Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Adidas PulseBoost HD koşu eğitmenleri incelemesi: Adidas'ta Ultraboost'tan daha fazlası var ...

Adidas PulseBoost HD koşu eğitmenleri incelemesi: Adidas'ta Ultraboost'tan daha fazlası var ...

Adidas Pulseboost HD, piyasadaki en hafif, en hızlı koşu ayakkabıları için rakip olarak satılmıyor. Nike Zoom Pegasus Turbo 2 kadar çevik değiller.Hoka One Bir Karbon XhattaAdidas Ultraboost 19. Yine de bunlar, istediğiniz zaman giyebileceğiniz ve sizin için de uygun olan rahat bir koşu antrenörü çifti.kotseninki gibikoşu taytı.


Pulseboost HD ile ilgili en çok takdir ettiğim şey, kendisini ciddi bir çalışan teknoloji parçası olarak satmaya çalışmaması; bunlar eğlenceli ayakkabılar, daha çokNike Joyride Flyknit. Pulseboost HD, performans için daha az ve eğlence için daha çok çalışan insanlar içindir.

Adidas Ultraboost 19'u anımsatan Pulseboost HD, örme üst kısım ve yeni Boost HD orta taban gibi benzer özelliklere sahiptir. Ultraboost'un sahip olmadığı şey, Pulseboost HD'nin dilindeki QR kodunu tarayarak erişilebilen özel bir Spotify çalma listesidir.

Adidas Pulseboost HD ayrıcaen iyi koşu ayakkabılarıliste, ayrıca yukarıda bahsedilen Nike Pegasus Zoom Tubro 2'yi de bulabilirsiniz.Asics Gel-Nimbus 21, ve daha fazlası.

Bugünün en iyi Adidas PulseBoost HD Erkek fiyatları 48 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat adidas PulseBOOST HD Running ... Amazon $ 158,33 $ 120.06 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Adidas Pulseboost HD incelemesi


Adidas Pulseboost, tamamen yeni Boost HD orta tabana sahiptir

(İmaj kredisi: Gelecek)

Adidas Pulseboost HD incelemesi: Teknoloji

Adidas, Pulseboost HD'nin piyasaya sürülmesi için Boost orta taban sistemini geliştirdi ve Boost HD olarak yeniden adlandırdı. Pulseboost HD'de koşmak, kısmen Adaptive Traxion dış tabanları sayesinde duyarlı ve güvenli hissediyor. Continental lastikleri, ayakkabının çok hızlı tepki vermesini sağlar ve beton gibi sert yüzeyler için idealdir. Bu ayakkabılar şehir içi koşu için tasarlandı. Eklenen tutuş, darbe kuvvetinizi daha iyi kontrol etmenize yardımcı olur ve ayak parmaklarınız da daha keskindir.


Uyarlanabilir örgü saya gerçekten ayağınıza kalıplanır ve ayağınızı sıkıca tutar. Örme olarak, Pulseboost HD bazılarına biraz rahat hissedebilir. Şahsen bentercih etmeksağlam bir tutuş, ancak geniş bir parmak kutusunu seviyorsanız, Saucony Ride ISO 2 gibi bir şey deneyin.

Örme saya sayesinde PulseBoost HD, piyasadaki en havalandırmalı ayakkabılar değildir. Ayaklarınız havadar, daha rahat ve etrafına dolanmayacak.


Ayrıca yanal destek için yansıtıcı bir ön ayak stabilite eklentisi de var ki bu benim görüşüme göre o kadar da büyük bir fark yaratmıyor, ancak bu durumda Pulseboost HD'nin onsuz nasıl hissedeceğini bilmiyorum.

  • İngiltere'nin en iyi koşu yarışları: Eylül, Ekim ve Kasım 2019'daki en iyi koşu etkinlikleri
  • En iyi koşu çoraplarıYol ve patika yollarında konfor, destek ve enerji geri dönüşü için

Adidas Pulseboost HD incelemesi

Örme üst kısım rahattır ancak pek destekleyici değildir

(İmaj kredisi: Gelecek)

Adidas Pulseboost HD incelemesi: Ergonomi

Adidas Pulseboost HD'ye baktığınızda hemen fark edeceğiniz bir şey de örgü saya. Ben bunlardan yeterince yararlanamayan insanlardan biriyim. Büyük biri olarakvegeniş ayaklar, üst kısmı örme olan koşu ayakkabısı bir nimettir.


Uyarlanabilir örgü kumaş saya ayrıca esnemeyen bölgelere sahiptir. Bunlar, ön ayak ve orta ayak desteğini daha da geliştirir. Dil ve bağcıklar neredeyse öne doğru uzanır ki bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü örgü saya ancak bu kadar fazla destek sağlayabilir.

Topuk dolgusu, daha fazla stabilite için daha da güçlendirilmiştir. Kutudan çıkan ayakkabıları ilk gördüğümde, bunun bir sorun olabileceğini düşündüm, plastik desteğin kenarları arkada oldukça belirgin bir şekilde çıkıntı yapıyordu. Neyse ki, ayakkabının içindeki tüm yastıklama, plastik parçanın sertliğini dengelemekten daha fazla ve koşarken hiç hissetmeyeceksin.

Traxion dış taban fazlasıyla hızlı tepki vermesine rağmen, örme üst kısım her şeye ayak uyduramıyor, yani dönerken ayakkabıların içinde biraz kayacaksın.

Adidas Pulseboost HD'nin 8 mm'lik bir düşüşü var ve 340 gram ağırlığında (8,5 numara), aslında onu piyasadaki daha ağır ayakkabılardan biri yapıyor.

Adidas Pulseboost HD, ayakkabıların heyecan verici görünmesini sağlayacak kadar detaya sahip

(İmaj kredisi: Gelecek)

Adidas Pulseboost HD incelemesi: tasarım ve stil

Kentsel ortamlar için tasarlanan Adidas Pulseboost HD'nin keskin görünmesi gerekiyor. Elbette en önemli tasarım öğesi, Adidas Ultraboost 19'a benzeyen örgü üst kısımdır. Çorabı andıran üst kısım, ayakkabının ön kısmındaki kontrast kırmızı çizgiler gibi ayakkabılara farklı bir görünüm sağlar.

Turuncu görünümlü Güneş Kırmızısı renk grubunun yanı sıra, renk seçeneklerinin geri kalanı daha gri ve siyahtır, ancak sıkıcı veya samey-samey görünmüyorlar.

Yukarıda belirtildiği gibi, Pulseboost HD, ayakkabıların dilindeki QR kodunu tarayarak erişilebilen kendi Spotify çalma listesiyle birlikte gelir. Şirketler, herhangi bir nedenle, insanların QR okuyucu uygulamaları kullandığını düşünüyor. Gerçekte, ne zaman bir QR kodunun okunması gerekiyorsa, herkesin yaptığı şey, etrafındaki insanlara bir QR kodu uygulamasına sahip olup olmadıklarını sormaktır, sırf kimsenin olmadığını ve kendilerinin bir tane indirmeleri gerektiğini fark etmek için.

Özetle, Adidas Pulseboost HD bir açıdan kalın ve diğerinden ince görünüyor. Sonuç olarak, sadece koşmak için giyilmeyecek kadar iyi görünüyor.

Adidas Pulseboost HD incelemesi

Adidas Pulseboost HD, şehirdeki daha hafif koşular için mükemmeldir

(İmaj kredisi: Gelecek)

Adidas Pulseboost HD incelemesi: Karar

Adidas Pulseboost HD, dünya dışı koşu dinamikleri sağlamalarını beklemediğiniz sürece güzel ayakkabılardır. Şehir içinde ve çevresinde koşular ve hafif koşular için tasarlandılar ve bu deneyimi sunuyorlar.

Boost HD orta taban destekleyicidir ve yeterli miktarda yastıklama sağlar. Adaptive Traxion dış taban sistemi mükemmel çekiş gücüne sahiptir ve bununla birlikte ayakkabıları çok daha iyi kontrol edebileceksiniz.

Örme üst kısım, en destekleyici olmasa da sıkı ve rahattır. Ayaklarınız boğulmayacaktır ama çok da havalandırılmayacaktır. Güçlendirilmiş topuk, ekstra destek sağlar ve yaralanmaları önlemeye yardımcı olur.

Kontrast detaylandırma ve taban, Adidas Pulseboost HD'ye farklı bir görünüm kazandırır. Bazı ince renk seçenekleriyle ayakkabılar, koşmadığında giyilebilecek kadar iyi görünür.

Adidas Pulseboost HD'yi koşu eğitmenleriniz yapın ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Rahat, güzel görünüyor ve çoğu eğlence koşucusuna uyacak kadar yeterli teknik özelliklere sahip.

Bugünün en iyi Adidas PulseBoost HD Erkek fiyatları 48 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat adidas PulseBOOST HD Running ... Amazon $ 158,33 $ 120.06 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

daha fazla koşu ayakkabısı yorumu