Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • AKG Y600NC gürültü önleyici kulaklıklar mükemmel bir Bose alternatifi olabilir

AKG Y600NC gürültü önleyici kulaklıklar mükemmel bir Bose alternatifi olabilir

Savaş ilan edileceken iyi gürültü önleyici kulaklıklardünyada teknolojinin en büyük isimlerinden bazıları arasında devasa bir mücadele var.Bose NC 700Muhtemelen satışlar açısından önde ve (Sony ve Bowers & Wilkins) firmasının Büyük İkili eleştirmenlerin favorisi olmak için yarışıyor. Şimdi, tamamen yeni AKG Y600NC ile, Samsung'un ses yan kuruluşu gürültü engelleme yarışına yeniden giriyor.


Sony WH-1000XM4 incelemesi

Bowers & Wilkins PX7 incelemesi

Ne anlama gelirse gelsin, 'kusursuz bir dinleme deneyimi' vaat ediyor ve AKG'nin kulaklıkları ses kalitesi ve keskin fiyatlandırma açısından neredeyse her zaman yerinde, bu yüzden bu BÜYÜK bir ANLAŞMA.

AKG Y600NC


(Resim kredisi: Samsung / AKG)

Kuşkusuz AKG Y600NC'yi henüz gerçekten duymadım, bu yüzden şimdilik istatistiklere bağlı kalacağız. İlk önce vemeraklaaptX ve AAC desteklenmiyor gibi görünüyor, bu biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Buna rağmen AKG, 'stüdyo kalitesinde ses ... derin bas ve orta aralıkta zengin' vaat ediyor ve bence biraz tiz de olacak. Güvenlik, konuşma veya işitme treni anonsları için müziğe tamamen dalmadan çevrenizi duymaya kadar bir uygulama aracılığıyla Aktif Gürültü Önleme seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Yeni çıkan birçok premium kulaklık gibi, Y600NC de onları çıkardığınızda otomatik olarak duraklıyor, ardından örümcek duyuları Ear Town'a geri döndüklerini söylediğinde devam ediyor.


Pil ömrü 25 saatte oldukça iyidir, 'sadece 10 dakikalık hızlı bir şarjla ekstra 4 saatlik oynatma.'

Bose'un NC 700'ünde olduğu gibi Samsung, Y600NC ile çağrı kalitesi ve kişisel asistan aktivasyonu konusunda büyük bir anlaşma yapıyor. İkili mikrofonları, 'araya giren yankıları ortadan kaldıran, gürültü iptali ve ortam farkındalığı arasındaki mükemmel dengeyi sağlayan birinci sınıf ses teknolojisi' tarafından desteklenmektedir. Bu yüzden umarım Alexa / Google / Siri komutlarınızı duyar ve bir kez olsun size itaat eder.

AKG'nin uygulaması, gürültü azaltma düzeyini uyarlamanın yanı sıra, EQ'yu işitme ve zevklerinize göre özelleştirmenize de olanak tanır. En sevdiğim özellik? 'Kolay ses seviyeleri için yenilikçi döner kontrol.' Evet, Samsung ses düğmesini yeniden canlandırdı!

AKG Y600NC, oldukça sessiz siyah, altın veya gümüş tonları seçeneğiyle geliyor ve Samsung bana bunların 'hafif, şık ve dayanıklılık ve rahatlık için birinci sınıf malzemelerle üretildiğini' garanti ediyor.


  • Shure Aonic 50 incelemesi- en iyi gürültü önleyici kulaklıklar arasında

AKG Y600NC

(Resim kredisi: Samsung / AKG)

AKG Y600NC: fiyat ve çıkış tarihi

Premium gürültü önleyici kulaklıklar için 200 sterlin altındaki bir fiyat çok rekabetçidir. Geçmiş deneyimlerimde, bunların kulağa çok iyi gelmesini beklerdim, ancak AKG'nin ANC'deki önceki girişimleri, gerçek en iyi gürültü engelleme köpekleriyle, Sony, Bose, Beats by Dr Dre veya Bowers & Wilkins ile pek görülmemişti.

Paket, şarj kablosu, 3,5 mm ses kablosu - kulaklıklar kablolu olarak kullanılabilir - ve tabii ki, ya hemen kaybedeceğiniz ya da soğanları saklamak için kullanacağınız bir taşıma çantası içerir.

• AKG Y600 NC'yi Siyah, Altın veya Gümüş renklerde 199 £ karşılığında satın alın

Bugünün en iyi AKG Y600NC fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

AKG Y400 kulak üstü kulaklık

AKG Y400

AKG Y400: 20 saatlik pil ömrü ve boyası kadar canlı bir ses

(Resim kredisi: Samsung / AKG)

Bugün ayrıca Y400 de duyuruldu. Şanlı bir kulak üstü AKG kulaklık serisinin en sonuncusu, bunlar hafif, katlanabilir ve Siyah, Mavi, Yeşil, Pembe ve Pembe Altın renklerinde gelir.

• 109 £ 'a AKG Y400 alışverişi yapın

• 100 £ altındaki en iyi kulaklıklar

Bugünün en iyi AKG Y400 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

AKG Y600NC: Teknik Özellikler

Sürücü boyutu40 mm

Frekans tepkisi10Hz –24kHz

İç direnç32 Ohm

Duyarlılık110 dB SPL / V @ 1 kHz

Bluetooth iletilen güç0-4dBm

Bluetooth iletilen modülasyonGFSK, / 4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth frekans aralığı2.402 & eksi; 2,48 GHz

Bluetooth profilleriA2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6

Bluetooth versiyonuV5.0

BataryaLityum iyon Polimer (3.7V, 610mAh)

Şarj süresi2 saat

BT ve NC açıkken müzik zamanı25 saat

NC açıkken konuşma süresi35 saatleri

Ağırlık322 g

AKG Y400: Özel

Sürücü boyutu36 mm

Frekans tepkisi20Hz –20kHz

İç direnç32 Ohm

Duyarlılık106dB SPL / 1mW

Bluetooth iletilen güç0-4dBm (EIRP)

Bluetooth iletilen modülasyonGFSK, / 4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth frekans aralığı2402 & eksi; 2480 MHz

Bluetooth profilleriHFP V1.6, A2DP V1.3, AVRCP V1.5

Bluetooth versiyonuV5.0

Pil TürüLityum-iyon Polimer (3.7V, 360mAh)

Şarj süresi2 saat

BT açıkken müzik zamanı20 saat

BT açıkken konuşma süresi20 saat

Ağırlık170 g