Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Adobe, zor durumdaki tasarımcılara ÜCRETSİZ 2 aylık Creative Cloud abonelikleri sunar

Adobe, zor durumdaki tasarımcılara ÜCRETSİZ 2 aylık Creative Cloud abonelikleri sunar

Birçok tasarımcı ve fotoğrafçı, iptal edilen işler ve zorlanan müşterilerle zorlu bir kaç ay ile karşı karşıyadır, ancak Adobe, dünya lideri yaratıcı araçlarına ücretsiz erişim sunarak kurtarmaya gelmiş gibi görünüyor.


Birçok tasarımcı ve fotoğrafçı ve özellikle serbest çalışan, şu anda birçok iptal edilmiş işle karşı karşıya. Bu kategoriye girerseniz ve aylık Creative Cloud ödemenizi karşılayamayacağınızı anlarsanız, Adobe size bir yaşam çizgisi sunabilir. Görünüşe göre şirket, Creative Cloud kullanıcılarına iki ay boyunca ücretsiz erişim sunuyor.

Mevcut bir kullanıcıysanız, planınızı iptal etmeye giderseniz, otomatik olarak iki aylık ücretsiz anlaşma teklif edileceğinizdir. Bunun yeni kullanıcılar için mevcut olup olmayacağından emin değiliz.

Bu teklif aktif olarak tanıtılmasa da, yaratıcı endüstrilerin ileride böyle zor zamanlarla karşı karşıya olduğu bir zamanda büyük markaların bu tür bir esnekliğini görmek yüreklendirici.

Adobe yazılımını kullanıyorsanız - şu anda iptal etmeye giderseniz 2 ay ücretsiz sunuyorlar. pic.twitter.com/bxt1NqTJ6A17 Mart 2020


Adobe, dünyanın en iyi yaratıcı araçlarından bazılarını yapar ve uygulamaları, sanatçılar ve tasarımcılar için endüstri standardı haline gelmiştir. Creative Cloud paketi, görüntü düzenleme için Photoshop (şimdi iPad'de de mevcuttur), vektör çalışması için Illustrator ve web ve uygulamalar için prototip oluşturmak isteyenler için Adobe XD gibi yazılımlar içerir. Nispeten yeni eklenen Adobe Fresco, hareket halindeyken çarpıcı dijital resimler oluşturmanıza olanak tanır (yine mümkün olduğunda).

  • Koronavirüs gidip geliyor: toplu taşımadan kaçınmanın üç yolu
  • Anneler Günü için posta kutusu çiçekleri satın alın ve Bloom & Wild'tan ÜCRETSİZ teslimat alın
  • Evden çalışmak: 5 EN İYİ germe egzersiziboyun ve sırt ağrılarından kurtulmak için

Öğrenciler için ücretsiz uzaktan Adobe CC erişimi

Adobe ayrıca kolej veya üniversite öğrencilerine evde ücretsiz Creative Cloud erişimi sunmaktadır. Bu, çalışmalarında InDesign, Illustrator veya Photoshop gibi programlara güvenen öğrencilerin kampüste olmaya gerek kalmadan çalışmaya devam etmelerini sağlayacaktır - çünkü eğitim merkezleri kapılarını kapatmaya ve öğrencileri evden çalışmaya teşvik etmeye başlar.


Bu geçici lisanslar yalnızca Mayıs 2020'ye kadar geçerlidir ve okulunuza veya üniversitenize erişmek için bir Adobe CC eğitim müşterisi olmanız gerekir. Etkinleştirmek de potansiyel olarak zordur - okulunuzun BT yöneticisinin bu başvuru formunu kullanarak uzaktan erişim talep etmesi gerekir. Öğrenciler kendileri erişim talep edemezler.