Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • Yepyeni Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Ring Görüntülü Kapı Zili 3: seçimin açıklaması

Yepyeni Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Ring Görüntülü Kapı Zili 3: seçimin açıklaması

Hızlı Linkler

Doğrudan atla ...
Fiyat
Görüntü kalitesi
Hareket algılama
Bağlantı
Kurulum
Batarya
Uyarılar


Ön kapınızda neler olduğunu görmek söz konusu olduğunda, Ring listenin başında gelir:en iyi görüntülü kapı zillerietrafında. Ancak, iki ana modelinden hangisinin tercih edileceği sorusuyla hızla yüzleşeceksiniz: Tamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) veya Halka Görüntülü Kapı Zili 3? İkincisinin Plus versiyonu ekstra masrafa değer mi?

Bir bakışta (ve özellikle tasarımda), arasındaki farkların ne olduğu ve hangi koşullar için hangisinin en iyisi olduğu çok açık değildir. Ve sonra en önemli soru, daha pahalı olan Ring Video Doorbell 3'ün size daha ucuz versiyonun vermediği nedir?

Endişelenmeyin: onları buraya lens-lens koyuyoruz ve aralarında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.

  • Derinlemesine göz atınRing Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi
  • İle kapsamlı olunen iyi güvenlik kameraları
  • Kapı zilinin ötesine geçin:en iyi akıllı güvenlik cihazları

Ring, oyundaki tek oyuncu değil.Nest Hellogüçlü bir seçenektir, Netatmo'nun kendi Akıllı Görüntülü Kapı Zili var (yıllardır yolda gibi görünse de), Arlo'nun bir tane var ve Byron ve Maximus gibi daha küçük şirketler kendi akıllı kapı zillerini sunuyor.


Tamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) ve Halka Görüntülü Kapı Zili 3, daha yüksek fiyatlı Ring Görüntülü Kapı Zili Pro'nun mevcut bir kablolu kapı zili olanlar için video yakalama akıllılarını artırmasıyla Ring'in tek seçeneği bile değil ve Ring Door View Cam, değiştirilecek gözetleme deliği olanlara özel bir seçenektir.

Halka Görüntülü Kapı Zili


(Resim kredisi: Ring / Amazon)

Tamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Halka Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Fiyat

İlk kategorimiz, bu iki kameranın en farklı olduğu kategoridir. Ring Görüntülü Kapı Zili 3, Tamamen yeni Ring Görüntülü Kapı Zili'nin (2. nesil) iki katı fiyatına sahip olup, Plus versiyonu üstüne küçük bir ekstra prim ekliyor.

Ring Görüntülü Kapı Zillerinde bugünün en iyi fiyatları Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili | ... Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) Amazon £ 89 GörüntüleTüm fiyatları görünHalka Görüntülü Kapı Zili 3 Halka Görüntülü Kapı Zili 3 JD Williams £ 119 İnceleTüm fiyatları görünHalka Görüntülü Kapı Zili 3 PlusHalka Görüntülü Kapı Zili 3 PlusAletleri Doğrudan189,97 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bu, çıkarılabilir bir pil, ekstra ağ seçenekleri ve biraz geliştirilmiş hareket algılama gibi nispeten küçük iyileştirmeler (keşfedeceğiniz gibi) için yapılan harcamalarda büyük bir sıçrama. Ring'in temel modele indirdiği özellikler, pek çok insan için ek harcamaya değmeyecek kadar etkileyici.


Tamamen yeni Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Ring Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Görüntü kalitesi

Hem temel Tamamen Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) hem de Görüntülü Kapı Zili 3, 1080p kamera sensörü içerir; ilki için bu, birinci nesil varyasyondaki 720p sensörden bir artış. Görüntü kalitesi, beklediğiniz gibi, ikisi arasında çok benzer görünüyor, ancak tamamen aynı olmasalar da, Video Kapı Zili 3'ün tahmin edilebileceği gibi zirveye çıkması.

Buradaki fark mercekte yatıyor. Halka Görüntülü Kapı Zili 155 derecelik yatay ve 90 derecelik dikey görünüm sunarken, Görüntülü Kapı Zili 3 (ve Plus versiyonu) 160 derecede biraz daha geniş, ancak yukarıdan aşağıya yalnızca 84 derece sunuyor. Her ikisinin de yararlı gece görüş yetenekleri vardır.

