Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Şaşırtıcı Samsung TV teklifi: Dünyanın en iyi TV'sini alın ve John Lewis'ten ÜCRETSİZ bir soundbar alın!

Şaşırtıcı Samsung TV teklifi: Dünyanın en iyi TV'sini alın ve John Lewis'ten ÜCRETSİZ bir soundbar alın!

Mükemmel bir fiyata akıllara durgunluk veren bir TV arıyorsanız, sizi şu anda olarak değerlendirdiğimiz Samsung Q90R dışında hiçbirine yönlendirebilir miyiz?en iyi TVParanızı yatırabilirsiniz - çünkü John Lewis, TV ile birlikte 299 £ değerinde ücretsiz bir Samsung ses çubuğu sunuyor.

• John Lewis'ten Samsung Q90R 55 inç'i ücretsiz soundbar ile 1.699 £ karşılığında satın alın
• John Lewis'ten Samsung Q90R 65 inç'i ücretsiz soundbar ile 1.899 £ karşılığında satın alın

BizimSamsung Q90R incelemesi, TV'nin 'süper HDR dinamikleri ve bir dizi akıllı özellikle QLED'i OLED'in ötesine götürdüğünü' söylemiştik -vegeçen yılın en iyi TV'si olarak Pingtwitter Ödülü'nü kazandı!

Samsung Q90R, 4K ekranının arkasında ultra parlak arka ışığa sahip bir QLED TV'dir ve göz kamaştırıcı derecede canlı HDR renkleri verir. Ancak arka ışık alanlarını hassas bir şekilde karartabilir, bu da karanlık alanların daha ucuz LCD TV'lerin aksine gerçekten karanlık görünmesi anlamına gelir.


Sonuç, basitçe, filmler ve TV şovları için şimdiye kadar gördüğümüz en muhteşem TV - özellikle 4K'da mükemmel görünmek için düşük kaliteli görüntüleri yükseltme ve SDR içeriğine ekstra pop ve gerçekçilik katma konusunda usta olduğu için. HDR.

Dikkat dağınıklığına ihtiyaç duyan iç mekanlarda sıkışıp kaldığınız bu zamanlarda, oyun oynamak için mükemmel bir ekran olması gerçeği - şimdiye kadar ölçtüğümüz en düşük giriş gecikmesi seviyelerinden bazılarına sahip, yani a tuşuna bastığınızda gecikme yok sonucu ekranda gördüğünüzde için düğmesine basın.


Birkaç zayıf noktasından biri, ses kalitesinin yalnızca ortalama olmasıdır, ancak John Lewis, 299 £ değerinde bir Samsung HW-R550 ses çubuğu takarak bunu düzeltiyor! Bu ses çubuğu, izlediğiniz içeriğin türü için sesini optimize eder - örneğin konuşmanın sessiz sahnelerde duyulabilmesini sağlar - ve eylem sahnelerine ekstra güç vermek için kablosuz bir subwoofer'a sahiptir.


Samsung QE55Q90R | John Lewis'ten ÜCRETSİZ bir soundbar ile 1.699 £ karşılığında satın alın
İnanılmaz QLED ekranı, bunu satın alabileceğiniz en iyi 4K TV haline getiriyor ve ücretsiz ses yükseltmesiyle daha da iyi bir satın alma. Bağlantı ve akıllı akış özelliklerinin yanı sıra gelişmiş görüntü kalitesi teknolojisi ile doludur. Bu 55 inçlik versiyondur. Ücretsiz ses çubuğunuzu almak için John Lewis sayfasındaki talimatları izleyin.Anlaşmayı Görüntüle

Samsung QE65Q90R | John Lewis'ten ÜCRETSİZ bir ses çubuğu ile 1.899 £ karşılığında satın alın
Bahsettiğimiz tüm avantajlar, ancak bu sefer 65 inçlik versiyonda. Ücretsiz ses çubuğunuzu almak için John Lewis sayfasındaki talimatları izleyin.Anlaşmayı Görüntüle