Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Yepyeni Amazon Fire TV Stick ve Fire TV Stick Lite, akıcı akış uygulamalarını herhangi bir TV'ye daha ucuza getiriyor

Yepyeni Amazon Fire TV Stick ve Fire TV Stick Lite, akıcı akış uygulamalarını herhangi bir TV'ye daha ucuza getiriyor

Amazon, yeni Fire TV Stick ve Fire TV Stick Lite ile 4K olmayan medya akış çubukları serisini yeniledi.


Yeni Fire TV Stick Lite, büyük kardeşleri gibi, doğrudan TV'nize takılan ve USB üzerinden güç alan bir HDMI çubuğu. Amazon'un Fire TV platformlarından Full HD 1080p film ve TV akışı getiriyor; bu, piyasadaki en ince akıllı platformlardan biri (belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde Amazon'un sonuçlarını aramasında tercih etme eğilimindedir).

Yeni bir dört çekirdekli işlemci (Amazon'un söylediği gibi önceki Amazon Fire TV Stick'ten% 50 daha güçlü) deneyime güç veriyor ve menülerde gezinmeyi gerçekten pürüzsüz hale getirmeyi vaat ediyor - bu gerçekten bu fiyata gizli silah. Eski bir TV'niz veya gerçekten basit bir akıllı platforma sahip bir TV'niz varsa, bu size birlikte yaşamanın ne kadar kolay olduğu konusunda büyük bir yükseltme sağlar.

HDR desteği var ve kolay ses kontrolü için Alexa Voice Remote Lite ile birlikte geliyor. Fire TV Stick Lite'ın fiyatı 29 $ / 29 £ / AU $ 59 ve önümüzdeki hafta nakliye için şimdi ön sipariş verilebilir.

Yeni Fire TV Stick'in fiyatı 39 $ / 39 £ - Lite sürümünden biraz daha fazla (ve henüz Avustralya'da mevcut değil). Farklar da oldukça ince, büyük bir tanesi hariç. Küçük farklar, 60 fps'de Full HD 1080p'de videoyu desteklemesi (bu, TV ve film izlemek için herhangi bir fark yaratmasa da) ve uzaktan kumandasının üzerinde ses kontrollerine sahip olmasıdır.


Bununla birlikte, bu Stick, Lite'ın sahip olmadığı Dolby Atmos desteğine sahiptir. TV'nizde Dolby Atmos uyumlu bir ses çubuğu veya ses sisteminiz varsa, bu çok önemli bir farktır.

Aksi takdirde, Lite sürümü gibi, şık, ucuz, kullanıcı dostu bir akış eklentisidir ve kesinlikle bizim listemize iyi girecektir.en iyi medya yayıncıları.


Amazon Fire Stick 4K değişmeden kalır, Ultra HD desteği ve genellikle daha üstün görüntü formatı desteği sunar.

Amazon ayrıcayeni Amazon Echo 2020, içinyeni Amazon Echo Show 10Sizi odanın içinde takip eden akıllı ekran vearaba için yeni Halka güvenliği.