Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • İnanılmaz 4K TV anlaşması: Black Friday'den önce 400 £ 'dan az bir fiyata 50 inç Samsung TV alın

İnanılmaz 4K TV anlaşması: Black Friday'den önce 400 £ 'dan az bir fiyata 50 inç Samsung TV alın

Bir çok insanın akın edeceğini biliyoruz.en iyi Black Friday TV fırsatlarıonları bu kış geçirecek yeni bir set için, ancak Very'den gelen bu harika teklif siziBlack Friday fırsatlarıEn iyi bütçe setini arıyorsanız acele edin.

Samsung TU7100 incelememizde beş yıldızın tamamını kazandı ve şimdi 50 inçlik versiyonda büyük bir fiyat indirimi var - bu kadar ucuz olduğunda, muhtemelen best-tv-2020-worlds-best-4k-under-500şimdi!

Samsung UE50TU7100 Satın Alın | £ 150 tasarruf edin | Şimdi Very.co.uk'de 399 £

Bizim doluSamsung TU7100 incelemesi, setin 'istenen fiyatın ötesindeki resim kalitesi ve akıllı TV kontrolü' dedik ve ekledik, 'bu fiyata gerçekten övgüye değer bir görüntü kalitesine sahip - temelde gördüğümüz en iyisi.'


Ve belli ki, fiyatta% 27 kesinti olduğunda her şey iki katına çıkıyor!

• Bkz.en iyi televizyonlarher türden
• Kontrol eten iyi OLED TV'ler
• Ya daen iyi oyun TV'leri


Bütçeli bir TV olan genel görüntü kalitesi, bir QLED TV'den alacağınız kadar canlı ve keskin değildir - daha fazla bütçe bileSamsung Q60T, ancak Samsung'un amiral gemisi setlerinden birini bırakın, bunun için daha fazla harcama yapmayı düşünüyorsunuz.

Ancak benzer fiyatlı TV'lerle karşılaştırıldığında, bir adım önde. Bu, kısmen Samsung'un siyahların soluk görünmesini önleyen akıllı çift LED arka ışık sistemi ve kısmen de harika görüntü işlemeye sahip olması sayesinde, HD videonun 50 inçlik 4K panelde harika görünmesi için gerçekten önemlidir. hareket pürüzsüz ve net görünüyor (ki bunu da yapıyor ve birçok bütçe TV'nin uğraştığı).


Belki de en büyük satış noktası akıllı TV kurulumudur - Samsung'un Tizen sistemi, kullanımı en kolay sistemlerden biridir ve tüm temel akış hizmetleriyle doludur, bu nedenle bu, açısından en kullanıcı dostu TV'lerden biridir. istediğinizi bulmanızı kolaylaştırıyor.

Ve son numarası için, gerçekten düşük gecikme olması ve bir konsol etkinleştirildiğinde oyun dostu modlara otomatik geçiş sayesinde oyun oynamak için bile güçlüdür. Orta büyüklükte, en düşük fiyatlı 4K TV arıyorsanızPS5veXbox Serisi X / S, muhtemelen seçilecek olan budur.

Herkesten önce en iyi Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.


Samsung UE50TU7100 | £ 150 tasarruf edin | Şimdi Very.co.uk'de 399 £
Bu 4K TV, Samsung Crystal Display teknolojisi ve Crystal Processor, indirimden önce bile fiyat etiketinin çok üzerinde etkili olmasıyla daha dramatik görüntüler için HDR10 + 'ı destekler. Tizen akıllı TV özellikleri de sınıfında liderdir.

Bir bonus daha var! TV aynı zamanda bir ses çubuğunda Samsung% 50 geri ödeme teklifine de hak kazanır, böylece bir soundbar'da tasarruf ettiğiniz 150 £ 'u fiyatın iki katı değerinde harcayarak kendinize daha da iyi bir kurulum elde edebilirsiniz! Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bu teklif hakkında Çok sayfasında bilgi var.