Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • AEG 7000 serisi L7WEE965R: Bu birinci sınıf çamaşır kurutma makinesini satın almalı mısınız?

AEG 7000 serisi L7WEE965R: Bu birinci sınıf çamaşır kurutma makinesini satın almalı mısınız?

AEG 7000 Serisi L7WEE965R fırsatlarıAEG 7000 L7WEE965R ... John Lewis 849,99 £ GörünümAEG L7WEE965R 7000 Serisi... Sonic Direct 849,99 TL AEG L7WEE965R 9 kg Çamaşır Makinesini Görüntüle... Currys PC World 849,99 TL Düşük Stoku Görüntüle AEG Bağımsız Kurutucu... Wickes 1.039 TL Daha Fazla Teklif Göster Her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz tarafından desteklenen en iyi fiyatlar içinAEG 7000 Serisi çamaşır kurutma makinesi

AEG 7000 serisi L7WEE965R çamaşır kurutma makinesi, kelimenin orijinal anlamıyla akıllı bir sayıdır ve onu sergilemekten mutlu olacağınızı düşünüyoruz ve doğal olarak, bu bir çamaşır kurutma makinesi olduğu için, yalnızca bir tanesini alacaktır. Yerden tasarruf sağlayan etki için iki yerine sayaç yuvası.


7000 Serisi serisindeki favorimiz olan L7WEE965R, 9 kg yıkama kapasitesine ve 6 kg kurutma kapasitesine ve 1.600 rpm dönüş hızına sahiptir. Ancak 7000 serisi ayrıca 7kg/4kg 1400rpm'lik bir makine (L7WBG741R) sunar; 8kg/6kg 1.600rpm (L7WEE861R); 10kg/6kg 1.600rpm (L7WEG161R); ve 10kg/6kg 1.600rpm (L7WEC166R) modeli. Evet, büyük bir aile ve çamaşır sepetinize ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Çamaşır kurutma makinelerinin tek bir cihaz paketinde pek çok beklentiyi karşılaması gerekiyor, peki 7000 serisi L7WEE965R, temizlik ve kurutma söz konusu olduğunda işi yapıyor mu ve zor kazandığınız dosh'a değer mi? İstihbaratı aldık. Sınıfımızda not aldığını onaylayabiliriz.en iyi çamaşır kurutma makinesiliste.

AEG 7000 Serisi çamaşır kurutma makinesi

(Resim kredisi: AEG)

AEG 7000 serisi: Özellikler

  • Boyutlar: Y84.7 x G59.7 x D63.1cm
  • Enerji derecesi: C
  • tambur kapasitesi: 9kg (yıkama); 6kg (kurutma)
  • Maksimum dönüş hızı: 1.600rpm


(Resim kredisi: AEG)

AEG 7000 serisi L7WEE965R: Özellikler

Tamam, alanınız kısıtlı ve bu nedenle bir çamaşır kurutma makinesi şart, ancak iki ayrı cihazdan ne talep edeceğinizin kısa sürede değişmesini istemiyorsunuz. Yıkama ile ilgili ilk düşünceniz, tek seferde makineye bol miktarda girebilme yeteneğiyse, AEG 7000 serisi L7WEE965R sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. 9 kg'lık kapasite, çamaşır makinesi açısından büyük sayılır ve bu, bu makineyi aile evleri veya çamaşır sepetinde çok şey olanlar için bir makine haline getirir.

Bu modelin kurutma kapasitesi 6 kg'dır; bu, genellikle bağımsız bir çamaşır kurutma makinesinden alacağınızla aynı düzeyde olmasa da, bir çamaşır kurutma makinesi için en üst sırada yer alır. Yine de, bir yıkama ve kurutma döngüsü ayarlamak söz konusu olduğunda, kurutucunun kapasitesiyle sınırlı olacağınızı unutmayın. Alternatif, kapasite yıkamalarını ayrı döngüler halinde çalıştırmak, ardından kurutucuya doğru miktarda yüklemek, bir kısmını daha sonraya saklamak veya doğal olarak kurutmaktır.


Ve biz yıkama ve kurutma döngüleri söz konusuyken, bu makinenin daha şık özelliklerinden biri, onu, yıkayan ve sonra kuruyan kesintisiz 60 dakikalık bir programı çalıştıracak şekilde ayarlayabilmenizdir. Bunun için 1 kg'lık bir yüke bağlı kalmanız gerekecek, ancak pamukluları ve sentetikleri birlikte karıştırabilirsiniz ve bu, çamaşır sepetinden hazır giyime kadar tüm öğeleri almanıza olanak tanıyan gerçekten kullanışlı bir seçenektir. zamanında kısa.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm pamuklu ve sentetik programlar ve AEG'nin değerli yünlüleri, durulama başladığında soğuma aşamasına geçerek çekmeyi önlemek için soğuk suyun şokundan koruyan yün artı programı gibi bazı harika seçenekler vardır.


