Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Black Friday ve Kasım 2020 için Adobe Creative Cloud indirimleri ve fırsatları

Black Friday ve Kasım 2020 için Adobe Creative Cloud indirimleri ve fırsatları

Adobe Creative Cloud indirimleri her gün bulunamaz, ancak sektör lideri yaratıcı yazılımlarda - ara sıra - fırsatlar vardır. Ve bu teklifler düştüğünde, onları ilk burada bu sayfada bulacaksınız.


Creative Cloud, grafik tasarım, video düzenleme, web tasarımı, web geliştirme, fotoğrafçılık ve pazarlamada kullanılan bir dizi yaratıcı yazılıma erişmenizi sağlayan bir abonelik hizmetidir. Photoshop, Illustrator, After Effects ve Premiere Pro dahil olmak üzere bu araçların çoğu endüstri standardı olarak kabul edilir ', bu nedenle yaratıcı bir kariyer istiyorsanız, muhtemelen bunlarla en azından biraz bilgi sahibi olmanız gerekecek.

Yine de, & lsquo; Bulut & rsquo; adıyla, bu aslında web tarayıcısında çalıştırdığınız yazılım değildir. Bunun yerine PC'nize veya Mac'inize indirip kullanmanız gerekir ve uygulamaların çoğunu bir telefon, tablet veya Chromebook'ta kullanamazsınız. Başlıca istisnalar, iPad için Photoshop uygulaması ve Illustrator'ın bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan iPad sürümüdür.

  • Adobe Creative Cloud: tracker.tradedoubler.com/click

Adın 'Bulut' kısmı, çalışmanızı buluta kaydetme ve başkalarıyla birlikte çalışmak için işbirliği yapma yeteneğini ifade eder; Bununla birlikte, sadece kendi başınıza çalışmak ve çalışmanızı bilgisayarınıza kaydetmek istiyorsanız, bu da sorun değil. Aslında, uygulamaları başlangıçta indirmek ve ara sıra güncellemeler almak dışında, Adobe Creative Cloud'u kullanmak için bir web bağlantısına ihtiyacınız yoktur ve üyeliğinizi doğrulamak için yalnızca 99 günde bir internete bağlanmanız gerekir.

Black Friday Adobe fırsatları

Adobe Creative Cloud Black Friday teklifini bekleyip bekleyemeyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Önceki yıllarda, Tüm Uygulamalar planında% 39-40 indirim gördük.Kara CumaveSiber Pazartesidönem. Bu, büyük bir fiyat düşüşü ve Adobe'den gördüğümüz maksimum indirim, bu yüzden görürseniz bu anlaşmayı yakalamanızı öneririz. Adobe ayrıca Creative Cloud aboneliklerinde yılda birkaç kez teklifler yayınlar, bu nedenle tatil satış etkinlikleri dışında herhangi bir sıcak fiyat düşüşü olup olmadığını bu sayfaya göz atın.


Şu anda, Fotoğrafçılık planında iyi bir Kara Cuma anlaşması var:


Adobe CC anlaşması |Adobe Photography Planında% 16 indirim kazanın
Bu son derece erken Black Friday anlaşmasında uygun bir aylık fiyat için Photoshop, iPad'de Photoshop, Lightroom, Lightroom Classic ve 20 GB bulut depolama içeren Adobe Creative Cloud Photography planına abone olun.
Teklif 15 Kasım'da bitiyorAnlaşmayı Görüntüle

Adobe Creative Cloud fiyatlandırması

Adobe Creative Cloud'da yazılıma erişmenin birkaç farklı yolu vardır. En pahalısı dolu tracker.tradedoubler.com/click. Bu, 20'den fazla uygulama içeren kapsamlı paketin yanı sıra 100 GB bulut depolama alanına, portföy oluşturma aracı Adobe Portfolio ve Adobe Fonts kitaplığına erişmenizi sağlar.


Bunun için yıllık veya aylık ödeme seçeneğine sahipsiniz. Creative Cloud'u bir yıl boyunca kullanmayı beklediğiniz sürece, aylık 49,94 £ / 52,99 ABD Doları tutarındaki yıllık plan, 12 aylık ödemeleri taahhüt etmeniz gerekeceğinden, genel olarak en iyi değerdir. Aylık plan, aylık 75,85 £ / 79,49 $ 'dan çok daha pahalıdır, ancak size aboneliğinizi iptal ücreti olmadan durdurma ve yeniden başlatma esnekliği sağlar.

