Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Adidas x Star Wars Ultraboost koşu ayakkabısının karanlık bir tarafı var

Adidas x Star Wars Ultraboost koşu ayakkabısının karanlık bir tarafı var

Resepsiyon sırasındaSkywalker'ın YükselişiHer tarafta 5 yıldız olmayabilir, yeni Adidas Star Wars koşu ayakkabısı yelpazesi çok sayıda hayran ve kız bulmalı - ama çoğunlukla erkekler, bununla yüzleşelim.


En iyi Adidas'lardan birkaçıkoşu ayakkabısıalabilirsinizartık R2D ayakkabıları haline geldi!Darth Vader olduğunda Anakin Skywalker kadar dramatik bir dönüşüm geçirdiler, ancak önemli ölçüde daha az grotesk sonuçlarla ve soykırıma teşebbüs edilmemişler.

Yani, başka bir deyişle, Alphaedge 4D ve Adidas Ultraboost 19 artık Adidas xYıldız Savaşlarırenk grupları ve baskılar. Ve biraz da şaşırtıcı bir şekilde, 5 dakika içinde satılmadı. Her beden ve renk halen satışta.

• Tüm Adidas x Star Wars Koleksiyonunu incele

• Adidas Ultraboost 19 x Star Wars ayakkabılarını Adidas'tan satın alın


• Adidas Alphaedge 4D x Star Wars koşu ayakkabısını Adidas'tan satın alın

Adidas x Star Wars koşu ayakkabısı Rise of Skywalker


Tamamen işlevsel bir Ultraboost eğitmeni

(Resim kredisi: Adidas)

Star Wars Koleksiyonlarında Adidas Original eğitmenleri, Adidas kapşonluları ve Adidas çantaları da bulunuyor. Daha da iyisi, bazı öğeler zaten indirimli.D Rose 10 Star Wars basketbol ayakkabılarıveHarden Star Wars Aurebesh Hoodie, Adidas'a gidin ve kendiniz kontrol edin.


Pingtwitter'ün Adidas Star Wars Koleksiyonu'ndan en çok tercih edilenleri

Adidas Alphaedge 4D Koşu Ayakkabısı - Star Wars

(Resim kredisi: adidas)

Adidas Alphaedge 4D Koşu Ayakkabısı - Star Wars

Şimdi karanlık tarafın gücünü göreceksiniz. Adidas AlphaEdge 4D cross training koşu ayakkabıları, Death Star ayrıntıları ve topuk sekmesinde görüntülenen ikonik alıntılarla ünlü seriye saygı duruşunda bulunuyor.

Adidas AlphaEdge 4D, tam ihtiyaç duyduğunuz yerde - ayaklarınızın altında destek ve yastıklama sağlayan, 3D baskılı kafes orta tabana sahip çok yönlü bir modeldir. Ağ benzeri yapı, farklı ayak pronasyonuna etkili bir şekilde yanıt verir ve ayaklarınızı tam olarak destekler.

Üst kısımdaki Primeknit kumaş, ayaklarınızın üst kısmının şeklini takip ediyor ve tıpkı örme çorap giyiyormuş gibi hissediyor; desteği kaybetmeden bir parça vermesi var, ayakkabı kırma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.


• Adidas Alphaedge 4D Star Wars koşu ayakkabılarını Adidas'tan satın alın

Adidas Ultraboost 19 Star Wars ayakkabı

(Resim kredisi: adidas)

Adidas Ultraboost 19 Star Wars ayakkabı

• Pingtwitter'ün Adidas Ultraboost 19 incelemesini buradan okuyun

Bu yılın başlarında piyasaya çıkan Adidas Ultraboost 19 koşu ayakkabılarını gerçekten beğendik; performans koşu ayakkabıları ile moda ayakkabılar arasındaki boşluğu verimli bir şekilde dolduruyorlar.

Daha önce de söylediğimiz gibi: 'Hızlı koşmanın yanı sıra kolay koşular için daha iyi çalışacak daha çok yönlü ayakkabılar var ve bunlardan bazıları UltraBOOST kadar iyi görünüyor - örneğin Nike Epic React veya Adidas'ın kendi SolarBOOST'u - ama UltraBOOST 19, hala şıklığı eksik olmayan harika bir koşu ayakkabısı olarak yerini koruyor. '

• Adidas Ultraboost 19 Star Wars ayakkabılarını Adidas'tan satın alın

Adidas Ultraboost S&L DNA Yıldız Savaşları

(Resim kredisi: adidas)

Adidas Ultraboost S&L DNA Yıldız Savaşları

Her gün iyi bir sürüş için retro görünümü harika yastıklamayla birleştirdiği için S & L'yi seviyoruz. Ve gerçekten de, Adidas S&L DNA'sı 'günlük koşu için tasarlandı, bu ayakkabıların deri yüzeyli yumuşak bir kumaş sayası var. Hızlı tepki veren yastıklama, enerjiyi adımına geri döndürmek için esnek bir dış tabanla birlikte çalışır. ' - Adidas web sitesinden alıntı yapmak için.

Adidas S&L DNA'sına Death Star görünümü verildi: Bu ayakkabıların gerileme estetiğini gerçekten vurgulayan turuncu, açık ve koyu gri tonlarını harmanlıyor.

• Adidas Ultraboost S&L DNA Star Wars ayakkabılarını Adidas'tan satın alın

Adidas Ultraboost S&L DNA Yıldız Savaşları

(Resim kredisi: adidas)
Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatları Erkekler Nike Zoomx Vaporfly ...Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%NORDSTROM.com250 $ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünadidas Toddler Erkek Çocuk ... Adidas Ultraboost 19 Macy's $ 75 $ İnceleTüm fiyatları görünNike Zoom Pegasus Turbo 2 ... Nike ZOOM PEGASUS TURBO 2 Erkek Amazon $ 175 İncele İnceleTüm fiyatları görünKoşu Erkek Cloudswift ... üzerinde Cloudswift Erkek Amazon $ 149.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat ASICS Kadınlar İçin MetaRide ... ASICS MetaRide Amazon 250 $ 219,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünSaucony Kadın Tipi A9 ... Saucony Erkek Tipi A9 Amazon $ 96.73 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünNew Balance FuelCell Kadınlar ... New Balance FuelCell Rebel Amazon $ 129,95 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünBrooks Erkek Gliserin 17 ... Brooks GLYCERIN 17 Erkek Amazon $ 174.76 İncele İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz