Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • AEG 9000 Serisi L9FEC966R: Bu birinci sınıf çamaşır makinesine fışkırtmalı mısınız?

AEG 9000 Serisi L9FEC966R: Bu birinci sınıf çamaşır makinesine fışkırtmalı mısınız?

AEG L9FEC966R fırsatları

AEG 9000 Serisi L9FEC966R çamaşır makinesi, Pingtwitter'lerin zirvesi olmuşturen iyi çamaşır makinesiüç yıldan fazla bir süredir listeleniyor ve iyi niteliklerini takdir etmede yalnız değiliz. Bir Pingtwitter ödülü sahibi olmasının yanı sıra, başkaları tarafından çelenklendi ve çevrimiçi olarak beş yıldızlı bir dizi kullanıcı incelemesine konu oldu.


Çamaşır makineleri genellikle en güzel ev aletleri değildir, ancak bu, herhangi bir hizmet odası veya mutfak için yeterince şık hatlarla rekabette kesinlikle başını tutabilir. Estetik kaygılar bir yana, son derece kullanışlı programlar ve özellikler, 9 kg'lık cömert bir kapasite ve 1.600 dev/dak gibi şık bir sıkma hızı sunar.

Bunlar manşetler, peki ya nitty cesurluk? Bu programlar nelerdir ve ne kadar sürer? Giysilerin defalarca yıkanmak yerine yeni görünmesini nasıl sağlar (ama, ee, çok sevilir)? Ve bugün giymek istediğiniz parçayı gardıropta buruşuk bulduğunuzda imdadınıza yetişecek mi? Tüm cevaplar burada.

AEG 9000 Serisi L9FEC966R

(Resim kredisi: AEG)

AEG 9000 Serisi L9FEC966R: Temel özellikler

  • Boyutlar: Y84.7 x G59.7 x D63.1cm
  • Enerji derecesi: Bir +++
  • tambur kapasitesi: 9kg
  • Maksimum dönüş hızı: 1.600rpm

AEG 9000 serisi çamaşır makinesi


(Resim kredisi: AEG)

AEG 9000 Serisi L9FEC966R: Özellikler

Birçoğu için, çamaşır makinesi değerlendirmesinin başlangıç ​​noktası, bir yüke ne kadar sığabileceğidir. Bunun nedeni, açıkçası, muazzam miktarda çamaşır üreten bir aile evinde olmanız veya görev çok önemli olana kadar çamaşır sepetini doldurmaya devam etme eğiliminde olmanız olabilir, ancak her iki durumda da, boyut yapar. konu.

Burada AEG 9000 Serisi harika bir ilk izlenim bırakıyor. 9 kg'lık bir yük kapasitesi en büyük desteğe sığmayabilir (10 kg ve üzeri olabilir), ancak kirli çamaşırlarınız için piyasadaki diğer birçok makineden çok daha fazla alana sahiptir ve bu daha büyük haneler için iyidir , sportif, çamurlu ve taşan çamaşır sepeti kalabalığı. Bir makinenin maksimum yükü söz konusu olduğunda genellikle pamuktan bahsettiğimizi unutmayın ve 9000 serisi için durum böyledir.


İnsanları-biraz-daha-sıkıştıracağımlardan biri mi? Makinede numaranız bulunur ve sizi aşırı doldurma dürtülerinden kurtarmak için belirli bir program için maksimum ağırlığı aştığınızda sizi uyarır.

Bir çamaşır makinesinin sıkma hızı da kritiktir. Bu aşamada daha fazla su çıkışı, kurutucuda daha az dakika elektrik tasarrufu, hatta daha az zaman veya havalandırıcı ve giysilerin daha hızlı giyilmeye hazır olması anlamına gelir. 9000 Serisi bir kez daha şampiyon. 1.600 rpm'lik bir dönüş hızına sahiptir ve giysileri fazla sudan arındırır.


Soğuktan 95 dereceye kadar istediğiniz her yıkama sıcaklığı sunulmaktadır ve makine size tüm yıkama ihtiyaçlarınızı karşılayacak 11 program seçeneği sunar. Düzenli olarak seçeceğiniz favoriler elbette var, ancak pamuklu 60°C yıkamanın maksimum 268 dakika sürdüğünü belirtmek isteyebilirsiniz. Evet, bu uzun bir süre.