Halka Görüntülü Kapı Zili

(Resim kredisi: Ring / Amazon)

Bu video kapı zillerinden birini sadece görüş açısına göre seçmeyi düşünüyorsanız, yapmayın. Kapı zilinin nereye yerleştirileceğine bağlı olarak zihninizdeki bu genç varyasyonları dengeleyebilirsiniz, ancak fark o kadar küçüktür ki, açılı bir montaj braketinin görebildiğiniz şeyden çok daha büyük bir fark yaratması muhtemeldir. Bu göz önüne alındığında, Video Kapı Zili 3'ün iki kama yuvası içerdiğini (biri yatay, biri dikey olarak açılı) içerdiğini unutmamak önemlidir, ancak Gen 2'ye açı vermek istiyorsanız, kamaları ayrı olarak satın almanız gerekir. çok pahalı değil. Kapı zilini açmak, kamerayı veya hatta hareket dedektörünü işlek bir yoldan uzaklaştırmak için yararlı olabilir, örneğin; geniş açılı lens kapıda kimin olduğunu göreceğiniz anlamına gelir.


Görüntülü Kapı Zili 3'ün Plus varyantına ek olarak daha büyük bir artı, ikinci bir sensör kullanarak dört saniyelik daha düşük çözünürlüklü siyah beyaz video döngüsünü yakalayan ön-roll işlevselliğidir. Hareket algılarsa, o tamponun içeriğini uyarı klibinizin başlangıcına yapıştırır, böylece evinizin dışında neler olduğuna dair daha eksiksiz bir resim elde edersiniz.

Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Halka Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Hareket algılama

Yükseltilmiş temel model Halka Görüntülü Kapı Zili - hareket algılama akıllıları, özellikle bir yola işaret edildiğinde çok daha az yanlış pozitif sonuç veren hareket algılama bölgelerinin eklenmesi ile teknoloji sınırlı orijinalinin çok ilerisindedir.

Hem o hem de Ring Görüntülü Kapı Zili 3, yakın alan algılama olan bu alandaki en güzel yeni özelliği içerir: kapı zilleri, kameraya yakın hareketler arasındaki farkı, mesafeye kıyasla söyleyebilir ve yalnızca bildirim almayı seçebilirsiniz. yakın hareket için.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 (ve 3 Plus) bir ekstra özelliğe sahiptir: Kişi algılama. Bu isteğe bağlı ekstra, bir kişi gibi görünüp görünmediğini görmek için sizi bilgilendirmeden önce algılanan herhangi bir hareketi analiz eder. Böylece, bir hareket tetikleme uyarısının dikkat etmeniz gereken bir şey olup olmadığını daha iyi anlayacaksınız.

Her iki zil de, yakalanmasını istemediğiniz alanları engellemeye yardımcı olan gizlilik bölgeleri ekler. Bunlar hareket algılamayı durdurur, ancak aynı zamanda görüntü yakalamayı da engeller. Komşularınızın faaliyetlerini kameranızdan uzak tutmak için harika.

Tamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Halka Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Bağlantı

Çekimi güvenilir bir şekilde yakalamak için, video kapı zilinin sağlam bir ağ bağlantısına ihtiyacı vardır. Tabii ki öyle. Bu nedenle, Video Kapı Zili 3 ve Plus'ın her ikisinin de 5GHz ağ iletişimi desteklemesi, bir satış noktası olarak biraz kafa karıştırıcıdır; Ön kapınıza yakın bir tür erişim noktanız yoksa ve bu çok yaygın değildir, düşük aralıklı (daha yüksek hızda olsa da) 5GHz desteği, 2.4GHz'in kapsama alanı için yeterli kapasiteden fazla olduğu zaman, tamamen gereksiz bir özellik gibi görünür. Video Kapı Zili 3'ün bant genişliği talep eder ve daha iyi erişime sahiptir.

Doğal olarak, bu kapı zillerinin her biri 2.4GHz Wi-Fi ile de çalışır ve Gen 2'deki tek seçeneğiniz budur, bu yüzden bize göre Video Kapı Zili 3'teki ekstra destek önemli bir ekstra değildir.

Her iki kapı zilinde de yerel depolama yoktur, ancak gerçekçi olarak bu, canlı kullanılmak üzere tasarlandıklarını görme noktasını ortadan kaldırır. Ancak ağ kesintisi durumunda seçeneğe sahip olmak güzel olurdu.

Kapı zilinizde bağlantı sorunu yaşıyorsanız, Ring, bir ağ güçlendirici görevi gören Tamamen Yeni Chime Pro'yu satar - yönlendiriciniz ile kapı zili arasına yerleştirin ve aralarındaki kablosuz bağlantıyı köprülemeye yardımcı olacaktır. Ek bir bonus olarak kapı ziline basıldığında da ses çıkarır.