Su geçirmez ve nefes alabilen versiyonları da dahil olmak üzere dış giyim, teknik ve spor kumaşlar ve ceketlere özen gösteren dış mekan programı, aranızdaki sportif ve yürüyüşçülerin hoşuna gidecek. Bu döngünün kurutma aşaması, su geçirmezliği geri kazandırmak için çalışır ve bizden bir 'işte bu kullanışlı' olur.

Evinizdeki biri alerjiden rahatsızsa, beyaz pamuklu çamaşırları semptomları tetikleyen pisliklerden kurtulmak için sıcaklığı birkaç dakika 60°C'nin üzerinde tutan anti-alerji programından yararlanabilirsiniz. Polenlerden ve diğer alerjenlerden ve deterjan kalıntılarından tamamen kurtulmak için ekstra durulama aşamasına sahiptir.

Ayrıca, bir kez yıpranmış veya buruşmuş eşyaları tazelemek için buhar programı sunan bir makinenin hayranlarıyız ve bu çamaşır kurutma makinesi de bu kutuyu işaretliyor.

Kurutma makinesine gelince, zamana göre ayarlanabilir veya otomatik ayarlardan ütü kuruluğu, dolap kuruluğu veya ekstra kuru arasından seçim yapılabilir. 6 kg havluyu ekstra kurutma aşamasına getirmenin 245 ila 265 dakika sürebileceğini unutmayın. Kurutucu yalnızca işini yapacak şekilde ayarlanabilir veya bir yıkama ve kurutma döngüsünün parçası olabilir ve makineyi elbette sadece yıkamak için kullanabilirsiniz.


L7WEE965R, teknoloji konusunda yetersiz değildir. ProSense, enerji ve su tasarrufu yapmak ve beklemeniz gereken dakikaları azaltmak için yıkama ve kurutma sürelerini yük boyutuna göre ayarlarken, DualSense, sıcaklığı ve tambur hareketini farklı kumaşlara göre ayarlayarak hassas çamaşırları diğer öğelerle karıştırmanıza olanak tanır.

AEG 7000 serisi L7WEE965R: Performans

Sözü, genel performansı hakkında bir değerlendirme için her gün makinenin özelliklerini test edenlere ve test edenlere bırakalım. Puanlarının toplamının beşte 4.6'sı ile ezici bir şekilde mutlu bir kalabalık. Ve daha pahalı cihaz satın alanların - oldukça haklı olarak - ekstra seçici olma eğiliminde olduğunu unutmayın.

Makinenin sessizliği, tamburun boyutu ve hem yıkama hem de kurutma sonuçları için büyük bir beğeni. 1.600 dev/dak dönüş, daha hızlı kurutma için fazla suyu etkili bir şekilde gidermedeki başarısıyla övülür. Ayrıca, makinenin aşırı yüklenip yüklenmediğini size bildireceği gerçeği de övülmüştür.

Çamaşır kurutma makinesinin alıcıları için olumsuzluklar azdır. Daha kısa döngü süreleri ve belirli bir hızlı yıkama döngüsü, yeterince adil olan bazıları tarafından memnuniyetle karşılanacaktır.

AEG 7000 serisi L7WEE965R: Karar

Yıkayıcı kurutucular, gamı ​​​​500 sterlinin çok altından 1.000 sterlin ve üzeri fiyat noktalarına kadar çalıştırır. AEG 7000 serisi L7WEE965R, pazarın üst kısmındadır, ancak daha pahalı rakiplerini geride bırakan veya ona yaklaşan yıkama ve kurutma kapasitesi ile sunduğu özellikler ve programlar için rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır.

Esnekliği için yüksek puan veriyoruz: pislikten kurumaya kadar bir yükü kaldırabilir veya sadece yıkayabilir veya basitçe kurutabilir ve 60 dakikalık yıkama ve kurutma döngüsü, bir yükleme yapmak için zamanı tükenen herkes için bir tanesidir veya 'Sen benim... yıkamadın mı?' isteklerinden biri vardı. Hepimiz olurduk, değil mi? Program yelpazesi ve teknoloji de teknemizi yüzdürüyor.

Yeri kısıtlı haneler: Bu makineyi hem performans hem de hoş estetiği açısından gönülden destekleyebiliriz.

Fiyatlar - AEG 7000 Serisi L7WEE965R: ▼