Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Alienware Aurora R3 incelemesi

Alienware Aurora R3 incelemesi

Alienware Aurora R3 fırsatları Resim 1/4

Alienware Aurora R3


Alienware Aurora R3
Resim 2/4

Alienware Aurora R3

Alienware Aurora R3
Resim 3/4

Alienware Aurora R3

Alienware Aurora R3
Resim 4/4

Alienware Aurora R3

Alienware Aurora R3

Aurora, yalnızca tasarımıyla dikkatleri üzerinize çekecek, ancak paranızın karşılığını alabileceğiniz en iyi şey değil.


Alienware, agresif tasarım politikası ve kendi makinenizi özel sipariş etme seçeneği sayesinde uzun yıllardır oyun havası dünyasının tek kelimesi olmuştur.

Aurora R3 bu gelenekleri devam ettiriyor ve sonra bazıları. Sadece ona bakmak bile size odadaki en havalı şey olduğunu söylemek için yeterli. Makine çalıştırılıp kullanıma hazır hale geldiğinde, oynayabileceğiniz ciddi bir teknolojiye sahip olursunuz. Yine de bir uyarı; En iyi bileşenleri istiyorsanız, bunlar için ödeme yapmanız gerekecek.


Alienware Aurora R3: Tasarım

Aurora, James Bond filminde St Petersburg'u parçalayan zırhlı trene benzer bir şeye benziyorAltın Göz. Kulenin köşeli zırhlı tasarımı, üst kısımda soğutma delikleri ve yanlarda Alienware'in ünlü aydınlatmasıyla donatılmıştır. Uzunlamasına sadece iki fitlik utangaç ölçülerek, masanıza sığdırmak istiyorsanız, masanızın yanında bol miktarda alanınız olsa iyi olur.

Işıldayan Alienware logosu, kulenin ön yüzünde önde ve ortada yer alır ve buna basıldığında, ön panel aşağı doğru kayarak DVD sürücüsünü ortaya çıkarır. Makinenin üst tarafındaki ikinci bir panel geriye doğru kayarak dört USB bağlantı noktasını ve kulaklık ve mikrofon için 3,5 mm soketi ortaya çıkarır. Yalan söylemeyeceğiz; tasarım burada kolayca vurgulanmaktadır.


Alienware Aurora R3: Özellikler

Oyun deneyimini genişletmek için kaç çevre birimine ihtiyacınız olursa olsun, bağlantı ve depolama burada bir sorun değil. Yukarıda belirtilen ön panel USB bağlantı noktalarının (bunlardan biri daha yeni 3.0 formatıdır) yanında, ikisi 3.0 uyumlu olmak üzere, arka tarafta sekiz tane daha var. Ayrıca daha eski çevre birimleri için 3 DVI bağlantınız, FireWire, eSata, Ethernet ve altı analog bağlantı noktanız var.

500 GB yerleşik depolama alanı, bu fiyat için beklediğimizden daha az, ancak ucuz harici depolamanın kullanılabilirliği göz önüne alındığında, affetmeye hazırız. 8GB 1333MHz DDR3 RAM de bize göre yetersiz kalıyor. Oyun veya genel performans açısından pek bir fark yaratmaz, ancak bu masaüstünü birkaç yıl boyunca bir yatırım olarak kabul ederiz ve biraz daha fazla RAM, bir makineyi ileriye taşımak için uzun bir yol kat eder.

Alienware Aurora R3: Ekran

Ürünle birlikte verilen 23 inç düz panel monitör, Aurora'ya Alienware'in popüler MX dizüstü oyun bilgisayarı serisine göre üstünlük sağlayan şeydir. Ekran, size görüş açılarınızı ayarlamanız için bolca özgürlük sağlayan dahili bir standa monte edilmiştir ve geniş ekran 1080p ekran keskin ve çok nettir.

Alienware Aurora R3: Performans

Aurora bir Intel Core i7-2600k dört çekirdekli işlemci ile donatılmış olarak gelir ve bu, herhangi bir veya tüm oyunları oynamak için uygun şekilde harikadır. Bir kopyasını alabilirseniz Battlefield 3 bile. Bu da grafik yongasının küçük bir parçası değil. İnceleme birimimiz, bir nVidia GTX 590 kartı takılı olarak geldi, ancak bu özelleştirilebilir bir ekstra ve size daha pahalıya mal olacak.


Sonuçlar, yüksek kaliteli bir oyun bilgisayarından beklediğimiz şeydir. Battlefield'ın hararetli seanslarında bile (şanslıyız) Aurora hızına ayak uydurdu. En büyük korkumuz, oyun sırasında kulenin kahvaltınızı pişirmek için yeterince ısınmasıydı, ancak neyse ki, bu bölümde işler soğuk kaldı. Ayrıca beklediğimizden daha sessizdi.

Alienware Aurora R3: Karar

Alienware'in çekiciliği, görünümünde ve tasarımında yatmaktadır. Benzer bir fiyata muhtemelen daha iyi özelliklere sahip bir oyun bilgisayarı elde edebilirsiniz, ancak aynı türden bir havaya sahip olmazdı. Birkaç damla performanstan ödün vermeyi (veya farkı ödemeyi) umursamıyorsanız, bu şüphesiz oyunların Kase'si.

Kullanılabilirlik

Aurora şu anda mevcuttur ve www.dell.com/uk adresinden özel olarak sipariş edilebilir.

Fiyat

İçeride ne istediğinize bağlı olarak, temel model 899 £ 'dan başlıyor, ancak inceleme birimimiz 1.709 £' da saat hızına sahip. KDV.