Close

AKG K167 Tiesto Kulaklık incelemesi

AKG K167 Tiesto fiyatları Resim 1/3

AKG K167 Tiesto incelemesi


Resim 2/3

AKG K167 Tiesto incelemesi

Resim 3/3

AKG K167 Tiesto incelemesi

Efsanevi DJ, AKG'lerin ilk Tiesto'dan ilham alan kulaklık setini incelerken biraz farklı bir işbirliği deniyor ...

Geçen yıl, hatırlayamayacağımız kadar çok harika kulaklık çifti gördük. Üst düzey modadanBeats Executivemükemmel ama oldukça ucuzaMarshall Major Pitch Blacks, orada büyük miktarda rekabet var.


Sonuç olarak, her şirket kendi oyununu bir üst seviyeye taşıyor. Sony, Philips, AiAiAi, Nocs ... liste görünüşte sonsuz ve hepsi son aylarda piyasaya harika kulaklıklar getirdi. AKG'nin işi kesildi ve rekabet etmelerine yardımcı olmak için bir yıldız adı getirdi - DJ Tiesto. Bu yeni takım AKG K167 Tiestos ile iz bırakabilir mi? Okuyun ve öğrenin.

AKG'den K167 Tiesto Kulaklık: Tasarım

Estetik olarak, Tiesto kulaklıkları oldukça sade. Mat siyah kaplar, tüm kulağı saran yumuşak deriyle çok büyüktür, ancak dış tarafta gösteriş yolunda sadece küçük bir Tiesto logosu vardır.


Kafa bandı ince ve gümüş lekeli, ancak bunun dışında bunlar çok sıradan görünümlü kulaklıklar. Sıradan, biraz haksız bir kelime - Beats by Dre Studios'tan daha az gösterişli bir şey arıyorsanız, bunlar bir göz atmaya değer.

Ne yazık ki, AKG Tiestos bir çantayla gelmiyor, çünkü muhtemelen onları kullanmadığınızda boynunuza takıyorsunuz. Seyahat ediyorsanız, bardaklar öne doğru dönerek kulaklıklara kolayca çantaya koyulabilecekleri çok düz bir profil verir.


AKG'den K167 Tiesto Kulaklıkları: Ses

Ses bahislerinde, Tiestos çok iyi kalitede. Tam olarak aynı netliğe ve derinliğe sahip olmasalar daPhilips Fidelio L1'lerve Beats Studios, hemen hemen aynı ligde. 40 mm sürücüler gerçekten güçlü, dengeli ses sağlar.
Aktif gürültü engelleme yoktur. Artı tarafta, bu şarj ve pilin olmadığı anlamına gelir, bu da kutuları çok hafif tutmaya yardımcı olur.

Elbette dezavantajı, dış gürültüyü bloke eden kulak kapaklarının fiziksel etkisiyle sınırlı olmanızdır - oldukça iyi yaptıkları bir iş, ancak AKG'ler bir otobüs motorunun donuk gürültüsünü engellemek için mücadele ediyor ve kesinlikle değil Londra Yeraltı kanıtı.

AKG'den K167 Tiesto Kulaklık: Dayanıklılık

AKG, XRP & sup3 kullanır; Yapısındaki cam elyafı ile güçlendirilmiş polimer, Tiestos'u inanılmaz hafif ama yine de dayanıklı kılar.

Kulaklıkların çerçevesinde pek çok şey var, ancak AKG'ler oldukça hafif bir yapıya sahipler ve 50 Cent'in SMS kulaklıklarının yaptığı gibi yanlışlıkla basıldıklarında hayatta kalabileceklerine hala ikna olmadık.


Yine de kablo uzunluğu oldukça iyidir - bol miktarda gevşeklik ve cömert bir bobin yardımı vardır, böylece teneke kutularınızı başınızdan çekmeyeceksiniz.

AKG'den K167 Tiesto Kulaklık: Konfor

Tiestos'un dayanıklılıkta eksik olabileceği şeyleri, kesinlikle rahatlıkla telafi ediyorlar. Deri kulaklıklar yumuşak ve yumuşaktır ve sarmala rahatsız bir şekilde basmak yerine tüm kulağı kaplar.

Yine, kulaklıklar hafiftir, bu nedenle baş bandının hafif desteği, başınızın üstüne çok fazla bastırmadan rahattır. Minimum rahatsızlık ile uzun süreli müzik seanslarından (3 saat artı) keyif aldık.

AKG'den K167 Tiesto Kulaklık: Karar

Bu sadece AKG'nin DJ Tiesto ile ilk ortak çalışmasıdır ve ortaklık mükemmel bir başlangıç ​​yapmış gibi görünüyor. £ 200 sterline ses, Philips Fidelio L1 ve Beats by Dre Studio Beats gibi daha pahalı kulaklıklarla hemen karşınızda.

AKG kutuları, yukarıda belirtilen kulaklıklarla aynı yapı kalitesine sahip değildir, ancak ödediğinizin karşılığını alırsınız. Kaliteli bir çift rahat kulaklık istiyorsanız, bunlardan çok daha kötüsünü yapabilirsiniz.

AKG K167 Tiesto Kulaklık fiyatı: £ 199

AKG K167 Tiesto Headphones çıkış tarihi: Şimdi çıktı