mm ön ayak) sahiptir ve şimdi Saucony'den 155 £ tavsiye edilen perakende fiyatıyla satın alınabilir.