Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Age of Empires iPad'e geliyor. Herkes bundan memnun değil

Age of Empires iPad'e geliyor. Herkes bundan memnun değil

Age of Empires: World Domination'ın fragmanı yayınlandı, ancak hayranlar sevdikleri oyunun iPad'e dönüştürülmesi fikrine çoktan şaşırdılar.


Microsoft, Age of Empires: World Domination için ilk fragmanı yayınladı.iPadklasik Age of Empires oyun serisine katılın.

Japon mobil oyun geliştiricileri KLab'ın oyuna girmesi, oyunculara Keltler, Vikingler, Franklar ve Hunlar gibi medeniyetleri önceki oyunlarla aynı gerçek zamanlı strateji formatıyla yönetme fırsatı verecek.

Age of Empires: World Domination'ın fragmanı yalnızca bir haftadan daha kısa bir süredir yayında olabilir, ancak oyunun hayranları şimdiden gördükleri hakkında endişeli.

Pek çok taraftar, Age of Empires karmaşık strateji oyununun ve gerçekçi tarihsel anlatının, oyunu daha erişilebilir bir nakit inek haline getirmek için oluşacağından endişe ediyor.

Grafiklere ve animasyonlara da bir çok eleştiri atıldı, çoğu kişi karikatür gibi ve sayısız mutlu saatler geçirdikleri Age of Empires ile uyumlu değil.

Oyun, yeni iPad oyununun gidişatı konusunda endişelenen orijinal oyunların hayranlarıyla forumlarda ve tartışma panolarında bir fırtına patlatıyor.

Bu, sevilen klasik oyunların ilk dönüşümü değil, iPad için Dungeon Keeper fırtınaya neden olurken, en son RollerCoaster Tycoon 4 mobil dönüşüm YouTube sayfasında oybirliğiyle belirlendi.


Aşağıdaki fragmana göz atın ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.Facebook.

Tom Hale tarafından