Bununla birlikte, Creative Cloud uygulamalarından yalnızca birini veya birkaçını istiyorsanız daha ucuz seçenekler vardır. Örneğin Fotoğraf Planı, Photoshop, Lightroom ve Lightroom Classic ile birlikte 20 GB bulut depolama alanı, Adobe Portfolio, Adobe Fonts ve Adobe Spark'ı ayda 9,98 £ / 9,99 $ karşılığında çok makul bir fiyata bir araya getiriyor. Depolamayı 1 TB'a çıkarmak istiyorsanız, bu ayda 19,99 $ / 19,97 £ 'a yükselir.

Photoshop tablette kullanılıyor

Adobe Creative Cloud'daki çoğu araç yalnızca PC ve Mac içindir, ancak Photoshop artık iPad için de mevcuttur


(Resim kredisi: Adobe)

Alternatif olarak, yalnızca tek bir uygulamaya abone olmayı seçebilirsiniz. Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, InDesign, After Effects, Audition, Dreamweaver, Animate ve dahil olmak üzere en iyi bilinen Adobe Creative Cloud araçlarının çoğuna, bir yılı aşkın bir süre boyunca ayda 19,97 £ / 20,99 $ tutarında tek uygulama aboneliğiyle erişilebilir. Boyut.

Diğerleri daha ucuzdur: Acrobat Pro ayda 15,17 £ / 14,99 $, InCopy ayda 4,98 £ / 4,99 $ ve Lightroom, XD ve Premier Rush aylık 9,98 £ / 9,99 $ tutarındadır. Tek uygulama aboneliğiyle ayrıca Adobe Portfolio, Adobe Fonts ve Adobe Spark ile 100 GB bulut depolama alanı (veya Lightroom ile 1 TB bulut depolama alanı) elde edeceksiniz.

Adobe Creative Cloud ücretsiz indirme

Sizin de fark edeceğiniz gibi, CC aboneliği ucuza gelmiyor. Ancak, Adobe'nin 7 günlük deneme sürümünü kullanarak Adobe Creative Cloud'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu, ilgilendiğiniz uygulamalara tam anlamıyla başlamak ve hatta küçük bir projeyi tamamlamak için kesinlikle yeterli zaman olmalıdır. Deneme süresi içinde iptal ettiğinizden emin olun, aksi takdirde otomatik olarak ücretlendirilirsiniz.

tracker.tradedoubler.com/click

Adobe Creative Cloud ücretsiz indirme | tracker.tradedoubler.com/click
Photoshop, Illustrator ve Adobe XD dahil olmak üzere Adobe Creative Cloud & rsquo; un 20'den fazla uygulamasından herhangi birini denemek için yedi günlük ücretsiz bir deneme yapın. Ücretsiz deneme sürümünüz ayrıca adım adım eğitimlere, 100 GB bulut depolama alanına, kendi portföy web sitenize ve premium yazı tiplerine erişim içerir. Not: Ücretsiz deneme süresinin bitiminden önce iptal etmeniz veya yılın geri kalanında aylık abonelik için ücret ödemeniz gerekir. tracker.tradedoubler.com/click

Adobe Creative Cloud indirimleri

Doğru bir şekilde abone olmayı düşünüyorsanız, makul bir Creative Cloud indirimi için bir göz atmaya değer. Zaman zaman Adobe,% 40'a varan indirimler sunar, ancak bu indirimlerden yararlanmak için topun üzerinde olmanız gerekir. Bu makaleyi, yayınlanır yayınlanmaz tüm tekliflerle güncelleyeceğiz, bu nedenle bu sayfayı yer işaretlerine ekleyin ve tekrar kontrol edin.

Şu anda geçerli olan büyük bir Adobe Creative Cloud indirimi yok, ancak yararlanabileceğiniz bazı uzun vadeli teklifler var. Bir okul, kolej veya üniversite öğrencisiyseniz, yüzde 60-65 indirim alabilirsiniz. Ayrıca, ilgilendiğiniz ana araç Adobe Spark ise, orada bulunacak cömert iki aylık ücretsiz bir deneme var.

