Close

İnanılmaz holografik akıllı telefon bilim kurguya benziyor

Görünüşe göre Çinli Takee firmasının, tam holografik yeteneklere sahip en son cep telefonunu gösteren bir tanıtım videosu yayınlandı.


Teknoloji şirketleri uzun zamandır farklı ekran türlerini deniyor. 3D geldiği zamanlarda, HTC ve LG gözlüksüz 3D telefonlar üretti ve Nintendo aynı şeyi 3DS ile denedi. Son zamanlardaAmazon Fire Phone'Dinamik Perspektif' dediği şeyle geldi.

Açıkçası, Çinli Takee şirketinin bir videosuna inanılacaksa, bunların hepsi tamamen aşıldı. Şirket, dünyanın ilk holografik akıllı telefonunu ürettiğini iddia ediyor.

Videoya göre, Takee 1 el cihazı, başınızı hareket ettirirken derinlik ve perspektif oluşturmak ve ayarlamak için gözlerinizi takip edecek bir çift öne bakan kamera kullanıyor. Şimdiye kadar Amazon.

Ancak şirket, hava kontrollerinin telefonun 5.5 inçlik ekranının üzerinde üretilen holografik görüntülerle etkileşime girmenize izin vereceğini söylüyor. Şimdi kesinlikle Iron Man bölgesine giriyoruz.


Dahası, arkaya bakan ikiz kameralar, sözde 3D baskı ile kullanılmak üzere gerçek dünyadaki görüntüleri tarayabilecek.

Diğer özellikler arasında bir sekiz çekirdekli işlemci, 2.500mAh pil ve 32GB yerleşik depolama yer alır.


Telefonu kendiniz için çalışırken görmek için aşağıdaki videoya bir göz atın. İddiaları oldukça ağır bir tuzla ele alıyoruz - ancak Takee bunu başarabilirse, o zaman hepimiz önümüzdeki yıllarda bazı Star Wars tarzı iletişimleri dört gözle bekleyebiliriz.

Aşağıdaki yorumlarda holografik telefonla ilgili düşüncelerinizi bize bildirin. www.facebook.com/Pingtwittermag.