Bugünün en iyi Ring Yepyeni Chime Pro fiyatları Ring Chime Pro (sonraki nesil) Amazon £ 49 Ring All-New Chime Pro very.co.uk 49 £ View Ring All-new Chime Pro BT Shop £ 49 Ring All-New Chime Pro Littlewoods £ 64 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Halka Görüntülü Kapı Zili

(Resim kredisi: Ring / Amazon)

Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Halka Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Kurulum

Bu kapı zillerinin hiçbirinin takılması hiçbir şekilde zor değildir. Mevcut bir kablolu kapı ziline ihtiyacınız yoktur (ancak kablo tesisatınız varsa kullanabilirsiniz) ve delmeniz gereken tek delik montaj plakası içindir. Onları vidalayın, kapı zilini takın, Ring uygulamasına bağlanın ve uzaktasınız. Yarısında hak ettiğiniz bir fincan çay için dursanız bile bir saatten az sürecek basit bir süreçtir.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi en büyük fark, Video Kapı Zili 3 kutusundaki açılı montaj bloklarının varlığı; Bunların takılması yine zor değildir, ancak evin önünden optimum bir görünüm için kapı zilini konumlandırmayı çok daha kolay hale getirirler.

Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Halka Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Pil

Video Kapı Zili 3'ün rahatlığı burada kendini gösterir: daha ucuz versiyonun aksine, 3 çıkarılabilir bir şarj edilebilir pil paketine sahiptir. Çıkarmak için tek bir güvenlik vidasını çözersiniz - çok basit.

Tersine, daha ucuz olan Yüzüğü şarj etmek için, tüm üniteyi montaj plakasından çıkarmanız ve birkaç saat takmanız gerekir. Biri basittir ve potansiyel olarak (ikinci bir bataryaya yatırım yaparsanız) hiçbir kesinti olmadığı anlamına gelirken, diğeri arka tarafta biraz ağrıdır.

Bununla birlikte, her ikisi de mevcut zilinizin kullandığı güçten pillerini şarj etmek için mevcut kapı zili kablolarını kullanabilir.

Kablo kullanmadığınızı varsayarsak, kapı zilinizin hareketi ne sıklıkla algılayacağına bağlı olarak pil ömrünün 4 hafta ile 8 hafta arasında olmasını bekleyebilirsiniz.

Zil Çanı

(Resim kredisi: Ring / Amazon)

Tamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) ile Halka Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Uyarılar

Burada başka bir bağ var: her iki görüntülü kapı zili de telefonunuzu uyaracak,Amazon EchoveyaAmazon Echo Gösterisidüğmeye basıldıktan sonra birkaç saniye içinde.

Daha hızlı bir bildirime ihtiyacınız varsa (belki de bizimki gibi normal kuryeniz, paketinizle kaçmadan önce kapıya ulaşmanız için beş saniye beklemek için zamanları olmadığına karar vermiştir) Ring alternatif bir uygulama olan Rapid Ring'i yayınlar. Bu, hızlı uyarılara ve canlı görüntülemeye odaklanmak için gereksiz özellikleri azaltır.

Her ikisi de AC gücüyle çalıştığı sürece (DC destekli zilleri desteklemediği sürece) mevcut bir kapı zili ziline bağlanabilir ve her ikisi de takılabilir Ring Chime hoparlörü veya yukarıda belirtilen Chime Pro Wi-Fi genişletici ile iletişim kurabilir.

Günün en iyi Ring Chime fiyatları Ring Doorbell Chime (Gen 2) Ebuyer27,99 GörünümRing Chime (sonraki nesil) Amazon £ 29 Ring Ring All New Chime very.co.uk £ 29 Low Stock Ring (2. Nesil) Görüntüle ... B & Q £ 29 Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için

Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Ring Görüntülü Kapı Zili 3 / Plus: Karar

Çoğu insan için, daha ucuz Ring Görüntülü Kapı Zili'nin (2. nesil) özellikle büyük fiyat farkıyla gayet iyi çalışacağını düşünüyoruz. En büyük sorun, şarj etmenin daha güç olması, ancak yine de değilzoryapmak… sadece daha az uygun. Ayrıca montaj takozları dahil değildir, ancak yine de herkesin bunlara ihtiyacı olmayacaktır ve gerekirse bunları Ring'den alabilirsiniz.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3, kapınız yoğun bir yola bakıyorsa daha iyi bir seçenektir, çünkü çok fazla kafa karıştırıcı hareket bildiriminden kaçınmak için montaj takozlarını ve kişi algılamasını kullanabilirken aynı zamanda değiştirilebilir pil paketlerinin rahatlığını da elde edebilirsiniz. Yine de, Videodan Önce Videodan Önce Video özelliği ile Plus sürümünü almak için küçük bir ekstra tutarı harcardık - daha ucuz modelin neredeyse iki katı para harcıyorsanız,herözelliği.

Ring Görüntülü Kapı Zillerinde bugünün en iyi fiyatları Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili | ... Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) Amazon £ 89 GörüntüleTüm fiyatları görünHalka Görüntülü Kapı Zili 3 Halka Görüntülü Kapı Zili 3 JD Williams £ 119 İnceleTüm fiyatları görünHalka Görüntülü Kapı Zili 3 PlusHalka Görüntülü Kapı Zili 3 PlusAletleri Doğrudan189,97 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz