Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • AirPods 3 ve Apple Music HiFi, 18 Mayıs'ta piyasaya sürüleceğini söyledi

AirPods 3 ve Apple Music HiFi, 18 Mayıs'ta piyasaya sürüleceğini söyledi

Merakla beklenen lansmanApple AirPod'lar 3ve Apple Music'ten daha yüksek kaliteli bir akış katmanı, yeni bir sızıntıya göre önümüzdeki hafta duyurulacak.


İddia, web sitesine konuşan Apple YouTuber Luke Miani'den geliyor.Elma Parçası(aracılığıylaMacSöylentiler), 18 Mayıs'ta AirPods 3 ve 'Apple Music Hi-Fi' için duyuruları görmeyi beklememiz gerektiğini söylüyor.

Her ikisinin de asıl sürümünün bundan sonra gelmesini bekliyoruz - özellikle yeni bir müzik hizmeti yükseltmesi muhtemelen iOS 14.6'nın yayınlanmasını gerektireceğinden ve iOS 14.5'ten yalnızca üç hafta sonrayız.

iOS 14.6'nın ilk betaları, yakında gelecek olan daha yüksek kaliteli Apple Music seçeneklerine ve kodun analizine işaret etti (MacRumors tarafından tespit edildi) gibi yalnızca belirli cihazlar tarafından desteklenebileceğini öne sürüyor gibi görünüyor.AirPods Pro,AirPods Maks.ve AirPods 3'ü varsayıyoruz. En azından, bu Bluetooth kulaklıklar için olurdu - bunun AirPlay 2 üzerinden ne anlama geldiğini veya kablolu bağlantı sorununu yaşadıysanız, kim bilir.

Bu, gelişmiş bir Apple Music katmanının gerçekte ne olabileceğini tam olarak merak etmemize neden oluyor. Çoğu 'yüksek çözünürlüklü' müziği düşünme eğiliminde olduğumuz gibi daha yüksek bit hızı mı? Apple'ın cihazları kesinlikle bununla başa çıkabilir ve bir süredir FLAC desteği sayesinde olmuştur, bu yüzden kesinlikle bariz bir seçenek gibi görünüyor.


Ancak bazıları bunun bit hızını iyileştirmekle değil, 'Uzamsal Ses'le ilgili olabileceğini düşünüyor. Bu, Apple'ın AirPods Pro ve AirPods Max'te (ve yine AirPods 3 olduğunu varsayıyoruz) 3D ses sunma adıdır ve Apple'ın yükseltilmiş müzik hizmetinin amacı, stereonun ötesine geçerek insanlara gerçekçi müzik surround ses getirmek olabilir. .

Dolby Atmos müzik parçaları ve Sony'nin 360 Reality Audio formatı (telefonda gösterildiği gibi)Amazon Yankı Stüdyosu) çok az kişinin deneme şansına sahip olduğu müzik dinlemenin bir yolunu sunarak bu yönde baskı yapıyor.


AirPods 3 ne olacak?

Yeni kulaklıklara gelince, söylentilere göre AirPods Pro'ya çok benzeyecek, ancak kulak içi uyum ve aktif gürültü engelleme yok. Daha kısa gövde tasarımı birçok insan tarafından memnuniyetle karşılanacak ve mevcut normal AirPod'lara kıyasla ses kalitesinde de büyük bir artış bekliyoruz.

İkincisi gerçekten önemlidir, çünkü AirPod'ların şık eşleştirme ve kolay cihaz değiştirme özellikleri onları hala favori kılarken, konu ses kalitesi olduğunda, bu günlerde daha az parayla daha iyi ses elde edebilirsiniz.en iyi gerçek kablosuz kulaklıklarsana söyleyecek.


Uzamsal Ses'i de ekleyin ve güzel bir yükseltme elde edin, ancak fiyat büyük bir faktör olacak - kulaklıklar giderek daha ucuz hale geliyor.

Unutmayın, Apple hayranları, yenisini bekliyoruziPad Pro 2021veiMac 24 inç (M1, 2021)yakında piyasaya sürülecek, bu yüzden bunlar hakkında çok yakında daha fazla bilgi için gözünüzü dört açın. Ve Apple'ın bir sonraki büyük açılış konuşması - onunWWDC 2021 etkinliği- Haziran'da geliyor.