tracker.tradedoubler.com/click

Öğrenciler Adobe CC anlaşması| tracker.tradedoubler.com/click
Photoshop, Illustrator ve InDesign gibi sektör lideri uygulamalar da dahil olmak üzere Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar planına abone olun ve bir öğrenci olarak ilk yıl için tam abonelik için büyük bir indirim alacaksınız. Bu size Birleşik Krallık'ta% 65 (ilk yıl için 49,94 £ yerine ayda 16,24 £) veya ABD'de% 60 (ilk yıl için 52,99 $ yerine 19,99 $) tasarruf etmenizi sağlar. tracker.tradedoubler.com/click

tracker.tradedoubler.com/click

Adobe Spark| tracker.tradedoubler.com/click
Adobe Spark, kolay ve hızlı bir şekilde grafikler, web sayfaları ve kısa videolar oluşturmak isteyen sınırlı tasarım becerilerine sahip kişileri hedeflemektedir. Abonelik genellikle ayda 10.10 £ / 9.99 $ 'dır, ancak şu anda Adobe, düzgün bir şekilde deneyebilmeniz için cömert iki aylık ücretsiz bir deneme sunuyor. Bu deneme masaüstünde etkinleştirilmelidir ve mobil cihazda etkinleştirildiğinde kullanılamaz. tracker.tradedoubler.com/click

Öğrenciler için Adobe Creative Cloud

Şu anda tam zamanlı eğitime kaydolduysanız, bu okul, kolej veya üniversite olsun, o zaman iyi haber. 13 yaşında veya daha büyük olduğunuz sürece, Adobe Creative Cloud'a büyük bir indirimle sahip olabilirsiniz.

Bu, şu anda dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak biraz değişir: tracker.tradedoubler.com/clickİngiltere'de, tracker.tradedoubler.com/clickABD ve Kanada'da ve büyük bir tracker.tradedoubler.com/clickAvustralya ve Yeni Zelanda'da. Bununla birlikte, indirim uygulanmadan önce uygunluk kanıtı sağlamanız isteneceğini unutmayın.

Tablette kullanılan fresk

İPad için bir eskiz ve boyama uygulaması olan Adobe Fresco, Adobe Creative Cloud'a yapılan en yeni eklemelerden biridir.

(Resim kredisi: Adobe)

Adobe Creative Cloud'a neler dahildir?

Tam Adobe Creative Cloud aboneliğine dahil 20'den fazla uygulama vardır. Bunlar şunları içerir:

Adobe Photoshop
Görüntü işleme, fotoğraf rötuşlama, grafik tasarım, görsel web tasarımı, uygulama prototipleme ve 3B modelleme için kullanılan bir görüntü düzenleme ve grafik tasarım aracı. Photoshop, fotoğrafçılar ve fotoğraf rötuşçuları, dijital sanatçılar, grafik tasarımcıları ve sanat yönetmenleri, 3D tasarımcılar ve VFX sanatçıları dahil olmak üzere çok çeşitli yaratıcı meslekler tarafından kullanılmaktadır.

Adobe Illustrator
Vektör grafiklerine dayalı bir çizim programı. Illustrator, logolar, ikonlar, infografikler ve illüstrasyonlar oluşturmak için genellikle sanatçılar, illüstratörler ve grafik tasarımcıları tarafından kullanılır.

Adobe After Effects
Video çekimlerini birleştirmek ve görsel efektler, hareketli grafikler ve basit animasyonlar oluşturmak için bir araç. After Effects tipik olarak grafik tasarımcılar, animatörler ve TV ve film yapım evlerinde kullanılır.

Adobe XD
Web ve mobil uygulamaların prototipini oluşturmak için vektör tabanlı bir UX aracı. XD, genellikle grafik tasarımcıları ve web tasarımcıları tarafından kullanılır.

Adobe InDesign
Bir masaüstü yayıncılık ve bir sayfa düzeni aracı. InDesign, öncelikle baskı için kullanılır, ancak aynı zamanda dijital yayınlama yeteneklerine de sahiptir.

Farklı Adobe Creative Cloud araçlarının logoları

Şu anda Adobe Creative Cloud'da bulunan 20'den fazla farklı araç var

(Resim kredisi: Adobe)

Adobe Lightroom
Çok sayıda görüntüyü işleyen fotoğraf stüdyoları ve fotoğrafçılar tarafından yaygın olarak kullanılan bir görüntü düzenleme ve görüntü düzenleme aracı.

Adobe Premiere Pro
Film ve TV endüstrisinin yanı sıra YouTuber'lar ve tasarım stüdyoları tarafından kullanılan bir video düzenleme aracı.

Adobe Spark
Profesyonel olmayanların sosyal medya için grafikler, web sayfaları ve kısa videolar oluşturmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir araç.

... ve daha fazlası
Adobe Creative Cloud, Premiere Rush, Acrobat Pro, Fresco, Dimension, Dreamweaver, Animate, Audition, Lightroom Classic, Character Animator, Bridge, Media Encoder, InCopy, Prelude, Substance ve Fuse'u da içerir. Ayrıca projeleriniz için 100 GB bulut depolama alanı ve Adobe Portfolio ve Adobe Fonts'a erişim elde edeceksiniz.