Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex yürüyüş ayakkabısı incelemesi: yumuşak, güçlü ve gerçekten oldukça sağlam

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex yürüyüş ayakkabısı incelemesi: yumuşak, güçlü ve gerçekten oldukça sağlam

Adidas TERREX Swift R3 Gore-Tex fırsatları adidas Terrex Swift R3 GTX... Amazon Prime 149,95 $ Görünüm adidas Terrex Swift R3 GTX... Amazon Prime 149,95 $ Görünümadidas Terrex Swift R3... Adidas 150 $ Görünüm adidas Outdoorterrex Swift R3... Als.com 150 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı, dayanıklı Adidas Terrex Swift R2'nin 2021 yazında yapılan güncellemesidir, popüler bir yürüyüş ayakkabısı, destek ve sağlamlık için övgü topladı - genel olarak Adidas Terrex Swift serisi, on yıldan fazla bir süredir patikaları eziyor.

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı, burada test edildiği gibi Gore-Tex olmayanlar için 130 £ ve su geçirmez model için 140 £ İngiltere RRP'sinde şu anda mevcuttur. bizim başımızaen iyi erkek yürüyüş ayakkabısıveyaen iyi kadın yürüyüş ayakkabısıMevcut en iyi seçimlerimizle nasıl eşleştiğini görmek için kılavuzlar veya tam Adidas Terrex Swift R3 incelememiz için okumaya devam edin.

Adidas Terrex Swift R3 yürüyüş ayakkabısı incelemesi: tasarım ve yapım

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı gelenekçilere göre bir ayakkabı değil. Burada paketlenmiş çok fazla teknoloji var ve genel tasarım bunu en baştan açıkça ortaya koyuyor. Esasen Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı bir arazi koşusu mirasına sahiptir, ancak yürüyüş hizmetleri için oldukça güçlendirilmiştir. Bu, en çok, neredeyse sağlam bir 'promoderatör' orta ayağın yanı sıra ön ayakta bir kaya koruma plakasına sahip şaşırtıcı derecede sert taban ünitesinde görülür.

Önceki tasarımlarda olduğu gibi, topuk ayakkabının içinde beklenenden çok daha derine oturur ve ayakkabının ağırlığıyla orantısız bir güvenlik hissi katar - sadece 395 gram.


Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Continental kauçuk dış taban, başka bir arazi koşusunda çok yüzeyli tutuş için önemli 4,5 mm'lik çıkıntılara sahiptir ve R2'nin çekme şeritli bağcıkları, boru delikli standart bağcıklar ile değiştirilmek üzere hurdaya ayrılmıştır - belki de Adidas'ın gittiği tek yer Daha geleneksel bir seçenek için.


Sağlam bir RPU kaplaması, ayağın kenarlarına ekstra koruma sağlar ve ilginç bir şekilde Adidas, hava koşullarına dayanıklılığa veya nefes alabilirliğe öncelik vermek isteyip istemediğinize bağlı olarak, ayakkabının hem membranlı hem de membransız versiyonlarını sunar.

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı


(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Adidas Terrex Swift R3 yürüyüş ayakkabısı incelemesi: performans ve konfor

Önceki Swift modellerinde olduğu gibi, Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı, ayakta gerçek bir güvenlik ve sağlamlık hissi sunuyor. Bir ayakkabıdan çok bir yürüyüş botu gibi, kısmen bu orta ayağın sertliği, kısmen derin topuk kabı ve kısmen bu RPU kaplamalarının ek hacmi nedeniyle. Hafif ancak yastıklamalı orta taban, üst kısma sarılmış biraz daha sağlam ve biraz daha az nefes alan su geçirmez membran gibi koruma hissine de katkıda bulunur. Gerçekten de, ayakkabıda o kadar çok sertlik var ki, çoğu ayakkabı testinde pek olası olmayan bir topuk kaldırma dokunuşunu ilk başta fark ettik.

Bu sert orta ayak, eğimli arazide harika bir platform sağlar, tıpkı kenarı kullanarak çimi kesebileceğiniz bir bot gibi (daha az ayak bileği desteği nedeniyle bir bottan daha az başarılı olsa da). Ayak bileği desteği, bot seviyesinde olmayabilir, ancak kesinlikle bir yürüyüş ayakkabısı için alışılmadık derecede iyidir. Yastıklı orta taban, sürüşe yumuşaklık katar ve bu da sert malzemelerin üzerinde kolaylıkla süzülmenizi sağlayan sertleştirici zırhla güçlendirilmiştir.

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Burun kısmında, o bölgeyi sıkıca çekmeye yardımcı olan özellikle geniş bir dantel halka seti vardır ve tüp tarzı dantelin sürtünmesinin de yardımıyla bağcıklarla çok fazla uğraşmadan iyi bir uyum elde etmek kolaydır. rondelalar. Üstteki delik çifti, çok fazla cezaya dayanması gereken, güzel bir şekilde tamamlanmış alüminyum perçinlerdir.


Bu önemli çıkıntılar sayesinde kavrama da iyidir ve Continental kauçuğu, en cilalı kayalar dışında her yerde iyi çekiş sağlar.

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Adidas Terrex Swift R3 yürüyüş ayakkabısı incelemesi: karar

Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı, beklenmedik bir şekilde sağlam bir yarışmacıdır ve aynı zamanda hafif bir başarı olan hafifliğini korur. Etkili bağcık sistemini ve hemen hemen her zorluğun üstesinden gelecek süper sağlam dış tabanı ve kaya plakasını seviyoruz. Zırhlı üst kısım aynı zamanda sert malzemeden yapılmıştır ve dağlık arazide de sizi yarı yolda bırakmaz ve orta tabanda gün boyu rahat etmeniz için bol miktarda yumuşaklık ve rahatlık vardır. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, zırhlamanın bariz dezavantajıdır - daha sıcak günlerde nefes alabilirlik nispeten düşüktür, bu yüzden muhtemelen bu hava akışını artırmak için Gore-Tex olmayan bir versiyon vardır.

Bununla birlikte, Adidas Terrex Swift R3 Gore-Tex Yürüyüş Ayakkabısı mükemmel koruma, iyi kavrama ve sağlam yapı kalitesi sunar - oldukça sağlam bir kombinasyon.

Fiyatlar - Adidas TERREX Swift R3 Gore-Tex:▼