Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Alpkit PipeDream 200 uyku tulumu incelemesi: hafif ve paketlenebilir bir yaz çantası

Alpkit PipeDream 200 uyku tulumu incelemesi: hafif ve paketlenebilir bir yaz çantası

Bir yaz kampı macerasına mı çıktınız? Dört mevsimlik hacimli uyku tulumunuzu Alpkit'in PipeDream 200'ü gibi iki mevsimlik hafif bir tasarımla değiştirmeyi düşünün. İlkbaharın sonundan sonbaharın başlarına kadar kullanım için tasarlanan iki mevsimlik çantalar, sıcak hava maceraları için mükemmeldir ve genellikle daha hafif ve daha fazladır. kış dostu çantalardan daha fazla paketlenebilir, bu da onları vahşi kampçılar, bisiklet kampçıları ve hafif paketleyen herkes için ideal hale getirir.


Bu çanta, günümüzün önemli bir özelliği olan harika bir sıcaklık-ağırlık oranı için havadar kuş tüyü ile yalıtılmıştır.en iyi hafif uyku tulumları. Alpkit PipeDream 200 incelememizin tamamını okuyun – veya ağırlık bir öncelik değilse, şu adrese gidin:en iyi uyku tulumuBazı alternatifler için sıralama.

Alpkit PipeDream 200 incelemesi: tasarım ve özellikler

7 dereceye kadar inerek kampçıların rahat bir uyku çekmesini hedefleyenAlpkit PipeDream 200uyku tulumu kesinlikle yaz kampları için veya sıcak iklimlerde sırt çantasıyla maceralara atılmak içindir. PipeDream'in kendini gösterdiği yer, küçük boyutu ve ağırlığıdır - hafif seyahat etmeyi seviyorsanız veya alan ve ağırlık önemliyse, örneğin sırt çantasıyla seyahat ederken veya bisikletle seyahat ederken, bunun gibi küçük bir yaz çantası harikadır. seçim. Alpkit, PipeDream'in 545g ağırlığında olduğunu düşünüyor, bu da onu zaten hafif uyku tulumları kategorisine sokuyor, ancak teraziyi çıkardık ve 485g ile daha da hafif olduğunu gördük. PipeDream, küçük bir somun ekmek boyutuna kadar paketlenir, böylece her sırt çantasına hemen sığar.

Alpkit PipeDream 200 hafif uyku tulumu incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Alpkit PipeDream 200 uyku tulumu incelemesi: konfor

PipeDream, suya dayanıklı hayvan tüyü dolgusu sayesinde hafif olmasına rağmen iyi bir sıcaklık sunar. Çantayı ılık bir bahar gecesinde test ettik ve hızla sıcağa hapsolduğunu, ten üzerinde hoş bir yumuşaklık hissettirdiğini ve bütün gece bizi rahat ettirdiğini gördük. PipeDream uyku düzeninize ağırlık katmaz - bir yorganın güven verici ağırlığını seviyorsanız, bu neredeyse orada olmayan çantayı beğenmeyebilirsiniz. Bu çantanın yetersiz kaldığını fark ettik – 5'7 test cihazımızda bolca yer vardı, ancak 1.80'den uzun kampçılar kendilerini sıkışık hissedebilirler.


Alpkit Pipedream 200 hafif uyku tulumu incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Alpkit PipeDream 200 uyku tulumu incelemesi: karar

Alpkit'in PipeDream 200'ü hafif ve paketlenebilir olmakla birlikte, yaz mevsiminde kamp yaptığınızda anında sıcaklık sunabiliyor ve her açıdan harika bir iş çıkardığını düşünüyoruz. Bu bir uyku tulumu değil ve saatler değiştiğinde sizi sıcak tutacak kadar yalıtılmamış - bunun için çok daha düşük konfor sıcaklığına sahip bir uyku tulumu seçmeniz gerekecek. Daha uzun kampçıların daha büyük bir çantaya ihtiyacı olabilir. Ancak ana önceliğiniz yaz sırt çantalı ve bisiklet gezilerinde çantanızın ağırlığını azaltmaksa veya zaten sıcak bir kış çantanız varsa ve yaz için hafif ve serin bir şey istiyorsanız, bu harika kaliteli ve rahat bir seçimdir.