Close
  • Ana
  • /
  • Bisikletçilik
  • /
  • Adidas Velosamba: stil bilincine sahip şehirli sürücüler için spor ayakkabı kılığında bisiklet ayakkabıları

Adidas Velosamba: stil bilincine sahip şehirli sürücüler için spor ayakkabı kılığında bisiklet ayakkabıları

Adidas, kendisini go-to-go olarak yeniden kurmak için gerçekten çaba sarf ediyor.bisiklet ayakkabısıüretici (tekrar). Sürekli genişleyen Adidas bisiklet ayakkabısı koleksiyonuna en son eklenen Adidas Velosamba, stilden ödün vermeden bisiklet ayakkabılarının avantajlarından yararlanmak isteyen şehirli sürücüleri hedefliyor.


Adidas, Velosamba'yı 'bisikletçiler için çok yönlü bir deneyim sağlamak için Samba'nın ikonik stilinin bisiklet araçlarıyla birleşimi' olarak tanımlıyor. Muhtemelen tam olarak sürmeyeceksinyol bisikletleriayakkabılarda, zaten Adidas'ın niyeti bu değildi. Velosamba, işe gidip gelmek ve daha hafif hafta sonu gezileri için hem bisiklette hem de bisiklet dışında yeterli çok yönlülük sağlayacaktır.

Anlayabildiğimiz kadarıyla Adidas, Velosamba ile kafasına çiviyi vurdu.

Adidas Velosamba: fiyat ve çıkış tarihi

Adidas Velosamba şu adresten çevrimiçi olarak satın alınabilir:adidas Türkiyeveadidas Türkiyeve 1 Mart 2021'den itibaren adidas uygulaması aracılığıyla. Adidas Velosamba'nın tavsiye edilen perakende fiyatı 120$ / 100£.

Velosamba, başlamak için dört ayrı renkte mevcuttur.


Adidas Velosamba: resim galerisi

Resim 1 / 4

adidas Velosamba fiyat yayın tarihi

(İmaj kredisi: Adidas)
Resim 1 / 4

adidas Velosamba fiyat yayın tarihi


(İmaj kredisi: Adidas)
Resim 2/4

adidas Velosamba fiyat yayın tarihi

(İmaj kredisi: Adidas)
Resim 3/4

adidas Velosamba fiyat yayın tarihi


(İmaj kredisi: Adidas)
Resim 4/4

adidas Velosamba fiyat yayın tarihi

(İmaj kredisi: Adidas)

Adidas Velosamba: ana özellikler

Velosamba ayakkabısı, Adidas'ın 'yeni nesil bisikletçilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha fazla insanı bisiklete bindirmek için tasarlanmış' iki cıvatalı klipsli sisteme sahip ilk şehir bisikleti ayakkabısıdır.

Adidas'ın açıkladığı gibi, Velosamba'nın ardındaki amaç, 'konik sokak stilini en iyi dış taban teknolojisiyle birleştiren, kullanıcıların daha çevik olmasını ve bisikletten ayağa kolaylıkla geçiş yapmasını sağlayan, hem bisikletin içinde hem de dışında kusursuz bir deneyim sağlayan bir ayakkabı yaratmaktı. .'

Ayakkabılar, ekstra sertlik için geri dönüştürülmüş bir naylon iç taban tahtasına ek olarak, dayanıklı olduğu söylenen ve kullanıcıların keşfetmesi için 'kesintisiz bir geçiş' sağlayan iki cıvatalı kilit için bir kesme penceresine sahip tam entegre bir kauçuk kap dış tabana sahiptir. -ayak'. Velosamba ayrıca yansıtıcı üç şeridi ve topuk detayı sayesinde biraz görünürlük sağlar.