Gardırobunuzda bol miktarda yünlü giysi varsa, bu makinenin, durulama başladığında yünlülerin ani bir soğuk suya maruz kalmasını önlemek için yıkama sonunda soğuma özelliğine sahip bir yün artı programı olmasını seveceksiniz. . Daha az çekme, kitabımızda çok iyi bir şey.

Sık sık kendinizi bir giysiye ihtiyaç duyarken buluyorsunuz ve sonra çekmecede veya gardıropta kırışmış olduğunu mu keşfediyorsunuz? Yoksa bir kez giydin ama yeni mi olması gerekiyor? 9000 Serisinin buhar programı kurtarmaya gelebilir. Döngü, gerekli öğeyi tazelemek için hem kırışıklıkları hem de kokuları azaltır ve ütülemenin daha sonra zor olmayacağını vaat eder. İkincisini en sevmedikleri iş olarak sıralayanlar için iyi haber: Aynı etki için buhar döngüsü yıkamadan sonra da kullanılabilir.

Bu günlerde kıyafetlerimizi daha uzun süre saklamaya teşvik ediliyoruz, bu yüzden AEG 9000 Serisi onları yeni gibi gösterecek mi? Teknolojiye sahip! Yumuşak su olarak adlandırılır ve sudaki mineralleri sodyum iyonlarıyla değiştiren iyon değişimli bir arındırıcı filtreye sahiptir, böylece yumuşak olur ve deterjanlar daha iyi çalışır. Sonuç? Renkler ve siyahlar gerçek kalır. Bu süreçte sizin de payınız var.


Tıpkı bulaşık makinesinde olduğu gibi, suyu yumuşatmak için özel bölmeye tuz koymak gerekir. Ve tıpkı bulaşık makinesinde olduğu gibi, bu biraz zahmetli ve ek bir aylık masraf. Yine de buna değer.

AEG 9000 Serisi L9FEC966R: Performans

Peki, zor kazanılan kilolarını AEG 9000 Serisi çamaşır makinesine harcayanlar yatırımları hakkında ne düşünüyor? Karar ezici bir çoğunlukla olumlu. Makinenin kullanıcıları su yumuşatıcıyı beğeniyor ve çamaşırlarının yıkamadan gerçekten temiz ve yumuşak çıktığını söylüyor. Onlar da buhar programının hayranları.

Gözden geçirenler ayrıca, makinenin kurulumunun ve çalıştırılmasının kolay olduğunu da not eder. Gürültü söz konusu olduğunda, yıkayıcı işini sessizce yaptığı için de övülür. Bazı yorumcular için görünüş önemlidir ve 9000 Serisi bu puanla onları memnun eder.

Olumsuz yönlerine gelince? Bazı insanlar döngülerin uzun olduğunu not eder (her ne kadar ayarlanabileceklerinden bahsedilse de). Genel olarak, çevrimiçi incelemeler ortalama sadece 5 yıldızdan utangaç.

AEG 9000 Serisi L9FEC966R: Karar

Dikkatinizi çekmek için yarışan çok sayıda çamaşır makinesi var ve fiyatlar en bütçeden en ciddiye kadar değişiyor. AEG 9000 Serisi çamaşır makinesi pazarın en üst seviyelerine doğru olabilir, ancak bu makinenin performansı ve özellikleri, hem bizim hem de onun alıcıları olduğumuz anlamına geliyor.

Birçoğumuz, su yumuşatıcıyı çamaşırların, havluların ve çarşafların her seferinde ve kullanım ömrü boyunca yıkama sonuçları açısından gerçekten faydalı bir yenilik haline getiren sert su bölgelerinde yaşıyoruz. Yün ve buhar seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli programlarımız da ilgimizi çekiyor.

Alt çizgi? En ekonomik seçeneği seçmek yerine bir çamaşır makinesine yatırım yapmaya hazırsanız, bir AEG L9FEC966R satın almaktan memnun kalacaksınız.

Fiyatlar - AEG L9FEC966R: ▼